http://www.adwkozlowski.pl

Od wielu lat nasza kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych z bardzo wielu różnych dziedzin prawa. Nasza oferta obejmuje doradztwo z zakresu prawa karnego, spadkowego, rodzinnego, kontakty z organami administracyjnymi oraz wiele innych usług. W naszej kancelarii pracuje doświadczone grono specjalistów, które zapewnia, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób wyjątkowy. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

http://www.adwkozlowski.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Szczecin »

  Zakres naszych usług: stała obsługa prawna, udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie i opiniowanie projektów umów, oraz innych czynności prawnych, sporządzanie pism procesowych, rejestrowanie spółek, udział w negocjacjach oraz mediacjach, pozasądowe rozwiązywanie sporów, w tym postępowanie przedsądowe, występowanie przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, trybunałami oraz organami administracji publicznej, prowadzenie postępowań egzekucyjnych, dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, w tym reprezentowanie klientów w postępowaniach likwidacyjnych prowadzonych przez zakłady ubezpieczeń.
  Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie z każdym Klientem. Istnieje także możliwość bezpłatnej porady prawnej dla osób niezamożnych - po wcześniejszym ustaleniu wizyty. Specjalizujemy się w prawie karnym, prawie cywilnym, prawie rodzinnymi, prawie handlowym, prawie pracy, prawie administracyjnym oraz budowlanym. Serdecznie zapraszamy do współpracy - działamy na terenie Szczecin, Gorzowa, Goleniowa oraz Pyrzyc.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kliknij link upadłość spółki »

  Kancelaria - prawo upadłościowe i prawo naprawcze - profesjonalny prawnik, radca prawny, syndyk i adwokat Warszawa. Obsługa prawna firm w zakresie: ogłoszenie upadłości, odpowiedzialność zarządu, upadłość firmy, likwidacja lub przekształcenie spółki i restrukturyzacja spółki (zgłoszenie wierzytelności, windykacja należności). Kancelaria adwokacka Warszawa - ogłoszenie upadłości, upadłość firmy, prawo restrukturyzacyjne, prawo upadłościowe i naprawcze, zarzuty do planu podziału, wyłączenie z masy upadłości. Syndyk Warszawa, adwokat - profesjonalna kancelaria prawna w Warszawie zaprasza - upadłość spółki, (ogłoszenie upadłości), restrukturyzacja zadłużenia, odpowiedzialność członków zarządu. Zapraszamy - restrukturyzacja firmy, postępowanie upadłościowe, postępowanie układowe oraz postępowanie naprawcze. Upadłość układowa, upadłość likwidacyjna - Platforma upadłościowa.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • JACEK BARANOWSKI KANCELARIA WARSZAWA radca prawny warszawa »

  Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski użycza wsparcia prawnego zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Prowadzimy procesy cywilne oraz gospodarcze, działania administracyjne, a także udzielamy wskazówek prawnych. Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski mieści się w Warszawie, gdzie przyjmuje interesantów w godzinach popołudniowych, jacy uprzednio umówili się na wizytę przez kontakt telefoniczny bądź osobiście w siedzibie kancelarii. Specjalizujemy się też w prowadzeniu spraw kontrahentów niemieckojęzycznych w szerokim aspekcie rad prawnych, a także reprezentowaniem przed polskim sądem. Więcej danych osiągalnych pod adresem internetowym.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stwierdzenie nabycia spadku »

  Masz problem natury prawnej? Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii adwokackiej Iwo Klisz. Jestem młodym, pełnym pasji adwokatem z doświadczeniem i wieloma sprawami na swoim koncie. Prowadzona przeze mnie kancelaria specjalizuje się w zawiłościach prawnych z zakresu prawa spadkowego, prawa pracy i prawa gospodarczego. Podczas korzystania z moich usług, dam o to aby moi klienci rozumieli i byli ze mną w nieustannym kontakcie. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na www.zachowek.biz.pl.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Puk Kancelaria »

  Strona internetowa profesjonalnej firmy oferującego usługi radcowskie. W ramach prowadzonych spraw znajdują się sprawy dotyczące prawa cywilnego, prawa medycznego. Kancelaria prowadzi również wszelkie zabiegi niezbędne do zapobiegania windykacji na rzecz swoich klientów. istnieje możliwość umówienia się na spotkanie zarówno na terenie Poznania, jak również innych miast w całej Polsce. Cena usług ustalana indywidualnie.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne w Kętrzynie i Mrągowie »

  Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się świadczeniem pełnej obsługi prawnej dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych. Nasz zakres to prawo cywilne, karne, rodzinne, spadkowe, gospodarcze. Zapraszamy do wybrania naszych usług.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań - www.kancelaria-gawecki.pl »

  Kancelaria prawna Gawecki to podmiot wyspecjalizowany w tematyce prawnej, księgowej i podatkowej. Prowadzimy badania sprawozdań finansowych, zarządzamy w sposób kompleksowy spółkami, aby wpisać się w strategie optymalizacji podatkowej, tworzymy usługi wirtualnego biura oraz wynajmu prestiżowego adresu. Na życzenie reprezentujemy naszych klientów przed dowolną instytucją lub kontrahentem. Bezpłatnie doradzamy w kwestiach kredytowych.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny - gpkancelaria.pl »

  Zlokalizowane w Krakowie i Gdyni biura prawne GP Kancelaria Radców Prawnych to najwyższy poziom obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług, stale poszerzamy nasze kompetencje. Nasi prawnicy, radcy prawni i aplikanci, stale pracują na rzecz klientów, jeśli chodzi o nowe technologie, prawo karne, prawo handlowe, prawo gospodarcze czy prawo cywilne. Zapewniamy także wsparcie w zarządzaniu projektami.

  Data dodania: 25 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat Katowice - www.kancelariawojtalik.pl »

  Kancelaria prawna specjalizuje się w reprezentowaniu klientów w ramach spraw prowadzonych z zakresu prawa cywilnego oraz karnego. Kancelaria świadczy usługi zarówno dla osób fizycznych a także dla przedsiębiorców. Oferta obejmuje również realizowanie porad prawnych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.solace.pl »

  Pod adresem www.Solace.pl znajdziecie Państwo ofertę kancelarii odszkodowawczej Solace, która działa na terenie całego kraju - między innymi w Gdańsku, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie czy Łodzi. Jeżeli mówimy o odszkodowaniu za błąd medyczny, wypadek komunikacyjny, poślizgnięcie, upadek, etc., nasza kancelaria gwarantuje bardzo dużą skuteczność swoich działań, pełen profesjonalizm oraz korzystne warunki.

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »