Przetargi Podkategoria: Przetargi

 • przesyłki kurierski, transport Kraków »

  Firma kurierska Kropla jest lokalną firmą zajmującą się głównie przesyłkami miejskimi na terenie miasta Krakowa i okolic. Dodatkowo zajmujemy się przesyłkami ekspresowymi, tzn. ekspresami drogowymi oraz przesyłkami krajowymi. Na terenie Krakowa dostępność 24 godziny.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • wwww.konferencje.com »

  Nasza strona istnieje nie przerwanie od 2001 roku i umożliwia odnalezienie firm oferujących obiekty przeznaczone do konferencji oraz firmy, które zajmują się organizacją konferencji oraz różnego rodzaju eventów firmowych. W ramach działalności naszego serwisu uruchomiliśmy także forum dyskusyjne na którym mogą Państwo podzielić się własną opinią z innymi użytkownikami na temat firm, które znajdują się w naszej bazie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę, gwarantujemy, że będą Państwo w 100% zadowoleni.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Warszawa - firma sprzątająca - www.marcusmp.pl »

  Jeśli poszukują Państwo firmy sprzątającej posiadającą wieloletnią praktykę, doświadczenie i zaufanie w sprzątaniu biura, kancelarii lub innej nieruchomości, to jesteśmy gotowi zaoferować pełen zakres usług niezbędnych do należytego utrzymania czystości.Świadczymy usługi dla wielu firm, instytucji publicznych, możemy zaoferować sprzątanie także klientowi indywidualnemu. Pragniemy także zachęcić do zajrzenia na stronę naszego serwisu internetowego http://www.marcusmp.pl/ będą mogli tam Państwo szczegółowo zapoznać się z oferowanymi przez nas usługami.Marcus i wszystko w porządku.Zapraszamy.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje planowane »

  Przyznane dotacje, inwestycje, przetargi to zbiór zagadnień, które w odpowiedniej oprawie stanowią wysoce pożądany produkt, niezależnie od branży. Firma TAI z pomocą serwisu PressInfo.pl ma sposobność przybliżyć wyjątkowo interesującą propozycję. Niezbędne informacje (inwestycje planowane, wyniki przetargów), albo monitoring przetargów, analiza sfery publicznych zamówień) - dostarczamy naszym klientom pod postacią czytelnych wiadomości elektronicznych. Biorąc pod uwagę sprawny akces klientów do właściwych informacji, zapewniamy możliwość ich filtrowania, przez dodawanie filtrów i formułowanie szczegółowych pytań.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o. »

  Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej.Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Platforma handlowo-aukcyjna dla firm - Aleo »

  Aleo jest nowoczesną platformą handlową oraz aukcyjną skierowaną do firm. Klienci poruszając się po stronie będą mogli między innymi przejrzeć dostępne kategorie, takie jak między innymi surowce i energetyka, bądź też nieruchomości. Interesanci rejestrując się w portalu dostają dostęp do chociażby olbrzymiej liczby zapytań ofertowych, jakie przeważnie są otwarte publicznie. Poza tym podstawowym filarem serwisu są aukcje dedykowane albo dla kupujących, albo sprzedających. Klienci zainteresowani ofertą mogą też sprawdzić, jak wygląda cennik usług serwisu. Można też sprawdzić, jak optymalizować koszty.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • podwykonawcy - oferent.com.pl »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą platformą informatyczną umożliwiającą udział w przetargach, konkursach, składanie ofert, oglądanie wyników i wiele innych zadań związanych z przetargami. Najważniejszą rzeczą, która przyświecała podczas powstawania naszej platformy to jakość jej obsługi, łatwość podczas jej użytkowania czy też spore możliwości. Gwarantujemy, że dzięki nam każdemu będzie łatwiej wygrać przetargi na zamówienia publiczne.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka przetargów - Monitor Urzędowy »

  Na stronę internetową www.MonitorUrzedowy.pl powinni zajrzeć wszyscy ci, którzy szukają w tym momencie informacji o przetargach, zamówieniach publicznych i bip - z terenu całego kraju. Jesteśmy takim serwisem, dzięki któremu można być na bieżąco - wszystko macie Państwo w jednym miejscu, na dodatek korzystanie z naszego serwisu jest darmowe. Można także dodawać u nas ogłoszenia.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przetargi

Przetargi - nowa strona:

Adres: