Kancelaria prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl

W kancelarii prawnej WWP z Łodzi, która prowadzona jest przez doświadczonych adwokatów: Wojciecha Woźniackiego, Małgorzatę Woźniacką i Piotra Pawlonkę znajdziesz pomoc z zakresu prawa medycznego, nieruchomości, pracy, gospodarczego, cywilnego, karnego, budowlanego, rodzinnego i innych. Znajdziesz tu merytoryczne wsparcie prawne niezależnie od nurtującego Cię problemu.

Szczegóły strony kancelaria-wwp.pl:

Podlinkuj stronę kancelaria-wwp.pl:

Kancelaria prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot Rzeszów, Mielec, »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Dolot świadczy wszelkie usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych.
  Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do sprawy.Kancelaria umiejscowiona jest w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego jak również ma swój oddział w Mielcu na ul. Krótkiej 1 (budynek Domu Rzemiosła).

  Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:- prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym, wykonawczym oraz penitencjarnym), - prawa cywilnego (m. inn. rozwody, separacje, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne, sprawy spadkowe)- prawa gospodarczego,- prawa pracy a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym on -line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, udział w negocjacjach umów, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii na www.adwokatdolot.pl
  Tel. 602 678 102

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek samochodowy w Niemczech »

  Odszkodowanie za wypadek samochodowy w Niemczech, wypadek w pracy w Niemczech, adwokat. Specjalizujemy się w odszkodowaniach dla ofiar wypadków drogowych i wypadków w pracy w Niemczech.Doświadczona w dochodzeniu wysokich odszkodowań kancelaria Lexpro oferuje swoje usługi w zakresie pomocy przy uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu wypadków samochodowych i wypadków w pracy które miały miejsce na terenie Niemiec. www.odszkodowanieholandia.pl W okresie kilkunastu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność.www.odszkodowaniefrancja.pl Nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania. Zapewniamy polskojęzyczną obsługę na każdym etapie sprawy.www.blad-lekarski.pl Jeśli miałeś wypadek w Niemczech, wypadek komunikacyjny czy tez wypadek w pracy koniecznie skontaktuj się z kancelarią Lexpro. Dzięki współpracy z nimi będziesz mieć szanse na uzyskanie adekwatnego najczęściej wysokiego odszkodowania.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Windykacja Wrocław działa na rynku już od pewnego czasu. Mamy doświadczenie z zakresu prowadzenia sporów w celu dochodzenia roszczeń oraz odszkodowań. Kierujemy także takimi projektami jak rejestracja spółki z o.o. oraz przekształcenie spółki komandytowej w spółkę akcyjną. Więcej dowiesz się na stronie adwokat wrocław.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat, Warszawa »

  Robert Ofiara, to kancelaria adwokacka, która w swoich działaniach, kieruje się zgodnie z przekonaniem, że "Adwokat powinien bronić swojego klienta w sposób odważny i honorowy". Naszą specjalizacją są sprawy z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego, cywilnego i karnego. Zatrudniamy 20 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wałbrzych »

  Kancelaria Radcy Prawnego „IURIS” zlokalizowana w Wałbrzychu świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych (firmy i spółki prawa handlowego). Zajmujemy się stałą obsługą prawną firm oraz udzielaniem pojedynczych porad prawnych. Prowadzimy również zastępstwo procesowe na różnych etapach postępowania w sądach wszystkich instancji, przygotowujemy opinie i inne dokumenty wymagające znajomości prawa. W zakresie naszych usług znalazł się szeroki wachlarz gałęzi prawa – od prawa spółek i kontraktów handlowych przez prawo podatkowe i bankowe aż po prawo cywilne, budowlane, pracy oraz rodzinne. Świadczymy także usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych i zajmujemy się nieterminowym płaceniem długów (na etapie postępowania polubownego, sądowego oraz komorniczego).

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jacek Węgrzynowski Adwokat - www.kancelariaadwokacka.bielsko.pl »

  Kancelaria Adwokacka (Bielsko-Biała) jest to profesjonalna obsługa prawna. Jako adwokat - radca prawny Jacek Węgrzynowski pracuje już od lat. Specjalność kancelarii jest to obsługa podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Zakres działalności to między innymi: prawo pracy, prawo karne, prawo nieruchomości i budowlane, windykacja należności, prawo cywilne, prawo gospodarze oraz prawo rodzinne i opiekuńcze.

  Data dodania: 26 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik z Lublina - rm-kancelaria.pl »

  Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Myć to pomoc prawnika rodzinnego i nie tylko. Gwarantowana przez nas pomoc prawna to nie tylko rozwiązywanie problemów i sporów, ale także szkolenia i zastępstwo procesowe. Dziedziny, które dobrze znamy to prawo cywilne, prawo budowlane, prawo spółek handlowych, prawo IT, prawo spadkowe, prawo zamówień publicznych, prawo wekslowe, prawo autorskie i własności. Kancelaria Radców Prawnych w Lublinie Główny przedmiot naszego zainteresowania to sprawy gospodarcze, cywilne, karne oraz administracyjne.

  Data dodania: 15 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy wrocław - prawo-pracy-wroclaw.pl »

  Kancelaria Adwokacka z Wrocławia, o której dowiecie się Państwo więcej z tej strony internetowej, specjalizuje się w prawie pracy. Niewątpliwie takie tematy jak mobbing, dyskryminacja, zbiorowe prawo pracy, optymalizacja i restrukturyzacja zatrudnienia, zakaz konkurencji, zatrudnienie czy zwolnienia są niesamowicie istotne. Tak się składa, że prawo pracy nie ma przed nami dosłownie żadnych tajemnic. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Upadłość konsumencka warunki - upadlosc-kancelaria.pl »

  Wszystkim tym, którzy są zainteresowani tematem upadłości konsumenckiej / przedsiębiorcy, polecamy wizytę pod adresem www.Upadlosc-Kancelaria.pl. Z jednej strony, można zapoznać się na niej z wieloma interesującymi tekstami, z drugiej zaś, można najzwyczajniej w świecie poznać bliżej Kancelarię KL Law Polska, która specjalizuje się w obsłudze klientów, których interesuje właśnie upadłość. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny - kancelaria-sowa.pl »

  W Kancelarii Sowa każdy może liczyć na pomoc prawną, która będzie się wiązać między innymi z prawem administracyjnym, rodzinnym i spadkowym. Inne dziedziny prawa też nie są tutaj obce i jeśli ktoś potrzebuje pomocy to z pewnością ją tutaj dostanie. Prawnicy posiadają bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu spraw zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych i dużych firm.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »