Kancelaria adwokacka Libero - sprawy karne

Prowadząca swoją działalność na terenie Łodzi kancelaria adwokacka Libero zajmuje się niesieniem pomocy prawnej dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Kancelaria zajmuje się również pomocą dla osób potrzebujących rozwiązania i porady prawnej w ramach odszkodowań z tytułu błędów w sztuce lekarskiej, renty, czy też w zakresie przedawnienia roszczenia. Kancelaria specjalizuje się również w sprawach karnych.

Szczegóły strony kancelaria-libero.pl:

Podlinkuj stronę kancelaria-libero.pl:

Kancelaria adwokacka Libero - sprawy karne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomoc prawna Niemcy »

  Pomoc prawnika jest niezbędna kiedy prowadzi się firmę. Prędzej czy później dojdzie do sytuacji takiej, że pomoc prawna będzie potrzebna i już. Aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom proszę skorzystać z naszej propozycji oraz zapoznać się z ofertą przygotowaną specjalnie dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA MICHAŁ GRAJNER I PARTNER notariusz katowice »

  W regionie województwa śląskiego mieści się Kancelaria Notarialna Michał Grajner i Partner. Notariusze biura notarialnego absorbują się w szczególności sporządzaniem aktów notarialnych lub aktów poświadczenia oraz dziedziczenia. Ponadto opierają swoją działalność na zasadach słuszności i sprawiedliwości oraz na bieżących przepisach prawa. Notariusze świadczą także usługi w języku francuskim. Za pomocą kancelarii można także przechowywać pieniądze bądź papiery wartościowe. Wszystkie czynności notarialne odbywają się na miejscu w biurze notarialnym i w uzasadnionych przypadkach poza biurem. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lublin »

  Kancelaria Rady Prawnego Urszuli Buczkowskiej proponuje profesjonalne porady prawne oraz możliwość występowania w imieniu klienta w kontaktach z instytucjami państwowymi – urzędami bądź sądami. Kancelaria zajmuje się wierzytelnością zadłużeń oraz pomocą podczas prowadzonych negocjacji. Klienci mogą skorzystać z obsługi prawnej przeznaczonej dla firm, zarówno niewielkich, średnich, jak i dużych. Siedziba kancelarii mieści się w Lublinie.

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tychy »

  KDS Kancelaria zajmuje się świadczeniem usług prawnych. Zatrudnia adwokatów i radców prawnych, dlatego specjalizuje się w różnych rodzajach prawa. Jest w stanie poprowadzić sprawy karne i rodzinne, zająć się kwestiami majątkowymi i windykacją zadłużeń. Dodatkowo, proponuje organizację szkoleń dla firm, instytucji i osób prywatnych o tematyce prawniczej. Dostępne są 3 formy rozliczenia: godzinowa, za prowadzoną sprawę i ryczałtem.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kamila Kopczyńska »

  Kancelaria adwokacka prowadzona przez Kamilę Kopczyńską oferuje pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego czy rodzinnego. Doświadczona pani Adwokat gwarantuje profesjonalną obsługę wszystkich klientów. Jej duże zaangażowanie w prowadzone sprawy gwarantuje, że wszyscy klienci zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie z zachowaniem wymaganej przy takich usługach dyskrecji i największą starannością.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Zbigniew Roman - sprawy alimentacyjne »

  Nasza kancelaria prawna, która działa na terenie Warszawy zapewnia wszystkim klientom zarówno fachowe wsparcie prawne, jak też kompleksowe usługi w zakresie porad prawnych. W naszej kancelarii zapewniamy usługi realizowane przez doświadczonych prawników z bogatym dorobkiem zawodowym, co pozwala nam zapewnić prowadzenie poszczególnych spraw w sposób indywidualnie dopasowany do oczekiwań naszych klientów oraz rodzaju spraw karnych, cywilnych.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo karne Wrocław - www.adwokat-prawo-karne.info »

  Szukającym profesjonalnego adwokata działającego we Wrocławiu chcielibyśmy polecić po prostu usługi Pawła Borowskiego - jest to doświadczony adwokat, którego specjalizacją jest prawo karne. Olbrzymie doświadczenie, bardzo ludzkie podejście oraz profesjonalizm i energia do działania sprawiają, że nawet w bardzo ciężkich przypadkach, może on zrobić bardzo dużo dobrego dla każdego ze swoich klientów.

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.kroladwokat.pl »

  Kancelaria Adwokacka Adrian Król oferuje kompleksowe usługi prawne - zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia indywidualne podejście i skuteczne reprezentowanie interesów Klienta. W naszej ofercie można liczyć na sprawy związane z prawem karnym, cywilnym oraz rodzinnym. Jesteśmy nastawieni nie tylko na pomoc jednorazową, ale również na dłuższą współpracę. Poza tym w naszej ofercie można nawet liczyć na darmowe porady prawne, o których dowiesz się więcej na stronie.

  Data dodania: 07 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód wrocław - www.kancelariachorkowy.pl »

  Kancelaria Radca prawny Anna Chorkowy Wrocław - obsługa prawna podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Prawnik rozwód i umowy, także w zakresie prawo pracy, prawo rodzinne, prawo spółek, prawo cywilne - Wrocław. Zapraszamy - radca prawny, kancelaria Wrocław

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • jwrp.pl »

  Prowadząc kancelarię prawną staramy się przygotować ofertę pomocy prawnej o szerokim zakresie dla klientów indywidualnych i firmowych. Specjalizujemy się w prawie zamówień publicznych, możemy objąć opieką prawną duże inwestycje budowlane. Niezależnie od problemów jakie zgłosicie do rozwiązania postaramy się podjąć wszelkie działania zmierzające do ich pokonania. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdej sprawy.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »