http://www.adwkozlowski.pl

Od wielu lat nasza kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych z bardzo wielu różnych dziedzin prawa. Nasza oferta obejmuje doradztwo z zakresu prawa karnego, spadkowego, rodzinnego, kontakty z organami administracyjnymi oraz wiele innych usług. W naszej kancelarii pracuje doświadczone grono specjalistów, które zapewnia, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób wyjątkowy. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

http://www.adwkozlowski.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Szczecin »

  Zakres naszych usług: stała obsługa prawna, udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie i opiniowanie projektów umów, oraz innych czynności prawnych, sporządzanie pism procesowych, rejestrowanie spółek, udział w negocjacjach oraz mediacjach, pozasądowe rozwiązywanie sporów, w tym postępowanie przedsądowe, występowanie przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, trybunałami oraz organami administracji publicznej, prowadzenie postępowań egzekucyjnych, dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, w tym reprezentowanie klientów w postępowaniach likwidacyjnych prowadzonych przez zakłady ubezpieczeń.
  Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie z każdym Klientem. Istnieje także możliwość bezpłatnej porady prawnej dla osób niezamożnych - po wcześniejszym ustaleniu wizyty. Specjalizujemy się w prawie karnym, prawie cywilnym, prawie rodzinnymi, prawie handlowym, prawie pracy, prawie administracyjnym oraz budowlanym. Serdecznie zapraszamy do współpracy - działamy na terenie Szczecin, Gorzowa, Goleniowa oraz Pyrzyc.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacja Bielsko Biała - www.adwokaciiradcy.pl »

  Kancelarie adwokatów i radców prawnych "K-EST" z Bielska-Białej obsługują firmy, instytucje oraz klientów prywatnych. Nasze zrzeszenie tworzą oddzielne kancelarie trzech prawników specjalizujących się w różnych gałęziach prawa. Specjalizacja "K-EST" obejmuje prawo cywilne i karne, gospodarcze, administracyjne, handlowe, spółek, upadłościowe, zamówień publicznych. Zajmujemy się stałą obsługą prawną firm, reprezentujemy naszych klientów przed sądami i innymi organami, udzielamy porad prawnych, przygotowujemy dokumenty do celów procesowych.

  Data dodania: 03 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Marcin Budzikowski »

  Moja indywidualna praktyka adwokacka ma swoją siedzibę w Nowym Sączu. Wykonuje moje usługi zarówno dla firm jak i osób prywatnych. W zakres zadań jakimi się mogę zająć wchodzi reprezentacja zarówno przed sądami administracyjnymi jak i organami ścigania. Dzięki ciągłej pracy mogę zagwarantować profesjonalne podejście do każdej zleconej mi sprawy jak i doświadczenie na najwyższym poziomie. Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny w Lublinie - kancelaria-galazka.pl »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Gałązka świadczy szeroki wachlarz usług prawnych na terenie Lublina oraz całej Polski. Oferta kancelarii obejmuje stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych i jednostek samorządów terytorialnych oraz porady prawne, reprezentowanie klientów przed sądami różnych instancji, sporządzanie pism procesowych i pozaprocesowych, opiniowanie umów. Wyspecjalizowaliśmy się w zagadnieniach prawa gospodarczego, administracyjnego, handlowego, pracy i ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, cywilnego, autorskiego. Prowadzimy również postępowania odszkodowawcze.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariadrawsko-zlocieniec.pl »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Drawsko-Złocieniec to miejsce, które proponuje swym klientom indywidualnym fachową pomoc prawną w wielu dziedzinach prawnych. Można w niej liczyć na prowadzenie postępowań przedsądowych i sądowych w postępowaniu cywilnym, w sprawach rodzinnych, jak rozwody, separacja, w sprawach spadkowych, w postępowaniu karnym, a także na porady prawne w sprawach indywidualnych.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Libero - sprawy karne »

  Prowadząca swoją działalność na terenie Łodzi kancelaria adwokacka Libero zajmuje się niesieniem pomocy prawnej dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Kancelaria zajmuje się również pomocą dla osób potrzebujących rozwiązania i porady prawnej w ramach odszkodowań z tytułu błędów w sztuce lekarskiej, renty, czy też w zakresie przedawnienia roszczenia. Kancelaria specjalizuje się również w sprawach karnych.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Katowicach - sosnowskiiwspolnicy.pl »

  Sosnowski i Wspólnicy to kancelaria adwokacka z Gliwic. Swoje biuro posiada ona także w Warszawie. Kancelaria obsługuje osoby indywidualne oraz firmy. W zakresie usług znalazły się porady prawne, prowadzenie spraw wraz z reprezentowaniem Klienta przed sądami, stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych, opieka prawna nad kontraktami handlowymi. Adwokaci z kancelarii prowadzą sprawy rozwodowe, alimentacyjne i o podział majątku, zajmują się sprawami spadkowymi, z zakresu prawa pracy oraz kodeksu karnego. Ich specjalnością jest także pomoc prawna w sporach z bankami.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - adwokatkuras.pl »

  Szukającym kancelarii adwokackiej w Tarnowie chcielibyśmy zaproponować usługi świadczone przez Kancelarię Magdaleny Kuraś. Długoletnia praktyka, profesjonalne podejście, ciągłe śledzenie zmian w polskim i europejskim prawie, a także przyjazne podejście do klientów - to sprawia, że w przypadku prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego czy pracy, Magdalena Kuraś jest bardzo dobrym wyborem.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grodzisk Mazowiecki »

  Nieznajomość prawa szkodzi, z całą pewnością to zdanie nie jest obce praktycznie nikomu. Często jednak musimy udać się po pomoc do prawnika. Ważne, by ten z należytą rzetelnością podchodził do powierzonych mu obowiązków. Jedną z takich kancelarii adwokackich jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Rukszto, która każdą sprawę traktuje odpowiednio oraz indywidualnie.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Pawelczak »

  Nasza kancelaria prawna obsługuje klientów biznesowych lub indywidualnych. Przyjmujemy Państwa w Grodzisku Mazowieckim oraz w Pruszkowie. Prowadzimy sprawy związane z zasiedzeniem w nieruchomości, odwołujemy się w sprawie zaniżonych emerytur, nadzorujemy proces zakładania ksiąg wieczystych. Poza tym reagujemy na problemy z firmami ubezpieczeniowymi.

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »