http://www.adwkozlowski.pl

Od wielu lat nasza kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych z bardzo wielu różnych dziedzin prawa. Nasza oferta obejmuje doradztwo z zakresu prawa karnego, spadkowego, rodzinnego, kontakty z organami administracyjnymi oraz wiele innych usług. W naszej kancelarii pracuje doświadczone grono specjalistów, które zapewnia, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób wyjątkowy. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

http://www.adwkozlowski.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kliknij link upadłość spółki »

  Kancelaria - prawo upadłościowe i prawo naprawcze - profesjonalny prawnik, radca prawny, syndyk i adwokat Warszawa. Obsługa prawna firm w zakresie: ogłoszenie upadłości, odpowiedzialność zarządu, upadłość firmy, likwidacja lub przekształcenie spółki i restrukturyzacja spółki (zgłoszenie wierzytelności, windykacja należności). Kancelaria adwokacka Warszawa - ogłoszenie upadłości, upadłość firmy, prawo restrukturyzacyjne, prawo upadłościowe i naprawcze, zarzuty do planu podziału, wyłączenie z masy upadłości. Syndyk Warszawa, adwokat - profesjonalna kancelaria prawna w Warszawie zaprasza - upadłość spółki, (ogłoszenie upadłości), restrukturyzacja zadłużenia, odpowiedzialność członków zarządu. Zapraszamy - restrukturyzacja firmy, postępowanie upadłościowe, postępowanie układowe oraz postępowanie naprawcze. Upadłość układowa, upadłość likwidacyjna - Platforma upadłościowa.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • JACEK BARANOWSKI KANCELARIA WARSZAWA radca prawny warszawa »

  Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski użycza wsparcia prawnego zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Prowadzimy procesy cywilne oraz gospodarcze, działania administracyjne, a także udzielamy wskazówek prawnych. Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski mieści się w Warszawie, gdzie przyjmuje interesantów w godzinach popołudniowych, jacy uprzednio umówili się na wizytę przez kontakt telefoniczny bądź osobiście w siedzibie kancelarii. Specjalizujemy się też w prowadzeniu spraw kontrahentów niemieckojęzycznych w szerokim aspekcie rad prawnych, a także reprezentowaniem przed polskim sądem. Więcej danych osiągalnych pod adresem internetowym.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia, Radca Prawny Gdynia »

  Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego Miecznikowska & Miecznikowski świadczą kompleksową i profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Oferujemy zarówno stałą obsługę prawną, jak i bieżącego doradztwo i prowadzenie poszczególnych spraw sądowych oraz administracyjnych. Mieścimy się w Gdyni, ale świadczymy usługi na terenie całego kraju, a także poza jego granicami (w języku angielskim). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem usług prawnych. Co istotne współpraca Adwokata oraz Radcy Prawnego zapewnia wszechstronne doradztwo prawne oraz możliwość konsultowania spraw obejmujących tzw. zagadnienia interdyscyplinarne (łączące różne gałęzie prawa, np. prawo karne i prawo autorskie). W celu omówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA ADW. PIOTR SĘKOWSKI WARSZAWA usługi prawne wawer »

  Adwokat Piotr Sękowski reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych przed organami administracji publicznej oraz urzędami. Wykonuje czynności z zakresu prawa gospodarczego również cywilnego, administracyjnego, prawa pracy, spadków oraz odszkodowań. Klientami kancelarii prawnej są osoby prywatne również instytucje, firmy z Warszawy i okolic. Kancelaria współpracuje z biurem rachunkowym Bilans. W zakres działalności wchodzi zakładanie spółek także przygotowywanie umów handlowych oraz reprezentowaniu podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych. Prawnik prowadzi sprawy z zakresu prawa rzeczowego, a też sporządza umowy cywilno-prawne. Ponadto rozwiązuje spory z zakresu prawa własnościowego. Dane o kancelarii umieszczono na witrynie internetowej.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • CSW Adwokaci - kancelaria adwokacka kraków »

  CSW Adwokaci w ramach dyżuru prawnego pełnionego przez siedem dni w tygodniu 24 h na dobę oferuje usługi prawne oraz reprezentację Klientów w zakresie: prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, sportowego,medycznego, pracy czy prawa mieszkaniowego. Kancelaria współpracuje ponadto z notariuszami, doradcami podatkowymi, geodetami, rzecznikami patentowymi oraz komornikami.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Michał Skwira »

  Kancelaria adwokacka Skwira Michał jest nieustannie rozwijającą się w branży kancelarią prowadzącą niezwykle obfity zakres proponowanych usług doradztwa prawnego.

  Swoje usługi świadczy w identycznych proporcjach dla firm, a także osób fizycznych co bardzo dobrze opisuje nadzwyczajnie rozbudowana oferta tejże kancelarii adwokackiej.

  Główną gałęzią firmy jest specjalizacja w zakresie jakim jest prawo morskie, a także prawa rodzinnego również w zakresie rozwodów i podziału majątku.

  Dodatkowe usługi wliczone w całość oferty to także doradztwo w zakresie prawa karnego, rodzinnego, a także i ochrona prawna ecommerce.

  Siedziba adwokatów jest w Szczecinie, nadmorskim mieście gdzie wsparcie w temacie praw morza obarczone jest niezwykle dużym zainteresowaniem.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Płock »

  Na tej stronie www internauci znajdą ofertę kancelarii adwokackiej kierowanej przez adwokat Ewę Paszko. Klienci kancelarii mogą liczyć ze strony kancelarii na pełne zaangażowanie w sprawy, wysoki poziom świadczonych usług, indywidualne podejście do problemu jak również zgłaszanych potrzeb. Niesienie profesjonalnej pomocy to motto kancelarii. W celu umówienia spotkania należy skontaktować pod podanym na stronie numerem telefonu.

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Fichner - Szostek »

  Nasza kancelaria zapewnia wysoki standard usług prawnych, a jednocześnie konkurencyjne ceny. Oferujemy kompleksową pomoc prawną głównie na terenie województwa małopolskiego. Jesteśmy w stanie Państwu pomóc w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, administracyjnego (w szczególności budowlanego), handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa autorskiego, prasowego oraz własności przemysłowej.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wrocławska Kancelaria LEXIS »

  Jeśli szukacie Państwo pomocy prawnej, to może warto skontaktować się z wrocławską kancelarią prawną LEXIS? Można śmiało powiedzieć, iż w kontekście podziału majątku, zachowku, spadku i rozwodu gwarantuje ona profesjonalną obsługę. Każdy prawnik pracujący w tej kancelarii posiada odpowiednie podejście, doświadczenie, wiedzę, dzięki temu porady prawne czy chociażby reprezentowanie przed sądami są zawsze wysokiej jakości.

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat-Wielgus.pl »

  Kancelaria adwokacka Małgorzaty Wielgus specjalizuje się w sprawach cywilnych, karnych i administracyjnych. Reprezentujemy klientów przed sądami polskimi, towarzyszymy im w czasie biznesowych negocjacji, pomagamy w kontaktach z urzędami oraz w zakładaniu spółek. Obsługujemy klientów polskich i zagranicznych tworząc pisma procesowe również w języku angielskim. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług.

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »