Fundusze Podkategoria: Fundusze

 • Konta bankowe »

  Założyć darmowe konto bankowe obecnie nie jest prosto. Ilość dostępnych kont bankowych jest tak duża, że z trudem jest odkryć bezpłatne konto bankowe. Wyszukiwarka kont bankowych na portalu pozwala znaleźć konta bankowe o najlepszych cechach. Tu złożysz również wniosek online o konto osobiste. W ofercie wielu banków znajdują się również pakiety dedykowane. W ramach jednej miesięcznej opłaty większość transakcji wykonujemy darmowo. Posiadacz takiego konta zazwyczaj ma możliwość korzystania z rozszerzonej gamy bezpłatnych bankomatów w kraju i zagranicą. Decydując się na konto bankowe powinniśmy przeliczyć, jakie będziemy mieli koszty. Policzmy średnią ilość operacji przelewów, i mnożąc przez prowizje otrzymamy pobierane za nie opłaty. Dodajemy koszty, które są stałe, jak prowadzenie rachunku bankowego i opłata za kartę do konta. Dopiero taka symulacja pozwoli nam dokładnie przeanalizować, które konto jest dobre.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty terminowe »

  Nasz portal zawiera wiele danych na temat inwestycji. Zachęcamy Was przede wszystkim do zobaczenia kategorii lokaty bankowe. Tak wielu ludzi w obecnych czasach chce powierzyć swoje fundusze bankowi czy innej instytucji i dzięki temu powielić tę kwotę. Jednak nie każda instytucja jest pewna. Stąd też warto zobaczyć portal taki jak nasz, który ukaże informacje dotyczące przeróżnych lokat w różnych instytucjach. Dzięki niemu będziesz mieć widoczną sytuację, która lokata jest korzystna.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • W co inwestować - InwestujTu.pl »

  Jak inwestować, żeby zminimalizować ryzyko utraty środków? Czy może lepiej zarabiać dużo, czy też zdecydować się na pewny zysk, ale bez ryzyka utraty pieniędzy? Każdy z nas musi sam zdecydować, jaką formę inwestycji pieniędzy jest w stanie zaakceptować i która z nich będzie dla niego najkorzystniejsza. My jedynie podpowiadamy, jakie są możliwości, a dzięki temu, że ich jest naprawdę wiele, każdy może znaleźć coś dla siebie. Najważniejsza to wiedza dotycząca tego, co można zrobić oraz, jakie efekty w ten sposób osiągnąć. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paszport do eksportu »

  Pomagamy w trzymaniu przez firmy wsparcia finansowego wynoszącego 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)
  CC - Center oferuje kompleksową obsługę w zakresie funduszu Paszport do Eksportu, począwszy od opracowania Planu rozwoju eksportu, koncepcji wejścia na rynki zagraniczne, czy też strategii finansowania eksportu, aż do organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze i wystawy branżowe. Maksymalna kwota dofinansowania w programie Paszport do Eksportu to 210 000 PLN.
  nasze usługi:
  Przygotowanie wniosku do etapu I programu 6.1 Paszport do Eksportu
  Wykonanie usług doradczych w zakresie wykonania Planu Rozwoju Eksportu (PRE)
  Przygotowanie wniosku do etapu II programu 6.1 Paszport do Eksportu
  Nadzór nad wdrożeniem Planu Rozwoju Eksportu
  Usługi doradcze w ramach rozwoju eksportu:

  W zakresie wdrożenia Planu Rozwoju Eksportu (PRE)
  Badania rynków zagranicznych
  Opracowanie Strategii wejścia na rynki zagraniczne
  Opracowanie Strategii finansowania działalności eksportowej
  Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji wizerunku przedsiębiorcy na wybranych rynkach docelowych
  Wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych
  Organizacja wyjazdów na targi
  Organizacja i udział w misjach gospodarczych za granicą

  W ramacha naszej działalności doradczej pomogliśmy ponad 200 firmom w realizacji projektu 6.1. Paszport do Eksportu z następującyh województw:
  -Dolnośląskie
  -KujawskoPomorskie
  -Lubuskie
  -Lubelskie
  -Łódzkie
  -Małopolskie
  -Mazowieckie
  -Opolskie
  -Podkarpackie
  -Pomorskie
  -Śląskie
  -Świętorzyskie
  -WarmińskoMazurskie
  -Wielkopolskie
  -ZachodnioPomorskie

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak kupić obligacje zobacz na BestCapital.pl »

  Dużo osób fizycznych rozważa, gdzie zainwestować środki finansowe, żeby osiągnąć szybki i duży przychód. Ani fundusze inwestycyjne, ani inwestycje giełdowe nie są rozwiązaniami optymalnymi dla dzisiejszych niepewnych czasów. Wśród takich dylematów dobrze jest zapoznać się z propozycją spółki Best Capital, która zajmuje się pośrednictwem w transakcjach związanych z emisją oraz kupnem obligacji korporacyjnych. Dzięki pomocy tej firmy z łatwością odnajdziesz się na rynku pierwotnym i wtórnym obligacji korporacyjnych.Obligacje korporacyjne są rozwiązaniem alternatywnym wobec innych sposobów inwestowania – inwestowanie tu jest z pewnością mniej ryzykowne niż inwestycja w akcje na giełdzie, a jednocześnie przynosi większy dochód niż lokowanie kapitału w funduszach inwestycyjnych. Doświadczeni pracownicy spółki Best Capital pomogą nowym inwestorom odnaleźć się na rynku pierwotnym obligacji, a firmy otrzymają dobre rady w czasie uzyskiwania kapitału na rozwój firmy. W witrynie http://bestcapital.pl można znaleźć wyjaśnienie podstaw działania inwestowania w obligacje korporacyjne. Polecamy też zapoznać się z zestawieniem najważniejszych określeń związanych z obszarem korporacyjnych obligacji i zapoznać się z działem FAQ, w którym wyjaśnione są najistotniejsze zagadnienia związane z inwestowaniem w obligacje.Wszelkich formalności można dokonać poprzez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Aby kupić obligacje, należy wysłać dostępny na stronie internetowej formularz a następnie czekać na odpowiedź ze strony pracowników Best Capital. Można też umówić się na spotkanie z przedstawicielami firmy. Best Capital posiada swą siedzibę pod adresem: Aleja Generała Józefa Hallera 180/18, 53-203 Wrocław. Pytania można kierować również na adres mailowy biuro@bestcapital.pl albo telefonicznie, dzwoniąc na nr +48 71 723 00 39.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze inwestycyjne »

  Fundusze inwestycyjne mogą być skutecznym sposobem zwiększania oszczędności, więc warto zapoznać się z ofertą Towarzystwa Eques Investment. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zainwestować w fundusze, na naszą stronę www, gdzie znajduję się bardziej szczegółowe informacje dotyczące naszych funduszy zamkniętych i otwartych.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty i tanie pożyczki »

  Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. to firma zajmująca się wspieraniem przedsiębiorstw z Wielkopolski w zakresie zapotrzebowania na środki finansowe, ich specjalnością jest pośrednictwo w uzyskiwaniu pożyczek, kredytów oraz środki europejskie i fundusze europejskie. Dzięki wsparciu agencji Warp fundusze na rozwój można zdobyć bez większych problemów. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na oficjalnej witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznes online »

  Wiele osób chce zacząć własną działalność gospodarczą. Dobry pomysł na e-usługę lub start up to pierwszy krok do sukcesu. Początki nie są łatwe, ale jest wiele sposobów na zwiększenie szans na powodzenie. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wspiera innowacyjnych przedsiębiorców. Najlepsze projekty mogą uzyskać dofinansowanie. Na stronie znajduje się wiele informacji na temat wniosków, terminów ich składania, prawidłowego wypełniania. Znajduje się tu również duży dział edukacyjny - z publikacji i e-booków można poszerzyć swoją wiedzę o e-biznesie.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Investors - złoto »

  Fundusze inwestycyjne są wygodnym sposobem pomnażania kapitału. Dzięki nim można zarabiać na rynkach akcji i obligacji bez konieczności znajomości giełdy i codziennego monitorowania spółek oraz wydarzeń na rynkach finansowych. To oszczędność czasu, swobodny dostęp do własnych pieniędzy każdego dnia, w którym odbywają się sesje na GPW, zachowanie prawa do dziedziczenia, ścisła kontrola funduszy przez Komisję Nadzoru Finansowego, profesjonalne zarządzanie oraz zabezpieczenie przed bankructwem tfi.

  Investors Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zajmuje się tworzeniem funduszy inwestycyjnych i ich zarządzaniem. Jest jednym z pierwszych, niezależnych towarzystw zarządzających funduszami w kraju. Oferuje rozwiązania inwestycyjne dopasowane do potrzeb współczesnych inwestorów, którzy pragną efektywnie dywersyfikować własne portfele. Prowadzi programy oparte o własne fundusze, w formie Indywidualnych Kont Emerytalnych, programów systematycznego oszczędzania oraz pracowniczych programów emerytalnych. Investors TFI jest największym pod względem kapitału funduszem złota, który proponuje aż dwie formy inwestowania, to jest: Investor Gold FIZ oraz Investor Gold Otwarty. W obu przypadkach możliwy jest zakup poprzez Giełdę Papierów Wartościowych, jednak Investor Gold FIZ, charakteryzuje się tym, że jednostki uczestnictwa posiada określona, już przy założeniu, liczba inwestorów, więc nie zawsze możliwy jest jego zakup. Udziały w Investor Gold Otwartym można kupić bezpośrednio od funduszu, również w formie programu nieopodatkowanych Indywidualnych Kont Emerytalnych.

  Towarzystwo, zarządzane przez wysokiej klasy specjalistów dąży do uzyskania wysokich zysków dla uczestników funduszy, zarówno w średnim jak i długim terminie, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa ich kapitału.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • MG Premium Sp. z o.o. - Pozyskiwanie dotacji dla firm »

  MG Premium to profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu dotacji unijnych dla firm z terenu całej Polski. Nie tylko doradzamy, jak skutecznie pozyskać dotacje z Unii Europejskiej, ale również dbamy kompleksowo o przygotowanie dokumentów oraz realizację inwestycji oraz jej rozliczenie. Skupiamy się głównie na dotacjach z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Pomogliśmy już wielu klientom i ciągle pozyskujemy nowych – dzięki nam mają Państwo wyższą szansę na sukces!

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obligacje korporacyjne a ASO - więcej na czasobligacji.pl »

  Oszczędność staje się powoli naszą drugą naturą. Mając świadomość tego, iż nie jesteśmy w stanie pokładać swych nadziei w obietnicach rządu, szukamy opcji, dzięki którym łatwo zarobimy więcej pieniędzy. Jednym z nich jest chętnie wybierana ostatnio opcja inwestycji w obligacje. Czym one jednak są oraz jak zwiększać można swoje środki? Na te pytania odpowiedzą nam strony, które specjalizują się w danym temacie.Czas Obligacji to portal, dzięki któremu każdy użytkownik internetu zapozna się z tematem obligacji, żeby być w stanie świadomie inwestować swe środki finansowe. Interesujące specjalistyczne artykuły, które są tam umieszczanie udzielą nam rzeczowych odpowiedzi na większość ciekawiących nas pytań, gwarantując ogólny pogląd na inwestycje w obligacje oraz zaznajamiając nas z tym, jak zacząć.Obligacje to świetna możliwość pozyskania dodatkowej korzyści majątkowej zarówno dla firm, które poszukują funduszy na rozbudowę swej działalności, jak również dla prywatnych inwestorów, pragnących zainwestować swoje pieniądze z dobrym efektem. Inwestując w ten sposób, zyskać możemy od sześciu do jedenastu procent w skali roku, przychód jest zatem zdecydowanie bardziej imponujący niż ten, jaki uzyskać możemy poprzez wpłacenie swych środków pieniężnych na konto oszczędnościowe.Zasady inwestowania są w miarę proste. Zapoznając się z artykułami umieszczanymi na stronie CzasObligacji.pl, pracujemy na swój sukces, szczegółowo badając tematykę. Teksty typu obligacje korporacyjne a amerykański rynek pozagiełdowy czy też gdzie kupić można obligacje istotnie rozjaśniają nam każdą z najbardziej kluczowych kwestii, wdrażając nas w temat.Strona jest niesamowicie czytelna, każdy z artykułów wyróżnia się grafiką adekwatną do tematyki, zatem wyszukiwanie tego, który sprosta naszym wymaganiom nie przysporzy nam żadnych trudności.

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring dla mikro firm #8211; Blog o finansowaniu mikro przedsiębiorstw »

  Serwis o faktoringu dla mikro przedsiębiorstw czyli finansowaniu przedsiębiorstwa za pomocą posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy poprzez odblokowanie środków czasowo zablokowanych w wystawionych fakturach. Podstawowe informacje, które klient powinien znać zanim zdecyduje się na skorzystanie z faktoringu. W przystępny i czytelny sposób opisane zalety i wady usługi. Sposoby na wykorzystanie faktoringu do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Porady jak w oparciu o faktoring zapewnić sobie możliwość szybszego rozwoju. Opisy ciekawych wydarzeń poruszających tematykę faktoringu, oraz szerzej finansowania, dla mikroprzedsiębiorstw. Przeczytaj jeśli masz problemy z opłacaniem faktur.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • RPO WSL - fundusze unijne Śląsk »

  Nasi specjaliści są gotowi świadczyć wszystkim zainteresowanym profesjonalną pomoc z zakresu doradztwa prawnego i europejskiego. Mamy w tej dziedzinie już spore doświadczenie i każda firma, która zdecydowała się na naszą pomoc nie żałowała tego. Wśród szeregu firm jakie najczęściej decydują się na skorzystanie z naszej pomocy warty zaznaczenia jest fakt iż spora większość z nich działa w strefie consultingu i IT.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fundusze

Fundusze - nowa strona:

Adres: