http://www.adwkozlowski.pl

Od wielu lat nasza kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych z bardzo wielu różnych dziedzin prawa. Nasza oferta obejmuje doradztwo z zakresu prawa karnego, spadkowego, rodzinnego, kontakty z organami administracyjnymi oraz wiele innych usług. W naszej kancelarii pracuje doświadczone grono specjalistów, które zapewnia, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób wyjątkowy. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

http://www.adwkozlowski.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Małgorzata Krzyżowska »

  Firma prawnicza mecenas Małgorzata Krzyżowska reprezentuje klientów indywidualnych (osoby fizyczne), podobnie klientów biznesowych - firmy a także osoby prawne, w sporach gospodarczych, także w sprawach cywilnych jak i sprawach karnych. Kooperacja może zachodzić na zasadzie jednorazowego pełnomocnictwa do reprezentowania Klienta w konkretnej sprawie, lub stałej kooperacji związanej z obsługą prawną. Nasza kancelaria zapewnia firmom i instytucjom bezpieczeństwo, jeśli chodzi o obsługę działalności a także wsparcie prawnicze podczas sporów z klientami i bankami.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Windykacja Wrocław działa na rynku już od pewnego czasu. Mamy doświadczenie z zakresu prowadzenia sporów w celu dochodzenia roszczeń oraz odszkodowań. Kierujemy także takimi projektami jak rejestracja spółki z o.o. oraz przekształcenie spółki komandytowej w spółkę akcyjną. Więcej dowiesz się na stronie adwokat wrocław.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • CSW Adwokaci - kancelaria adwokacka kraków »

  CSW Adwokaci w ramach dyżuru prawnego pełnionego przez siedem dni w tygodniu 24 h na dobę oferuje usługi prawne oraz reprezentację Klientów w zakresie: prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, sportowego,medycznego, pracy czy prawa mieszkaniowego. Kancelaria współpracuje ponadto z notariuszami, doradcami podatkowymi, geodetami, rzecznikami patentowymi oraz komornikami.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Lublin tel. 500-506-506, 505-501-543 - www.prawna.eu »

  Adwokat z kancelarii adwokackiej w Lublinie prawna.eu specjalizuje się w prowadzeniu sprawy o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską sporządzając profesjonalny pozew, przygotowują klienta i wprowadzają w to, jak dana sprawa będzie wyglądała, rysują z klientem różne scenariusze i uprzedzają o sposobie zachowania się. Adwokat reprezentuje klienta przed sądem. Poprzez porady prawne w siedzibie kancelarii w Lublinie adwokaci wyjaśniają pojawiające się na bieżąco problemy i zagadnienia. Adwokat zwraca uwagę na możliwe powiązania i sutki postępowania rozwodowego na zakres spraw karnych i cywilnych, majątkowych. Kontaktując się z adwokatem w sprawie o rozwód lub alimenty prawnik może przygotować projekt (wzór) pozwu o rozwód lub alimenty, podwyższenie, obniżenie lub uchylenie alimentów. Prawnik w sprawie karnej występuje jako obrońca oskarżonego lub pełnomocnik pokrzywdzonego pomagając dochodzić roszczeń cywilnych i jak najlepiej zabezpieczyć interesy klienta składając stosowne profesjonalne wnioski. Do adwokata w Lublinie przychodzą osoby, które chcą się upewnić, czy działania im zarzucane przez policję czy prokuraturę rzeczywiście stanowią przestępstwo czy to oszustwa, rozboju, paserstwa,spożywania narkotyków, wypadku drogowego, w którym osoba odniosła obrażenia, przywłaszczenia, fałszerstwa dokumentów, oraz jakie działania ewentualnie można podjąć. Zlecając prawnikowi z kancelarii prawna.eu prowadzenie sprawy majatkowej możesz liczyć na wyjasnienie kwestii które Cie intersują w zakresie sporządzenia pozwu lub apelacji, zwrócenia uwagi na istotność przeprowadzenia pewnych dowodów oraz sposobu ich przeprowadzenia, oraz opracowania strategii postępowania konsekwentnie realizując przyjęte na początku i wspólnie wyjaśnione możliwości. Zapraszamy i Polecamy! tel. 500-506-506, 505-501-543

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wrocławska Kancelaria LEXIS »

  Jeśli szukacie Państwo pomocy prawnej, to może warto skontaktować się z wrocławską kancelarią prawną LEXIS? Można śmiało powiedzieć, iż w kontekście podziału majątku, zachowku, spadku i rozwodu gwarantuje ona profesjonalną obsługę. Każdy prawnik pracujący w tej kancelarii posiada odpowiednie podejście, doświadczenie, wiedzę, dzięki temu porady prawne czy chociażby reprezentowanie przed sądami są zawsze wysokiej jakości.

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://cgolegal.pl »

  Kancelaria Prawna CGO Legal M. Gawlak i Wspólnicy jest do Państwa dyspozycji w oddziałach Łodzi oraz Warszawie, ale świadczy obsługę prawą dla klientów z całej Polski. Specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, także zagranicznych, w prawie gospodarczym, prawie pracy, prawie nieruchomości, prawie imigracyjnym. Również oferuje usługi w ramach restrukturyzacji przedsiębiorstw, windykacji, optymalizacji podatkowej.

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych G&K »

  Prowadząca swoją działalność na terenie Krakowa Kancelaria Radców Prawnych GK oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi adwokackie i prawnicze. W zakresie specjalizacji kancelarii znajduje się między innymi takie spektrum prawa, jak prawo gospodarcze, spółek handlowych, cywilne, rodzinne, czy też nawet i prawo pracy czy prawo administracyjne.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik z Lublina - rm-kancelaria.pl »

  Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Myć to pomoc prawnika rodzinnego i nie tylko. Gwarantowana przez nas pomoc prawna to nie tylko rozwiązywanie problemów i sporów, ale także szkolenia i zastępstwo procesowe. Dziedziny, które dobrze znamy to prawo cywilne, prawo budowlane, prawo spółek handlowych, prawo IT, prawo spadkowe, prawo zamówień publicznych, prawo wekslowe, prawo autorskie i własności. Kancelaria Radców Prawnych w Lublinie Główny przedmiot naszego zainteresowania to sprawy gospodarcze, cywilne, karne oraz administracyjne.

  Data dodania: 15 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Białystok - bialystok-adwokat.pl »

  Kancelaria adwokacka z Białegostoku udzielająca pomocy prawnej przedsiębiorstwom, a także klientom indywidualnym mieszkającym w kraju oraz poza granicami. Kancelaria sporządza odwołania i skargi do różnorodnych urzędów, jest w stanie podważyć testamenty, a dodatkowo prowadzi procedurę windykacji należności i odzyskuje odszkodowania w trudnych przypadkach.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat sprawy rodzinne Głogów - www.adwokatpreda.pl »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej mającej siedzibę w Głogowie. Na witrynie dokładnie omówione zostały w odrębnych zakładkach obszary praktyki kancelarii. Wyszczególnione zostały takie gałęzie jak: sprawy spadkowe adwokat Głogów, sprawy karne, sprawy gospodarcze czy też stała obsługa prawna Głogów. Ponadto na stronie zawarte są również dane adresowe oraz inne informacje, które mogą okazać się pomocne dla każdego, kogo interesują usługi prawne Głogów.

  Data dodania: 13 09 2016 · szczegóły wpisu »