Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • adwokat Szczecin - adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka w Szczecinie - adwokat Dorota Lasota świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :
  - reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania
  - opracowywania i opiniowania umów,
  - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych
  - udzielania porad prawnych
  - udziału w negocjacjach
  - obsługi przedsiębiorców.

  Serdecznie zapraszam.

  Kancelaria adwokacka czynna jest:
  W poniedziałki i wtorki w godzinach od 11:00 do 17:00 (w tym dyżur od 15:30 do 17 :00)
  W środy, czwartki i piątki w godzinach od 9:00 do 15:00
  W pozostałych terminach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat-wroclaw.eu »

  Skoro szukasz dobrego prawnika z obszaru Wrocławia to rekomendujemy stronę internetową adwokat-wroclaw.eu.

  Kancelaria prawna Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz proponuje kompleksowe poradnictwo prawne zarówno w ramach ciągłej współpracy jaki i porad doraźnych. Ta Kancelaria oferuje obsługę prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów osób fizycznych oraz instytucji, czyli obsługę prawną firm. Propozycja Tej wrocławskiej kancelarii zawiera przedmioty związane z różnymi dyscyplinami prawa m.in.: prawo cywilne, handlowe, administracyjne oraz rodzinne. Kancelaria Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz doskonali się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i rozwodów we Wrocławiu, separacji, podziału majątków. Prawnicy kancelarii zastępują klientów kancelarii przed Sądem, Prokuraturą, prowadzą także rozmowy pomiędzy stronami i sporządzają listy procesowe, czy urzędowe.

  Kancelaria adwokat-wroclaw.eu świadczy też usługi prawne tzw. e-porady. Do zapoznania się z szeroką propozycją usług kancelarii zapraszamy na stronę adwokat-wroclaw.eu.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Lublin tel. 500-506-506, 505-501-543 - www.prawna.eu »

  Adwokat z kancelarii adwokackiej w Lublinie prawna.eu specjalizuje się w prowadzeniu sprawy o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską sporządzając profesjonalny pozew, przygotowują klienta i wprowadzają w to, jak dana sprawa będzie wyglądała, rysują z klientem różne scenariusze i uprzedzają o sposobie zachowania się. Adwokat reprezentuje klienta przed sądem. Poprzez porady prawne w siedzibie kancelarii w Lublinie adwokaci wyjaśniają pojawiające się na bieżąco problemy i zagadnienia. Adwokat zwraca uwagę na możliwe powiązania i sutki postępowania rozwodowego na zakres spraw karnych i cywilnych, majątkowych. Kontaktując się z adwokatem w sprawie o rozwód lub alimenty prawnik może przygotować projekt (wzór) pozwu o rozwód lub alimenty, podwyższenie, obniżenie lub uchylenie alimentów. Prawnik w sprawie karnej występuje jako obrońca oskarżonego lub pełnomocnik pokrzywdzonego pomagając dochodzić roszczeń cywilnych i jak najlepiej zabezpieczyć interesy klienta składając stosowne profesjonalne wnioski. Do adwokata w Lublinie przychodzą osoby, które chcą się upewnić, czy działania im zarzucane przez policję czy prokuraturę rzeczywiście stanowią przestępstwo czy to oszustwa, rozboju, paserstwa,spożywania narkotyków, wypadku drogowego, w którym osoba odniosła obrażenia, przywłaszczenia, fałszerstwa dokumentów, oraz jakie działania ewentualnie można podjąć. Zlecając prawnikowi z kancelarii prawna.eu prowadzenie sprawy majatkowej możesz liczyć na wyjasnienie kwestii które Cie intersują w zakresie sporządzenia pozwu lub apelacji, zwrócenia uwagi na istotność przeprowadzenia pewnych dowodów oraz sposobu ich przeprowadzenia, oraz opracowania strategii postępowania konsekwentnie realizując przyjęte na początku i wspólnie wyjaśnione możliwości. Zapraszamy i Polecamy! tel. 500-506-506, 505-501-543

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • restrukturyzacja kredytów »

  Klinika oddłużeniowa antywindykacja.net to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży oddłużania firm i osób fizycznych. Dzięki naszym profesjonalnym rozwiązaniom dla zadłużonych zrestrukturyzujemy wysokość twoich rat kredytowych i obniżymy je nawet o 50 %. Męczy cię windykacja bankowa ? Dzięki naszym rozwiązaniom antywindykacyjnym będziesz mógł spać spokojnie. Masz problemy w bik ? Nasi specjaliści wyczyszczą je dla Ciebie a ty na nowo będziesz mógł cieszyć się dostępem do usług finansowych. Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową dostępną w sieci pod adresem antywindykacja.net

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Katowice »

  Wysokie kompetencje, doświadczenie, wiedza i umiejętności, a przede wszystkim skuteczność to niektóre cechy charakteryzujące ofertę kancelarii prawnej Ewa Draga-Buchta. W ofercie kancelarii znajdziecie Państwo usługi w zakresie obejmującym między innymi sporządzanie odwołań w postępowaniach administracyjnych związanych z w/w decyzjami ; zawieranie umów najmu pomieszczeń - reprezentowanie klienta w postępowaniach sądowych związanych z umowami dostaw, z wykonanymi pracami budowlanymi, w sporach pracowniczych i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą właśnie tej kancelarii prawnej.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków Łukasz Lewandowski »

  Strona dotyczy kancelarii adwokackiej, mającej siedzibę w Krakowie.
  adwokat Kraków kontakt
  Kancelaria udziela porad prawnych, reprezentuje klientów przed sądami, organami ścigania oraz organami administracyjnymi, a także sporządza opinie prawne, pozwy i inne pisma. Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu różnych dziedzin prawa, m.in.: prawa karnego (obrona na wszystkich etapach postępowania), cywilnego (spadki, nieruchomości, ochrona dóbr osobistych), rodzinnego (rozwody, alimenty), pracy, administracyjnego, gospodarczego. Usługi są świadczone zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców i innych podmiotów.
  prawnik Kraków usługi

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Warszawa »

  Strona kancelarii radcy prawnego zawiera informację o zakresie usług prawnych świadczonych klientom kancelarii. Zaliczamy do nich napisanie pozwu, apelacji, sporządzenie umowy, porady prawne, reprezentowanie w sądzie, windykacja. Uzyskasz informacje o wynagrodzeniu radcy prawnego, które jest ustalane zawsze indywidualnie z klientem. Na stronie dostępne są ciekawe porady i aktualności prawne. W zakładce kontakt podane są dane adresowe kancelarii, telefon do radcy prawnego oraz mapa jak do nas trafić.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w Anglii »

  Kiedy spojrzymy na różnego rodzaju kwestie, które związane są bezpośrednio z pracą, to bardzo ważne jest pytanie o to, co stać się może, jeśli będziemy mieć problem i doznamy na przykład wypadku przy pracy? O ile pracujemy legalnie, to sprawa nie jest w żaden sposób tak naprawdę skomplikowana, ponieważ okazuje się, że w takiej sytuacji, wypadek w Anglii liczy się normalnie, jako wypadek przy pracy i odszkodowanie jest nam wypłacane od ręki. I dlatego też warto sobie zdać sprawę z tego wszystkiego, co się z tymi kwestiami wiąże, ponieważ jest to naprawdę istotne. Jeśli więc przytrafi nam się przy pracy wypadek w Anglii, to musimy przede wszystkim skorzystać z naszego ubezpieczenia i podjąć odpowiednie działania zmierzające do uzyskania odszkodowania na zadowalającym pod każdym względem poziomie, które to zagwarantowane nam będzie w polisie ubezpieczeniowej, którą podpiszemy. Warto się o to bezwzględnie postarać, ponieważ jest to kwestia podstawowa i ubezpieczenie jest pierwszą rzeczą, o jaką powinniśmy zadbać w tej właśnie sytuacji. Jeśli tego bowiem nie zrobimy, to możemy się narazić na spore komplikacje oraz poważne konsekwencje tak podejmowanych działań, a tego wszak wszyscy chcielibyśmy bez wątpienia uniknąć, bo nie jest to przyjemne ani też nikomu potrzebne w żadnym celu.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • RUTKOWSKI ANDRZEJ kancelaria gdynia »

  Jednostka Kancelaria Adwokacka Andrzej Rutkowski z Gdyni świadczy całościowe usługi doradztwa legislacyjnego oraz obsługę prawną w różnorodnych dziedzinach prawa. Adwokat specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym, dotyczącym w praktyce m.in. przewodzenia spraw rozwodowych czy separacji czy też unieważnienia małżeństwa oraz spraw dotyczących wyznaczenia ojcostwa czy też alimentów albo usług prawniczych z odcinka negocjacji i mediacji. oprócz tego Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i prawa pracy lub ubezpieczeń społecznych. Kompletny zasięg wykonywanych usług opublikowano na stronie internetowej Adwokata.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna »

  Vindmaster.pl jest platformą elektronicznej windykacji. Stworzoną po to, by ułatwić wierzycielom odzysk swoich należności na każdym etapie postępowania windykacyjnego.
  Właścicielem platformy jest firma windykacyjna Vindmaster Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, która dzięki możliwościom e-platformy działa na terenie całego kraju.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo gospodarcze kancelaria »

  Jeżeli masz problem z prawem i nie potrafisz zastosować go w codzienności zgłoś się do nas. Oprócz osób fizycznych, firm zajmujemy się również sprawami samorządów i innych jednostek terytorialnych. Dla nas prawo administracyjne nie ma tajemnic. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę i zdobywamy nowe doświadczenia. Obsługujemy również pod względem prawnym organizacje i stowarzyszenia. Daj sobie pomóc! Na naszej stronie internetowej można znaleźć wszelkie potrzebne informacje, w jakich dziedzinach prawa się specjalizujemy. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Poradnik windykacyjny dla przedsiębiorców i dla osób prywatnych pomocny w samodzielnej lub zleconej windykacji. Praktyczne porady w przedmiocie windykacji pozasądowej z wykorzystaniem dostępnych narzędzi. Sądowe postępowania o zapłatę - praktyczne przypadki. Specyfika, możliwości i ograniczenia komorniczych egzekucji.

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA WROCŁAW Adwokat wrocław »

  Specjalność budowlana i deweloperska jak także odzyskiwanie należności i dochodzenie odszkodowań to naczelne obręby działalności Kancelarii Prawnej Rafał Kufieta z siedzibą we Wrocławiu. W ramach obsługi przedsiębiorców naszymi Klientami są między innymi osoby fizyczne prowadzące aktywność gospodarczą czy też spółki cywilne i handlowe ( jawne, partnerskie i inne). Wykonujemy także szkolenia o różnorodnej tematyce, które są dodatkowym produktem usług proponowanych przez nas podmiotom z jakimi podjęliśmy współpracę. Osoby zainteresowane w celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Info praca »

  Wiele kobiet w ciąży, oczekując dziecka objęte jest programem ochronnym. Przysługują im specjalne przywileje jasno określone w kodeksie pracy. Przykładowo, kobiety w ciąży nie wolno zwolnić z pracy, jeśli jest ona zatrudniona na umowę o pracę.Takie i wiele innych ciekawych informacji o pracy znajdziecie Państwo w naszym portalu o pracy. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes-Firma.pl - Wiedza dla Twojej Firmy »

  Portal Biznes-Firma.pl - to serwis dla właścicieli małych i średnich firm. Wiele porad z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy, ecommerce i wielu innych. Również duża baza pomysłów na własny biznes, porady marketingowe jak również z zakresu PR oraz reklamy. Serwis posiada również portal społecznościowy skierowany dla małych i średnich przedsiębiorców.Biznes-Firma.pl - to portal dla Ciebie.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław »

  Nasza aktywność rozpoczęła się w 2002 roku gdy powstała Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu. Kancelaria Adwokacka świadczy osobom prywatnym wszechstronnie rozumianą pomoc prawną w obszarze między innymi: doradztwa prawnego,zastępstwa procesowego,obrony w sprawach karnych. Organizujemy również obsługę prawną podmiotów gospodarczych o charakterze stałej( również w siedzibie podmiotu) lub doraźnej współpracy. Adwokat świadczy pomoc prawną w wielu formach: udziela porad prawnych, reprezentuje klientów jako pełnomocnik lub obrońca przed sądami i innymi organami, tworzy opinie prawne. Jakość świadczonych przez naszych adwokatów usług to wynik wysokich kwalifikacji merytorycznych oraz podejścia do klientów. Ze względu na nasze kwalifikacje Nasi Adwokaci mogą świadczyć pomoc prawną w każdej dziedzinie prawa.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna katowice »

  Serwis internetowy: kancelarianotarialna.katowice.pl to firmowa strona Kancelarii Notarialnej notariuszy: Aleksandry Lesiak oraz Ewy Siwińskiej. Nasza Kancelaria pracuje nieprzerwanieod blisko dwóch dekad. W naszym serwisie internetowym znajdą Państwo ogólny zakres świadczonych usług i form wsparcia prawnego świadczonego przez naszą Firme oraz dane teleadresowe. Usługi, które świadczymy obejmują: sporządzanie aktów notarialnych, sprządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie poświadczenia, doręczanie oświadczenia, tworzenie protokołów, tworzenie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych, sporządzanie wypisów, odpisów oraz wyciągów dokumentów, sporządzanie na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń oraz innych dokumentów. Nasze bogate doświadczenie, fachowość i znajomość rzeczy stanowi gwarant satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katarzyny Borten i Rafała Jabłońskiego w Łodzi »

  Kancelaria notarialna Katarzyny Borten i Rafała Jabłońskiego z Łodzi działa na lokalnym rynku od ponad 25-ciu lat. Oferuje ona wszystkim swym klientom możliwość sporządzania aktów notarialnych, czy też pełnomocnictwa dla czynności ich dotyczących. Oferuje ona ponadto między innymi sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, tworzenie protokołów, protestów weksli i czeków, a także wielu innych dokumentów.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Bartosiak & Wspólnicy »

  Masz problemy z prawem i szukasz dobrego adwokata który rozwiąże twoje sprawy? Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej firmy Bartosiak & Wspólnicy. Jesteśmy profesjonalną kancelarią adwokacką która z chęcią podejmie się trudnych spraw.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT ANDRZEJ WRZECIONO RUDA ŚLĄSKA »

  W Kancelarii adwokackiej adw. Andrzeja Wrzeciono oferowane są usługi z obszaru doradztwa prawnego oraz reprezentowania przed sądami oraz organami administracyjnymi dla zleceniodawców indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. W przypadku zaistnienia potrzeby, kancelaria nawiązuje współpracę z notariuszami i tłumaczami przysięgłymi. Oferuje obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, pracy oraz handlowego. Adwokaci przyjmują zamówienia m.in. na porady prawne oraz tworzenie pism procesowych. Siedzibą kancelarii jest Ruda Śląska. Klienci przyjmowani są od poniedziałku do czwartku w godz. 15.00-17.30. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: