http://www.adwkozlowski.pl

Od wielu lat nasza kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych z bardzo wielu różnych dziedzin prawa. Nasza oferta obejmuje doradztwo z zakresu prawa karnego, spadkowego, rodzinnego, kontakty z organami administracyjnymi oraz wiele innych usług. W naszej kancelarii pracuje doświadczone grono specjalistów, które zapewnia, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób wyjątkowy. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

http://www.adwkozlowski.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot Rzeszów, Mielec, »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Dolot świadczy wszelkie usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych.
  Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do sprawy.Kancelaria umiejscowiona jest w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego jak również ma swój oddział w Mielcu na ul. Krótkiej 1 (budynek Domu Rzemiosła).

  Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:- prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym, wykonawczym oraz penitencjarnym), - prawa cywilnego (m. inn. rozwody, separacje, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne, sprawy spadkowe)- prawa gospodarczego,- prawa pracy a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym on -line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, udział w negocjacjach umów, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii na www.adwokatdolot.pl
  Tel. 602 678 102

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mielec, Sprawy Karne, Rozwody, Odszkodowania, Porady Prawne »

  Adwokat Marta Dolot prowadzi sprawy ze wszelkich dziedzin prawa w tym sprawy karne (obrońca pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym i sądowym), cywilne (rozwody, spadki, alimenty, odszkodowania), gospodarcze (rejestracja spółek, kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych, sprawy o zapłatę) jak również sprawy z zakresu prawa pracy i administracyjnego.
  Należy przy tym wskazać iż Adwokat Marta Dolot posiada uprawnienia zarządcy nieruchomości - co też gwarantuje iż zlecone sprawy cywilne a w szczególności gruntowe prowadzone będą z najwyższym profesjonalizmem.
  Czynności wykonywane przez mecenas Martę Dolot polegają między innymi na reprezentowaniu stron przed Sądami, organami administracji i innymi instytucjami, sporządzaniu pozwów, środków zaskarżenia, umów.
  Kancelaria Adwokacka znajduje się w Mielcu na ul. Krótkiej 1 a filia Kancelarii znajduje się w Rzeszowie na ul. Ks. Jałowego 29. Zapraszam do kontaktu jak również odwiedzenia strony www.adwokatdolot.com.pl
  Tel. 602 289 833
  adw. Marta Dolot.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów - Wiktor Gamracki - »

  Adwokat Wiktor Gamracki zapewnia profesjonalne usługi prawnicze dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.
  Siedzibą kancelarii adwokackiej jest miasto Rzeszów. Mieści się ona w budynku kina "ZORZA".
  Porady prawne, doradztwo, sporządzanie opinii, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta w procesie jako obrońca lub pełnomocnik to zasadnicze domeny Kancelarii Adwokackiej.

  Kancelaria współpracuje z podmiotami z innych korporacji zawodowych. Prawnicy, adwokaci, radc prawni, notariusze, doradcy podatkowi konsultują skomplikowane zlecenia w zakresie swoich specjalizacji.

  Mecenas Wiktor Gamracki świadczy usługi prawnicze z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, bankowego, pracy i ubezpieczeń społecznych, karnego, karno-skarbowego, prawa wykroczeń.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii.

  Kancelaria Adwokacka
  ul. 3-go Maja 28/16
  35-030 Rzeszów
  tel.: +48 796 587 650

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka bydgoszcz »

  Kancelaria Adwokat Kamili Kopczyńskiej – w naszej ofercie znajdziecie Państwo doświadczenie i wiedzę z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego i opiekuńczego, a także pracy i administracyjnego. Świadczymy pomoc prawną nie tylko na terenie Bydgoszczy i Złotowa, ale również na ternie całego kraju. Razem z nami szybko i sprawnie napiszesz potrzebne pismo procesowe i zaprezentujemy Cię przed sądem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 26 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawnicze - www.przyjaznyprawnik.pl »

  Serwis http://www.przyjaznyprawnik.pl/ jest miejscem, w którym można uzyskać w pełni wartościową poradę prawną, bez konieczności odwiedzania kancelarii prawniczych. Tworzą go doświadczeni prawnicy, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i kompetencjami z innymi ludźmi. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. Najlepszą rekomendacją tej strony są pozytywne opinie zadowolonych internautów.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat Katowice - www.kancelariawojtalik.pl »

  Kancelaria prawna specjalizuje się w reprezentowaniu klientów w ramach spraw prowadzonych z zakresu prawa cywilnego oraz karnego. Kancelaria świadczy usługi zarówno dla osób fizycznych a także dla przedsiębiorców. Oferta obejmuje również realizowanie porad prawnych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Bieńkowski »

  Zapewniamy naszym klientom wykonanie profesjonalnych usług prawnych realizowanych w ramach szerokiego zakresu dziedzin prawa przez zespół doświadczonych adwokatów. Świadczymy pomoc prawną oraz wsparcie prawne dla naszych klientów zarówno indywidualnych a także firm. Zajmujemy się świadczeniem usług prawnych w ramach szerokiego zakresu dziedzin prawnych, w tym między innymi prawa administracyjnego, karnego czy cywilnego.

  Data dodania: 13 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm warszawa - rejestracja-spolek-warszawa.pl »

  Obsługa prawna jest niezbędnym elementem właściwego funkcjonowania każdej firmy. Taką pomoc prawną, kompleksową, bieżącą obsługę oraz profesjonalne doradztwo prawne można otrzymać w kancelarii adwokackiej SosnowskiLegal, która jest wyspecjalizowana w prawie gospodarczym oraz handlowym, a do tego posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Odszkodowań DRB I Odszkodowanie Bielsko-Biała »

  Odszkodowania za wypadki komunikacyjne, rolnicze, w pracy oraz błędy medyczne.

  Specjalizujemy się w dziedzinie odszkodowań już od 2005 roku. Naszą skuteczność potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów oraz zdobyte certyfikaty i wyróżnienia.

  Miałem wypadek co dalej? Jeśli zadajesz sobie to pytanie skorzystaj z naszej pomocy prawnej. Zespół profesjonalistów udzieli Ci odpowiedzi. Nie pobieramy opłat wstępnych. Rozliczamy się bezgotówkowo.Sprawdź co mówią o nas inni drb opinie. Oferujemy bezpłatny samochód zastępczy z oc. Nie musisz martwić się o cały proces rozliczenia z ubezpieczycielem. Zrobimy wszystko za Ciebie.
  odszkodowanie bielsko to frazy po których nasi klienci trafiają na naszą stronę. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

  Uzyskamy możliwie najwyższe:
  odszkodowanie za wypadek samochodowy / wypadek komunikacyjny
  odszkodowanie za wypadek w pracy / w pracy za granicą
  odszkodowanie za błąd medyczny / błędy medyczne
  odszkodowanie za obrażenia ciała
  odszkodowanie za wypadek w rolnictwie / wypadek w gospodarstwie rolnym
  zadośćuczynienie za śmierć bliskich / śmierć rodziców czy śmierć rodzeństwa
  zwrot kosztów leczenia / wizyty u lekarzy specjalistów oraz koszty zakupu leków i opatrunków
  zwrot kosztów pochówku oraz stypy.

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ranking adwokatów - adwokaciranking.pl »

  Życie pisze różne scenariusze, dlatego też z myślą o takich klientach powstała strona internetowa adwokaciranking.pl. To bardzo funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu możesz szybko i wygodnie wybrać najlepszą ofertę kancelarii adwokackiej. To miejsce, które chwali sobie wielu naszych użytkowników i to dzięki nim stale urozmaicamy nasza ofertę, w tym na przykład o udostępnianie artykułów, które pomogą wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »