FinancialCraft

Wartość firmy może wynikać z wielu czynników. W niektórych przypadkach będzie to majątek trwały przedsiębiorstwa, w innych wiedza pracowników, podpisane kontrakty lub marka firmy. W każdym przypadku zasoby wycenianej firmy wymagają indywidualnego podejścia i szczegółowej analizy. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jaka jest wartość twojej firmy, planujesz sprzedaż przedsiębiorstwa albo połączenie lub przekształcenie formy prawnej, skontaktuj się z nami. Sporządzimy profesjonalną wycenę firmy jej aktywów, wierzytelności lub znaku towarowego.

Szczegóły strony financialcraft.pl:

Podlinkuj stronę financialcraft.pl:

FinancialCraft

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia prawnicze i obsługa inwestycji - Iuridico »

  Tłumaczenia prawnicze oraz obsługa inwestycji dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw - to własnie firma Iuridico. Działamy w branży prawnej od bardzo wielu lat i posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Obsługa inwestycji to nasza domena! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Specbudowa | Sklep internetowy »

  Na naszym Portalu Budowlanym znajdą Państwo szeroki wybór materiałów budowlanych oraz materiałów do wykańczania wnętrz, jak również docieplenia budynków. Dzięki internetowej formie sprzedaży dokonacie Państwo zakupu szybko i pewnie - Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem! Działamy w centralnej Polsce. Głównymi obszarami są województwa: łódzkie, mazowieckie i wielkopolskie

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt podatkowy, finansowy, biuro rachunkowe - TAXPROFIT »

  Biuro rachunkowe Taxprofit świadczy usługi księgowe. Oferujemy profesjonalne audyty finansowe dla firm.
  Podpowiadamy, doradzamy jak prowadzić firmę i nie popaść w długi.
  Taxprofit.
  Katarzyna Kierzek-Koperska
  ul. Kosińskiego 24/7 Poznań

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe zajmuje się rozliczaniem finansów spółek i kieruje idealne kontakty z Urzędem Skarbowym. Eventus to biuro działające na obszarze Elbląga i rozliczające organizacje z różnych specjalności. Dla każdej instytucji wielce istotna jest oferta biuro rachunkowe w Elblągu. Biuro rachunkowe Eventus dostarcza wytrawną posługę o nazwie biuro rachunkowe Elbląg. Biuro finansowe umożliwi prowadzić w jednostce sprawy związane z kadrami takie jak kierowanie zatrudnionych i dbanie o porządek w fabryce. Eventus istnieje od bardzo wielu miesięcy, ma od groma zaspokojonych i wiernych kontrahentów. Aby poznać elementy i nowości dotyczące odmian w tematyce podatków wskazane jest wpaść na stronę http://Eventus.elblag.pl. Eventus.elblag.pl pozwoli Ci bez zarzutu prowadzić księgi przychodów i rozchodów. Elbląg to miasto w północnej części kraju, które ujmuje się cudownym położeniem. Zakład pracy powinien korzystać z pomocy takich organów jak biuro rachunkowe Elbląg. Gdy jednostka nie ma działu kadr warto wykorzystała z propozycji biuro finansowe Elbląg.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Chcesz przeprowadzić w swojej firmie profesjonalną i efektywną kampanię rekrutacyjną? Skorzystaj z profesjonalnych usług doradztwa personalnego dla biznesu oferowanych przez Work Express People. Dzięki nam przekonasz się, że pozyskanie kandydatów dopasowanych do wymagań danego stanowiska w Twojej firmie nie musi być trudne. Postaw na nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pracy i oszczędzaj na przygotowaniu i publikacji ogłoszeń, selekcji dokumentów, weryfikacji kandydatów, rozmowach kwalifikacyjnych oraz sprawdzaniu referencji kandydatów. Ty wybierasz obszar doradztwa, a Work Express People resztę zrobi za Ciebie.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trafny wybór nazwy i domeny dla firmy finansowej - www.chwytliwa.pl »

  Każda firma, zanim jeszcze powstanie, musi sobie odpowiedzieć na kilka bardzo istotnych pytań. Jednym z nich jest to, jaka nazwa dla niej będzie najbardziej odpowiednia. Jest to szczególnie istotne w branżach, które mają wzbudzać zaufanie, czyli m.in. medycznej i finansowej, zwłaszcza gdy firma działa w skali całego kraju. Jak sobie poradzić z tym zadaniem? Skąd czerpać pomysły? Odpowiedzi jest wiele. Po pierwsze, można spróbować samemu. Nawet jeśli wątpi się w swoją zdolność stworzenia oryginalnej i fajnej nazwy, to na rynku jest pełno książek, które pomagają uwolnić potencjał twórczy. Można poprosić o pomoc znajomych. Można też zwrócić się do Chwytliwa.pl. Agencja namingowa zbada nasze potrzeby przy pomocy ankiety, by wybrać dla nas taką nazwę-markę, dzięki której firma najbardziej zyska w oczach jej klientów. Oczywiście jest to mniej istotne w przypadku małych biznesów lokalnych, ale gdy w grę wchodzi sklep internetowy czy sieć doradztwa kredytowego, stawka jest większa, a do stracenia - dużo.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urząd skarbowy forum - www.polski-euro.biz »

  Jeśli pasjonujecie się sferą biznesu lub też zamierzacie sami zacząć prowadzić firmę to świetnie natrafiliście. Dzięki naszej organizacji dowiecie się w jakim stylu wolno prowadzić biznes w UE i poznacie każde najistotniejsze newsy ze świata biznesu. Pokażemy Wam co stało się w ostatnim czasie na globie oraz to co jest ważne. Spośród pozostałych najistotniejszych informacji dowiecie się w jaki sposób działa urząd skarbowy opinie oraz co zrobić ażeby zapłacić niższe podatki. Wiedza ta jest nadzwyczaj cenna i dlatego też o ile chodzi o urząd skarbowy forum to podajemy Wam wszystko. Zapraszamy do poznania się z naszym e-portlalem, każdy hobbysta biznesu odnajdzie tu nieco dla siebie. Przekazujemy jedynie i wyłącznie kosztowną wiedzę.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź - abak.finn.pl »

  Jeżeli potrzebne jest Państwu profesjonalne biuro rachunkowe Łódź w bardzo atrakcyjnej cenie to jeszcze dziś odwiedźcie naszą stronę firmową i dokładnie zapoznajcie się z naszą ofertą usługową. Kompleksowa księgowość Łódź dla najbardziej wymagających klientów tylko u Nas. Nasza szeroka oferta usługowa skierowana jest zarówno do dużych jak i niewielkich firm, które dopiero zaczynają swoją działalność gospodarczą. Stawiamy na wysoką jakość usług dlatego też do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Najlepsze rachunkowość Łódź teraz do Państwa dyspozycji. Zapewniamy pełen profesjonalizm, rzetelność, poufność oraz miłą i fachową obsługę. Dzięki nam zapomnisz o problemach księgowych i skupisz się na prowadzeniu swojej firmy.

  Data dodania: 27 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • analizy przestrzenne | geomarketing | GIS | mapy - wbdata.pl »

  Szkolimy w doskonaleniu obsługi oprogramowania QGIS i SAGA GIS.
  Wykonujemy analizy przestrzenne, analizy geomarketingowe, wykorzystujemy GIS, sporządzamy zaawansowane mapy. Zapraszamy również na blog z wynikami analiz GIS w postaci map.

  Wykonujemy:
  analizy przestrzenne do takich opracowań jak: studia wykonalności, studia komunikacyjne, plany zagospodarowania przestrzennego, studia uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego;
  analizy konkurencji/atrakcyjności na podstawie lokalizacji, dostępności przestrzennej i innych parametrów;
  obszar oddziaływania (catchment area), obszar oddziaływania np. lotniska, sklepu, placówki bankowej, hotelu, miejscowości;
  wyszukiwanie lokalizacji o określonych parametrach lub lepszych niż obecne w innych punktach klienta
  analizy geomarketingowe, czyli np. potrzebujesz informacji czy lokalizacja potencjalnego punktu sprzedaży jest prawidłowa albo potrzebujesz wyszukać właściwej lokalizacji;
  strategiczne oceny oddziaływania na środowisko, dokumenty niezbędne przy strategiach i innych dokumentach strategicznych;

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków Edytor - doradcapodatkowy-krakow.pl »

  Potrzebujesz weryfikacji systemu rozliczeń podatkowych swojej firmy? Chcesz wdrożyć najbardziej optymalną politykę podatkową? Potrzebujesz kompleksowej obsługi podatkowej? Zapraszamy . Biuro rachunkowe Kraków Edytor to kompleksowa obsługa firm w zakresie usług księgowych, kadrowych oraz doradztwa podatkowego. Specjalizujemy się w wyprowadzania zaległości i w interpretowaniu zawiłości podatkowych w Urzędach Skarbowych oraz ubezpieczeniowych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Biuro księgowe Kraków Edytor posiada ponad 20-letnie doświadczenie w tym zakresie. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu w godz. 8.00 – 20.00. Ceny już od 100 zł.
  Księgowość Kraków świadczymy we własnym biurze lub dojeżdżamy do klienta.
  Szczegółowy zakres usług księgowych może obejmować takie działania jak: ewidencjonowanie operacji gospodarczych, sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku CIT, VAT, PIT lub PPL, prowadzenie ewidencji środków trwałych, wraz z naliczaniem amortyzacji, prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdów wraz z rozliczaniem, sporządzanie rozliczeń rocznych, bilansów, rachunków wyników, okresowe opracowanie sprawozdań dla GUS i NBP.
  Świadczymy również usługi w zakresie obsługi kadrowej i płacowej: sporządzanie dokumentów, dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, prowadzenie akt osobowych pracownika, prowadzenie spraw związanych z kalendarzami pracowników, sporządzanie i wydawanie niezbędnej dokumentacji dotyczącej zatrudnienia, prowadzenie i aktualizacja rejestru badań lekarskich i szkoleń BHP, sporządzanie regulaminów wewnętrznych pracodawcy (regulamin pracy, wynagradzania, funduszu świadczeń socjalnych), obsługę zatrudnienia osób w ramach umów cywilnoprawnych, obsługa kontroli PIP i ZUS, sporządzanie list płac, sporządzanie rachunków związanych z umowami cywilnoprawnymi, sporządzanie kart przychodów pracowników.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »