Księgowość - lodzbiurorachunkowe.pl

Biuro rachunkowo- konsultacyjne Abak S.C. z Łodzi posiada długoletnie doświadczenie w branży. Od 1992 roku doradcy podatkowi świadczą usługi kompleksowo, terminowo i rzetelnie także w języku angielskim i niemieckim. Specjalnością biura jest prowadzenie ksiąg rachunkowych dla osób fizycznych i spółek handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych, wykonywanie sprawozdań finansowych, rozliczenia kadrowo- płacowe oraz z ZUS a także doradztwo i nadzór podatkowy.

Szczegóły strony lodzbiurorachunkowe.pl:

Podlinkuj stronę lodzbiurorachunkowe.pl:

Księgowość - lodzbiurorachunkowe.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Bielsko »

  Spółka Rekord-Wespra powstała w 2002 jako kontynuacja założonej w 1991 roku firmy Bernard Szymura – Księgi Handlowe i Podatkowe – Weryfikacja Bilansów. Od początku działalności zajmowaliśmy się weryfikacją sprawozdań finansowych.W swoim dorobku mamy między innymi przeprowadzone audyty dla kilku śląskich banków spółdzielczych. Stale rozwijamy również inne aspekty naszej działalności: biuro rachunkowe oraz doradztwo w zakresieorganizacji i informatyzacji rachunkowości.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • due diligence »

  Solidny księgowy to potrzebna osoba w w przedsiębiorstwie. Jeśli szukasz firmy, która pomoże w kwestii księgowości Twojej firmy trafiłeś w sedno. Otworzyliśmy firmę właśnie z myślą o takich klientach jak Ty. Oferujemy miedzy innymi audyt wewnętrzny. Ażeby przekonać się o tym koniecznie wejdź na nasza witrynę internetowa i zapoznaj się ze wszystkimi umieszczonymi tam materiałami. Jeśli nadaj się wahasz? Masz pytania? Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria - Kancelaria Doradcy Podatkowego - Karina Kroll-Anisimowicz »

  Kroll-Anisimowicz Karina. Doradca Podatkowy. Biuro Rachunkowe. Rokietnica, ul. Obornicka 29a.
  Poszukujesz firmy, która zadba o Twoją firmę i finanse? Dobrze trafiłeś - zadzwoń i umów się z naszym doradcą podatkowym lub poproś o wizytę w Twojej siedzibie. Z pewnością nie będziesz żałować ani złotówki. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księga przychodów i rozchodów »

  Prowadząc jakąkolwiek działalność gospodarczą skazani zostaliśmy na tak zwaną: mała lub pełna księgowość. W zależności od rozmiar firmy może być to rachunkowość oparta np. księga przychodów i rozchodów bądź inną formę ewidencji.
  Bardzo dobrym sposobem na usprawnienie działania pionu księgowego w naszej firmie. W jego zawartość wchodzą: aplikacja do fakturowania, komputerowa wersja książki przychodów i rozchodów oraz pozostałe programy finansowo księgowe. Programy finansowo księgowe usprawniają funkcjonowanie nie tylko spółek. Narzędzia tego typu przeznaczone są dla działań o wiele bardziej fachowych. Główną wartością tego rodzaju produktów jest ich permanentna i zdalna modernizacja.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Łodzi »

  Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe w Łodzi? Możemy np. zasięgnąć wszelkich opinii u znajomych korzystających z tego typu specjalistycznych usług. Innym sposobem jest szukanie firm przy pomocy globalnej sieci. Zdaje się, iż to bardzo efektywny i bardzo bezpieczny sposób.
  Jeżeli poszukujemy sprawdzonej jak i profesjonalnej firmy prowadzącej usługi rachunkowe w Łodzi musimy zapoznać się z ofertą usługową, którą znajdziemy w sieci Internet, pod adresem audyt2b.com.pl. Indywidualne podejście do klienta a także przystępne ceny, to domena firmy.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • CRU CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I UBEZPIECZEŃ »

  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o., to firma, w jakiej pracują profesjonaliści z branży księgowej a także księgowej. Nasza jednostka angażuje osoby z wieloletnim doświadczeniem, a również zrealizowanymi studiami a także kursami w obszarze obsługi księgowej i rachunkowej. Nasza jednostka specjalizuje się w prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a też prowadzeniu rejestrów VAT i wytwarzaniu i składaniu we odpowiednich Urzędach Skarbowych deklaracji skarbowych PIT, CIT, VAT. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, a też osiągalne ceny. Wskutek temu możemy zaoferować usług rachunkowe przeróżnym podmiotom gospodarczym. Zapraszamy na witrynę WWW.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Abak Biuro rachunkowo-konsultacyjne księgowość łódź »

  Doświadczenie oraz wszechstronność usług to dwie podstawowe zalety biura rachunkowo-konsultacyjnego Abak s. c., funkcjonującego na rynku już od stycznia 1990 roku. Sympatię klientów zjednujemy sobie dzięki wysokiej jakości proponowanych usług oraz naszej niezawodności. Księgi rachunkowe prowadzimy nie tylko dla osób fizycznych, lecz dodatkowo dla spółek prawa handlowego - w tym tych z udziałem kapitału zagranicznego różnych państw. Aż 150 podmiotów gospodarczych korzysta z naszych usług tylko na dzień dzisiejszy, ale dzięki coraz to szerszej gamie proponowanych usług oraz wysokiej jakości oferowanych usług nasze biuro rozwija swoją działalność. Dojazd do nas jest doskonały, na domiar tego nasi klienci mogą skorzystać z ogrodzonego parkingu. Nasza strona internetowa przyniesie zaciekawionym osobom wszystkich szczegółów:

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Sosnowiec »

  Ekonomikus jest profesjonalnym biurem rachunkowym mieszczącym się w Sosnowcu. Proponowane jest prowadzenie księgowości dla spółek oraz stowarzyszeń, w tym obliczeń kadrowo-płacowych. Biuro posiada szereg certyfikatów, w tym Certyfikat Ministra Finansów. Na jego stronie internetowe, poza cennikiem poszczególnych usług, zamieszczone zostały również referencje od klientów. Ekonomikus proponuje także odebranie dokumentacji ze wskazanego miejsca.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Krzemieniewo »

  Księgowość Florczak to firma z siedzibą w Krzemieniewie, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie księgowości. Firmę w 2009 roku stworzyli absolwenci Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W swojej ofercie posiada między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, doradztwo rachunkowe i podatkowe, sporządzanie list płac. Całkowitą ofertę usług firmy można znaleźć na stronie florczakksiegowosc.pl

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pit - www.ksiegowy-jakubowski.pl »

  Jako firma od lat świadcząca usługi na rynku finansów i księgowości pragniemy zaoferować Państwu rzetelną księgowość i rachunkowość, a także sporządzanie wniosków o dotacje unijne oraz kompleksowe rozliczanie spraw pracowniczych. Oferujemy również pomoc w rozliczeniach z urzędem skarbowym zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Jesteśmy z Elbląga, ale podejmujemy się współpracy w całej Polsce.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »