http://www.adwkozlowski.pl

Od wielu lat nasza kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych z bardzo wielu różnych dziedzin prawa. Nasza oferta obejmuje doradztwo z zakresu prawa karnego, spadkowego, rodzinnego, kontakty z organami administracyjnymi oraz wiele innych usług. W naszej kancelarii pracuje doświadczone grono specjalistów, które zapewnia, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób wyjątkowy. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

http://www.adwkozlowski.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Szczecin »

  Zakres naszych usług: stała obsługa prawna, udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie i opiniowanie projektów umów, oraz innych czynności prawnych, sporządzanie pism procesowych, rejestrowanie spółek, udział w negocjacjach oraz mediacjach, pozasądowe rozwiązywanie sporów, w tym postępowanie przedsądowe, występowanie przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, trybunałami oraz organami administracji publicznej, prowadzenie postępowań egzekucyjnych, dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, w tym reprezentowanie klientów w postępowaniach likwidacyjnych prowadzonych przez zakłady ubezpieczeń.
  Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie z każdym Klientem. Istnieje także możliwość bezpłatnej porady prawnej dla osób niezamożnych - po wcześniejszym ustaleniu wizyty. Specjalizujemy się w prawie karnym, prawie cywilnym, prawie rodzinnymi, prawie handlowym, prawie pracy, prawie administracyjnym oraz budowlanym. Serdecznie zapraszamy do współpracy - działamy na terenie Szczecin, Gorzowa, Goleniowa oraz Pyrzyc.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Małgorzata Krzyżowska »

  Firma prawnicza mecenas Małgorzata Krzyżowska reprezentuje klientów indywidualnych (osoby fizyczne), podobnie klientów biznesowych - firmy a także osoby prawne, w sporach gospodarczych, także w sprawach cywilnych jak i sprawach karnych. Kooperacja może zachodzić na zasadzie jednorazowego pełnomocnictwa do reprezentowania Klienta w konkretnej sprawie, lub stałej kooperacji związanej z obsługą prawną. Nasza kancelaria zapewnia firmom i instytucjom bezpieczeństwo, jeśli chodzi o obsługę działalności a także wsparcie prawnicze podczas sporów z klientami i bankami.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna Niemcy »

  Pomoc prawnika jest niezbędna kiedy prowadzi się firmę. Prędzej czy później dojdzie do sytuacji takiej, że pomoc prawna będzie potrzebna i już. Aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom proszę skorzystać z naszej propozycji oraz zapoznać się z ofertą przygotowaną specjalnie dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w obsłudze prawnej. Dla osób fizycznych realizujemy między innymi sprawy związane z prawem administracyjnym oraz postępowaniem przed sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Realizujemy doradztwo prawne, odwołania decyzji, zażalenia na postanowienia administracyjne, skargi do sądu administracyjnego, reprezentujemy klientów na każdym etapie sprawy.

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lublin »

  Kancelaria Rady Prawnego Urszuli Buczkowskiej proponuje profesjonalne porady prawne oraz możliwość występowania w imieniu klienta w kontaktach z instytucjami państwowymi – urzędami bądź sądami. Kancelaria zajmuje się wierzytelnością zadłużeń oraz pomocą podczas prowadzonych negocjacji. Klienci mogą skorzystać z obsługi prawnej przeznaczonej dla firm, zarówno niewielkich, średnich, jak i dużych. Siedziba kancelarii mieści się w Lublinie.

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Fichner - Szostek »

  Nasza kancelaria zapewnia wysoki standard usług prawnych, a jednocześnie konkurencyjne ceny. Oferujemy kompleksową pomoc prawną głównie na terenie województwa małopolskiego. Jesteśmy w stanie Państwu pomóc w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, administracyjnego (w szczególności budowlanego), handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa autorskiego, prasowego oraz własności przemysłowej.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny w Lublinie - kancelaria-galazka.pl »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Gałązka świadczy szeroki wachlarz usług prawnych na terenie Lublina oraz całej Polski. Oferta kancelarii obejmuje stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych i jednostek samorządów terytorialnych oraz porady prawne, reprezentowanie klientów przed sądami różnych instancji, sporządzanie pism procesowych i pozaprocesowych, opiniowanie umów. Wyspecjalizowaliśmy się w zagadnieniach prawa gospodarczego, administracyjnego, handlowego, pracy i ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, cywilnego, autorskiego. Prowadzimy również postępowania odszkodowawcze.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwód Łódź - prawo-rodzinne.com »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu usług prawnych. Posiadamy zespół specjalistów, którzy zajmują się różnymi sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Prowadzimy sprawy związane między innymi z alimentami, władzą rodzicielską, rozwodem, spadkami, ubezwłasnowolnieniem. Wszystkie sprawy prowadzimy ze zwróceniem uwagi na indywidualne aspekty danej sprawy. Oferujemy również usługi doradztwa prawnego.

  Data dodania: 05 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Koźliński - adwokat Bydgoszcz »

  „Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Koźliński” z Bydgoszczy to zespół prawników specjalizujących się w wielu dziedzinach prawa. Kancelaria obsługuje podmioty gospodarcze, instytucje publiczne oraz osoby fizyczne. Klienci indywidualni mogą liczyć na pomoc z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, pracy, konsumenckiego, administracyjnego. Kancelaria pomaga również odzyskać należne odszkodowania oraz prowadzi sprawy spadkowego. Kolejnym pionem działalności jest stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Radcowie udzielają porad z zakresu prawa gospodarczego, handlowego i pracy, przygotowują umowy handlowe i wspierają bieżącą działalność.

  Data dodania: 01 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna we Wrocławiu - Anna Klisz »

  Pomoc jaką jest w stanie zagwarantować Anna Klisz każdemu klientowi to przede wszystkim zakres prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego. Reprezentowanie w sądzie, jednorazowe porady czy też kompleksowa obsługa prawna. Na to wszystko można zdecydować się w kancelarii Anny Klisz oczekując profesjonalnego podejścia i poszukiwania rozwiązań problemów natury prawnej w taki sposób, który będzie najkorzystniejszy dla pojawiającego się klienta.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »