http://www.adwkozlowski.pl

Od wielu lat nasza kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych z bardzo wielu różnych dziedzin prawa. Nasza oferta obejmuje doradztwo z zakresu prawa karnego, spadkowego, rodzinnego, kontakty z organami administracyjnymi oraz wiele innych usług. W naszej kancelarii pracuje doświadczone grono specjalistów, które zapewnia, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób wyjątkowy. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

http://www.adwkozlowski.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KANCELARIA NOTARIALNA MICHAŁ GRAJNER I PARTNER notariusz katowice »

  W regionie województwa śląskiego mieści się Kancelaria Notarialna Michał Grajner i Partner. Notariusze biura notarialnego absorbują się w szczególności sporządzaniem aktów notarialnych lub aktów poświadczenia oraz dziedziczenia. Ponadto opierają swoją działalność na zasadach słuszności i sprawiedliwości oraz na bieżących przepisach prawa. Notariusze świadczą także usługi w języku francuskim. Za pomocą kancelarii można także przechowywać pieniądze bądź papiery wartościowe. Wszystkie czynności notarialne odbywają się na miejscu w biurze notarialnym i w uzasadnionych przypadkach poza biurem. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • http://Adwokatgb.pl »

  W naszej kancelarii oferujemy naszym klientom usługi doradztwa z obrębu prawa, formułowania umów, wniosków oraz pozwów, jak również możliwość reprezentowania ich przed sądem. Na krakowskim rynku działamy od kilku lat i obsługujemy klientów indywidualnych, jak i firmowych. Dla nas każdy klient jest ważny. Dzięki współpracy z grupą profesjonalistów jesteśmy w stanie zaoferować również wiele usług dodatkowych. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wałbrzych »

  Kancelaria Radcy Prawnego „IURIS” zlokalizowana w Wałbrzychu świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych (firmy i spółki prawa handlowego). Zajmujemy się stałą obsługą prawną firm oraz udzielaniem pojedynczych porad prawnych. Prowadzimy również zastępstwo procesowe na różnych etapach postępowania w sądach wszystkich instancji, przygotowujemy opinie i inne dokumenty wymagające znajomości prawa. W zakresie naszych usług znalazł się szeroki wachlarz gałęzi prawa – od prawa spółek i kontraktów handlowych przez prawo podatkowe i bankowe aż po prawo cywilne, budowlane, pracy oraz rodzinne. Świadczymy także usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych i zajmujemy się nieterminowym płaceniem długów (na etapie postępowania polubownego, sądowego oraz komorniczego).

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Ilasz & Associates jest międzynarodową firmą prawniczą. Główna siedziba naszej kancelarii mieści się w Nowym Jorku (na dolnym Manhattanie). Posiadamy również biuro w New Jersey oraz Warszawie. Naszą ofertę kierujemy w stronę Polaków wyjeżdżających do Ameryki oraz wszystkich, którzy potrzebują pomocy dobrego prawnika. Podstawą naszej oferty jest pomoc dla emigrantów – zajmujemy się kwestią wiz turystycznych, karty stałego pobytu, uzyskania obywatelstwa. Zatrudniamy adwokatów posiadających duże doświadczenie w prowadzeniu spraw kryminalnych, związanych z wypadkami. Podejmujemy się kwestii związanych z prawem rodzinnym, prawami osób niepełnosprawnych, rynkiem nieruchomości. Zajmujemy się również stałą obsługą prawną firm polskich oraz amerykańskich.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód wrocław »

  Jeśli niedługo zbliża się Twoja sprawa rozwodowa, to koniecznie powinieneś posiadać odpowiednią pomoc i prawną opiekę przed sądem. Taką pomoc zapewni Tobie adwokat Iwo Klisz z Wrocławia. Jest on właścicielem kancelarii adwokackiej we Wrocławiu, a także doktorantem na Uniwersytecie Wrocławskim. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy będzie on w stanie pomóc Tobie w czasie rozprawy rozwodowej.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Olsztyn - kpolsztyn.pl »

  Kancelaria Radców Prawnych KORWEK – PARKASIEWICZ to najlepsi prawnicy i doświadczeni radcowie prawni. Główna specjalizacja naszej kancelarii jest to profesjonalna obsługa prawna. Działamy jako sprawdzona firma prawnicza dbając o bezpieczeństwo prawne naszych klientów. W centrum naszej działalności znajduje się prawo spółek, prawo handlowe i pomoc prawna. Na rynku usług prawnych istniejemy od 1999 r. a od 1995 r. mamy doświadczenie w tej branży.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://magdalena-wasilewska.pl »

  Kancelaria adwokacka mieszcząca się przy ul. Mogilskiej 18/7 w Krakowie zapewnia pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz firm. Kancelarię prowadzi adwokat Magdalena Wasilewska, która posiada bogate doświadczenie w sprawach o odroczenia, zapłaty, spadki oraz w prowadzeniu spraw rozwodowych czy alimentacyjnych. W zakresie usług kancelarii znalazło się jednak nie tylko prawo cywilne i rodzinne, ale także administracyjne, gospodarcze, pracy oraz karne (przestępstwa, wykroczenia, odroczenia wyroków, ułaskawienia). Klientom firmowym kancelaria może zapewnić stałą obsługę adwokata.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo spadkowe Katowice - www.adwokat-sprawy-spadkowe.pl »

  Nasza kancelaria istnieje na rynku od wielu lat i zajmuje się realizacją wielu różnych usług. Jednak specjalnością naszej kancelarii jest prowadzenie spraw spadkowych. Dzięki doświadczeniu pracujących u nas prawników możemy podjąć się prowadzenia wielu spraw takich jak: prowadzenie spraw o zachowek, nabycie spadku, problemy z uzyskaniem spadku, ogólne porady spadkowe i wiele innych spraw. Gwarantujemy odpowiednie podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 12 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Kościelny Katowice - www.lexcanonica.pl »

  Kancelaria Prawa Kanonicznego to miejsce, gdzie znajdziesz pomoc w zakresie prawa kanonicznego małżeńskiego, jak również pomoc przy procesach o unieważnienie małżeństwa kanonicznego. Dysponujemy doświadczonymi prawnikami, którzy gwarantują dokładne sprawdzenie sprawy, jak również zaproponują optymalne rozwiązania. Pełne szczegóły na temat naszej działalności przedstawiamy na naszej stronie internetowej. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości również pod podanym numerem.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokatfojcik.pl »

  Oferujemy naszym klientom w kancelarii prawnej obsługę zarówno dla firm, klientów indywidualnych a także dla organizacji nie mających osobowości prawnej. Zapewniamy naszym klientom fachową obsługę prawną w ramach szerokiego zakresu dziedzin prawa, gdzie oferujemy zarówno opinie prawne, poradnictwo prawne a także skutecznego reprezentowanie przed sądami na każdym etapie postępowania przed sądami, co pozwala na szybkie rozwiązania problemów prawnych.

  Data dodania: 01 12 2016 · szczegóły wpisu »