http://www.adwkozlowski.pl

Od wielu lat nasza kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych z bardzo wielu różnych dziedzin prawa. Nasza oferta obejmuje doradztwo z zakresu prawa karnego, spadkowego, rodzinnego, kontakty z organami administracyjnymi oraz wiele innych usług. W naszej kancelarii pracuje doświadczone grono specjalistów, które zapewnia, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób wyjątkowy. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

http://www.adwkozlowski.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Małgorzata Krzyżowska »

  Firma prawnicza mecenas Małgorzata Krzyżowska reprezentuje klientów indywidualnych (osoby fizyczne), podobnie klientów biznesowych - firmy a także osoby prawne, w sporach gospodarczych, także w sprawach cywilnych jak i sprawach karnych. Kooperacja może zachodzić na zasadzie jednorazowego pełnomocnictwa do reprezentowania Klienta w konkretnej sprawie, lub stałej kooperacji związanej z obsługą prawną. Nasza kancelaria zapewnia firmom i instytucjom bezpieczeństwo, jeśli chodzi o obsługę działalności a także wsparcie prawnicze podczas sporów z klientami i bankami.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Lublin tel. 500-506-506, 505-501-543 - www.prawna.eu »

  Adwokat z kancelarii adwokackiej w Lublinie prawna.eu specjalizuje się w prowadzeniu sprawy o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską sporządzając profesjonalny pozew, przygotowują klienta i wprowadzają w to, jak dana sprawa będzie wyglądała, rysują z klientem różne scenariusze i uprzedzają o sposobie zachowania się. Adwokat reprezentuje klienta przed sądem. Poprzez porady prawne w siedzibie kancelarii w Lublinie adwokaci wyjaśniają pojawiające się na bieżąco problemy i zagadnienia. Adwokat zwraca uwagę na możliwe powiązania i sutki postępowania rozwodowego na zakres spraw karnych i cywilnych, majątkowych. Kontaktując się z adwokatem w sprawie o rozwód lub alimenty prawnik może przygotować projekt (wzór) pozwu o rozwód lub alimenty, podwyższenie, obniżenie lub uchylenie alimentów. Prawnik w sprawie karnej występuje jako obrońca oskarżonego lub pełnomocnik pokrzywdzonego pomagając dochodzić roszczeń cywilnych i jak najlepiej zabezpieczyć interesy klienta składając stosowne profesjonalne wnioski. Do adwokata w Lublinie przychodzą osoby, które chcą się upewnić, czy działania im zarzucane przez policję czy prokuraturę rzeczywiście stanowią przestępstwo czy to oszustwa, rozboju, paserstwa,spożywania narkotyków, wypadku drogowego, w którym osoba odniosła obrażenia, przywłaszczenia, fałszerstwa dokumentów, oraz jakie działania ewentualnie można podjąć. Zlecając prawnikowi z kancelarii prawna.eu prowadzenie sprawy majatkowej możesz liczyć na wyjasnienie kwestii które Cie intersują w zakresie sporządzenia pozwu lub apelacji, zwrócenia uwagi na istotność przeprowadzenia pewnych dowodów oraz sposobu ich przeprowadzenia, oraz opracowania strategii postępowania konsekwentnie realizując przyjęte na początku i wspólnie wyjaśnione możliwości. Zapraszamy i Polecamy! tel. 500-506-506, 505-501-543

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat alimenty Wrocław - www.adwokat-wroclaw.info.pl »

  Mieszcząca się we Wrocławiu, Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Borowskiego zapewnia szeroki zakres pomocy prawnej dla osób fizycznych i firm. Obsługę prawną prowadzimy po polsku, niemiecku oraz angielsku. Specjalność kancelarii stanowią sprawy rozwodowe, alimentacyjne oraz o podział majątku. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Posiadamy komórkę, która zajmuje się prawem karnym.

  Data dodania: 11 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie odszkodowań Wrocław - www.adwokatodszkodowania.info »

  By walczyć skutecznie o odszkodowania warto mieć wsparcie odpowiedniego prawnika takich jak choćby ma nasza kancelaria prawna. Można wówczas oprzeć się na jego doświadczeniu i dzięki temu w znaczący sposób zwiększyć szanse na otrzymanie adekwatnego do zdarzenia odszkodowania. Nasza kancelaria zatrudnia wyłącznie specjalistów, którzy specjalizują się właśnie w tej dziedzinie jakiej są odszkodowania. Z nami masz bardzo duże szanse na wygranie sprawy w sadzie.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Libero - sprawy karne »

  Prowadząca swoją działalność na terenie Łodzi kancelaria adwokacka Libero zajmuje się niesieniem pomocy prawnej dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Kancelaria zajmuje się również pomocą dla osób potrzebujących rozwiązania i porady prawnej w ramach odszkodowań z tytułu błędów w sztuce lekarskiej, renty, czy też w zakresie przedawnienia roszczenia. Kancelaria specjalizuje się również w sprawach karnych.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Olsztyn - www.kancelariaolsztyn.com »

  Usługi prawnicze najwyższej jakości gwarantuje Kancelaria Adwokacka z Olsztyna. Naszym celem jest kompleksowa pomoc prawna dla osób fizycznych oraz i dla podmiotów gospodarczych – możliwa jest długotrwała współpraca, czyli stała obsługa prawna. Wykonujemy mediacje, reprezentujemy klientów, sporządzamy pisma procesowe, umowy, podejmujemy czynności w postępowaniu karnym wykonawczym itd. Doświadczenie zawodowe i rozległe zainteresowania pozwalają nam rozwiązywać skomplikowane zagadnienia prawne.

  Data dodania: 16 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.kroladwokat.pl »

  Kancelaria Adwokacka Adrian Król oferuje kompleksowe usługi prawne - zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia indywidualne podejście i skuteczne reprezentowanie interesów Klienta. W naszej ofercie można liczyć na sprawy związane z prawem karnym, cywilnym oraz rodzinnym. Jesteśmy nastawieni nie tylko na pomoc jednorazową, ale również na dłuższą współpracę. Poza tym w naszej ofercie można nawet liczyć na darmowe porady prawne, o których dowiesz się więcej na stronie.

  Data dodania: 07 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawo gospodarcze Radcy prawni JG LEGAL »

  Nasza kancelaria JG Legal wyprowadzi Państwa z większości problemów prawnych. Rozumiemy zagadnienia prawa cywilnego, budowlanego, administracyjnego, spadkowego czy rodzinnego. Bierzemy udział w negocjacjach między pracownikami a pracodawcami, dochodzimy z dużą skutecznością wierzytelności, wspomagamy klientów w sprawach rodzinnych i opiekuńczych. Obsługujemy Państwa w całym kraju lub drogą multimedialną.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Marta Mackiewicz - kmm-law.pl »

  Prowadzimy w Warszawie kancelarię, która wspomaga funkcjonowanie największych w kraju korporacji budowlanych, finansowych, telekomunikacyjnych czy ubezpieczeniowych. Reprezentujemy naszych klientów w poważnych negocjacjach, prowadzimy dział windykacji, zapewniamy prowadzenie spraw przed sądami powszechnymi. Przygotowujemy umowy pod przetargi i nadzorujemy właściwy przebieg różnorodnych inwestycji.

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.solace.pl »

  Pod adresem www.Solace.pl znajdziecie Państwo ofertę kancelarii odszkodowawczej Solace, która działa na terenie całego kraju - między innymi w Gdańsku, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie czy Łodzi. Jeżeli mówimy o odszkodowaniu za błąd medyczny, wypadek komunikacyjny, poślizgnięcie, upadek, etc., nasza kancelaria gwarantuje bardzo dużą skuteczność swoich działań, pełen profesjonalizm oraz korzystne warunki.

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »