http://www.adwkozlowski.pl

Od wielu lat nasza kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych z bardzo wielu różnych dziedzin prawa. Nasza oferta obejmuje doradztwo z zakresu prawa karnego, spadkowego, rodzinnego, kontakty z organami administracyjnymi oraz wiele innych usług. W naszej kancelarii pracuje doświadczone grono specjalistów, które zapewnia, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób wyjątkowy. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

http://www.adwkozlowski.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot Rzeszów, Mielec, »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Dolot świadczy wszelkie usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych.
  Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do sprawy.Kancelaria umiejscowiona jest w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego jak również ma swój oddział w Mielcu na ul. Krótkiej 1 (budynek Domu Rzemiosła).

  Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:- prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym, wykonawczym oraz penitencjarnym), - prawa cywilnego (m. inn. rozwody, separacje, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne, sprawy spadkowe)- prawa gospodarczego,- prawa pracy a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym on -line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, udział w negocjacjach umów, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii na www.adwokatdolot.pl
  Tel. 602 678 102

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Puk Kancelaria »

  Strona internetowa profesjonalnej firmy oferującego usługi radcowskie. W ramach prowadzonych spraw znajdują się sprawy dotyczące prawa cywilnego, prawa medycznego. Kancelaria prowadzi również wszelkie zabiegi niezbędne do zapobiegania windykacji na rzecz swoich klientów. istnieje możliwość umówienia się na spotkanie zarówno na terenie Poznania, jak również innych miast w całej Polsce. Cena usług ustalana indywidualnie.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kamila Kopczyńska »

  Kancelaria adwokacka prowadzona przez Kamilę Kopczyńską oferuje pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego czy rodzinnego. Doświadczona pani Adwokat gwarantuje profesjonalną obsługę wszystkich klientów. Jej duże zaangażowanie w prowadzone sprawy gwarantuje, że wszyscy klienci zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie z zachowaniem wymaganej przy takich usługach dyskrecji i największą starannością.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Mateusz Domaradzki »

  Coraz więcej osób, decyduje się na skorzystanie z usług, znanego w Gdańsku notariusza. Oferta, jaką proponuje notariusz gdańsk, może zaskoczyć swoją różnorodnością. Ten notariusz posiada odpowiednie uprawnienia, certyfikaty, przeszedł odpowiednie szkolenia, no i oczywiście posiada wykształcenie i doświadczenie, które są mu niezbędne, w tego typu profesji. Prezentuje on swoją ofertę na stronie internetowej, warto więc się z nią szczegółowo zapoznać. Jego oferta wyróżnia się na rynku, bo ma najniższe stawki za swoje usługi.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa prawo pracy - www.adwokat-prawo-pracy.net »

  Ciesząca się dużym uznaniem oraz wieloma pozytywnymi rekomendacjami na swój temat Kancelaria Adwokacka specjalizująca się w prawie pracy świadczy wysoką jakość swoich usług. Zajmuje się wszechstronnym rozwiązywaniem spraw związanych z szeroko pojętym prawem pracy. Posiada wiele pozytywnych rekomendacji na temat swojej działalności. Z jej usług skorzystało już wielu zaufanych i zadowolonych klientów.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Rzeszów - jakubowskazawada.com »

  Usługi prawne, które świadczy nasza Kancelaria Adwokacka z Rzeszowa zasługują na miano profesjonalnych oraz rzetelnych. Adwokat Joanna Jakubowska-Zawada wraz z zespołem, dba o to by świadczona obsługa prawna przedsiębiorstw pozostawała na wysokim poziomie. Działamy w zakresie takich przepisów: prawo własności intelektualnej, prawo podmiotów leczniczych, przekształcenia, fuzje, przejęcia oraz ochrona konkurencji.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Olsztyn - www.kancelariaolsztyn.com »

  Usługi prawnicze najwyższej jakości gwarantuje Kancelaria Adwokacka z Olsztyna. Naszym celem jest kompleksowa pomoc prawna dla osób fizycznych oraz i dla podmiotów gospodarczych – możliwa jest długotrwała współpraca, czyli stała obsługa prawna. Wykonujemy mediacje, reprezentujemy klientów, sporządzamy pisma procesowe, umowy, podejmujemy czynności w postępowaniu karnym wykonawczym itd. Doświadczenie zawodowe i rozległe zainteresowania pozwalają nam rozwiązywać skomplikowane zagadnienia prawne.

  Data dodania: 16 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Cognitor »

  Na rynku prawnym posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zapewnić usługi zarówno kierowane do klientów indywidualnych oraz firm, które zapewniamy na terenie Zabrza. W naszej kancelarii możemy zapewnić zastępstwo przed sądami w ramach takich dziedzin prawnych, jak prawo rodzinne, prawo cywilne. Zajmujemy się również prawem handlowym oraz gospodarczym. Wykonujemy na rzecz naszych klientów również usługi poradnictwa prawnego.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - plockadwokat.pl »

  Kancelaria prawna specjalizuje się w profesjonalnej oraz kompleksowej obsłudze prawnej zarówno podmiotów gospodarczych oraz zinstytucjonalizowanych a także osób fizycznych. Oferta obejmuje usługi świadczone zarówno na etapie postępowania przedsądowego oraz postępowania sądowego. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków - krmp.pl »

  Zlokalizowana w Krakowie Kancelaria Radcowska Michał Podolec świadczy pomoc prawną dla osób indywidualnych oraz zajmuje się stałą obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Zespół kancelarii specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym i spadkowym, nieruchomości, medycznym, pracy. Kolejną gałęzią działalności jest prawo gospodarcze (handlowe, podatkowe, administracyjne, upadłościowe). Klienci kancelarii mogą skorzystać z porad prawnych w biurze lub online. Zakres działalności obejmuje także kompleksowe reprezentowanie Klientów w toku postępowań sądowych oraz w sprawach nieprocesowych.

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »