Doradztwo finansowe

Potrzebujesz fachowej pomocy, instruktażu, który wdroży Cię w rynek handlu opcjami, nauczy Cię określać możliwość wystąpienia ryzyka oraz wprowadzi Cię w obrót akcjami i obligacjami? Skontaktuj się z nami. Doradztwo finansowe to nie tylko kredyty, pożyczki i wszelkiego typu ubezpieczenia, ale także grupa specjalistów, która pomoże Ci powiększyć własny kapitał, pokaże jak i co inwestować, kiedy Twoje pieniądze i w jakiej walucie pozostają bezpieczne a kiedy powinieneś wyłączyć je z obiegu. Doradztwo finansowe jest właśnie dla Ciebie. Nasi eksperci pozostaną z Tobą w stałym kontakcie. Nie trać czasu na bezczynne wyczekiwanie emerytury – już teraz pomnażaj swoje pieniądze.

Szczegóły strony www.doradztwo-finansowe.org:

Podlinkuj stronę www.doradztwo-finansowe.org:

Doradztwo finansowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny googlebot 96

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Detektywi - detektyw Koszalin, wykrywacz kłamstw, wywiad gospodarczy »

  Firma Detektywi zajmuje się głównie problemami wynikającymi z naruszenia prawa cywilnego.Jednym z przedmiotów działania firmy jest zdrada męża,zdrada żony i wykorzystanie dowodów zdrady do rozwodu z orzekaniem o winie. Równolegle agencja detektywistyczna zajmuje się naruszeniami praw dziecka. Dla sądu sporządzane są autoryzowane stenogramy z legalnie utrwalonych cyfrowo intymnych i innych rozmów. Biuro detektywistyczne pomaga w wyborze adwokatów, odpowiadających osobowości i możliwościom klienta, zaspokajających niezbędne potrzeby procesowe. W ramach wsparcia dla biznesu, firma Detektywi zajmuje się doradztwem personalnym, w odniesieniu do kandydatów na stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach i instytucjach, oraz na stanowiska związane z materialną odpowiedzialnością. We wszystkich ww. czynnościach, firma wykorzystuje wariograf potocznie znany jako "wykrywacz kłamstw". Wykonujemy szeroko pojęty wywiad gospodarczy.Oferujemy ocenę wiarygodności przedsiębiorców ubiegających się o współpracę gospodarczą, przed zawarciem umowy, albo w toku już istniejącej współpracy.Prowadzimy czynności ujawniające fakty naruszenia tajemnicy handlowej i zawodowej, naruszenia przepisów ustawy o znakach towarowych oraz ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.Oferujemy ustalanie stanu majątkowego dłużników dla potrzeb procesowych (zabezpieczenie roszczeń) i komorniczych (wskazanie majątku do egzekucji).Działamy na terenie miast Koszalin,Słupsk,Szczecin.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Dbamy o finanse firm i instytucji. Z naszym biurem księgowym rozwiniesz swoją firmę. Biuro EXACT owo biuro rachunkowe oferujące profesjonalne usługi obsługi księgowo-kadrowej. Proponujemy usługi na wysokim poziomie. Już teraz skorzystaj spośród z perfekcyjności naszego biura i już nigdy nie martw się o sprawy związane rachunkowością. Twoje finanse prowadzone będą do wnętrza sposób profesjonalny i Ty przenigdy więcej negacja logiczna będziesz się musiał przejmować, iż coś polega niedopilnowane i zajmiesz się tylko tym co jest najbardziej istotne, aby Twoja załoga zarabiała.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bilans – darmowe porady »

  www.Bilans.Gofin.pl to profesjonalny serwis tematyczny zawierający darmowe wskazówki specjalistów dotyczące sporządzania sprawozdania finansowego. W serwisie znajdują się informacje na temat: inwentaryzacji, wyceny aktywów i pasywów, kosztów i przychodów na przełomie roku, zasad sporządzania poszczególnych elementów sprawozdania finansowego oraz badania i ogłaszania sprawozdań finansowych. Zawiera również darmowy program BILANS ułatwiający sporządzenie sprawozdania finansowego.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • ASTA Biuro rachunkowe sosnowiec »

  P.U.H. Asta Sp. z o.o. to sprawdzone biuro księgowe świadczące usługi rachunkowe na najwyższym pułapie. Jesteśmy rachunkowymi specjalizującymi się w wyliczaniu rozmaitego rodzaju kontrahentów, począwszy od jednoosobowych działalności gospodarczych, aż po spółki akcyjne. Posiadamy bardzo doznanych rachunkowych i księgowe z obszaru rachunkowości i księgowości. Proponowane usługi księgowe charakteryzują się jakością obsługi konsumenta na światowym pułapie, wskutek dlaczego każdy użytkownik może być pewny, że jego sprawy księgowe zostały polecone grupie rzetelnych profesjonalistów. Osoby poszukujące renomowanych rachunkowych zapraszamy pod adres internetowy.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Efektywność reklamy »

  ORCA Transform to przedsiębiorstwo zajmujące się doradztwem marketingowym jak również reklamowym. Oferuje szereg świadczeń dla małych, średnich i dużych przedsiębiortsw. Wsród pakietów usług znajdują się np. "Zestaw początkowy dla firm" wchodzących na rynek, potrzebujących fachowego wsparcia w aspekcie komunikacji i reklamy. Wśród przedkładanych produktów znajdują się miedzy innymi: identyfikacja wizualna (logo, nazwa, styl wizualny, rebranding), internet i multimedia (np. opakowania, papier firmowy, film korporacyjny), druk premium (wizytówki, ulotki, witryna www bazująca na CMS, banner flash), audyty i przeglądy (audyt zewnętrzny, wewnętrzny, komunikacji, wizerunku, reklamowy, marketingowy). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • DORADCA PODATKOWY MYSŁOWICE GRAŻYNA ZARZECZNA biuro rachunkowe katowice »

  Niekwestionowanym liderem na rynku księgowości gospodarczych, jest funkcjonująca, od 1997 roku w Mysłowicach, firma Grażyna Zarzeczna Doradca Podatkowy, oferująca szeroki wachlarz usług w zakresie kompleksowych usług księgowo konsultacyjnych O znamienitym przygotowaniu merytorycznym i profesjonalizmie świadczonych usług, zaświadcza stale wzrastająca liczba zadowolonych klientów. Funkcjonujemy zarówno na terenie województwa śląskiego, jak i poza jego granicami. Nasza oferta kierowana jest, przede wszystkim, do firm, ale również do klientów indywidualnych. Niezawodność, fachowość i terminowość to główne atuty naszej działalności. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Link4 »

  Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 kojarzone jest głównie z korzystnymi ubezpieczeniami samochodowymi. Wśród zmotoryzowanych klientów cieszy się stale rosnącą popularnością. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ubezpieczenie Link4 OC czy AC to nie jedyne ubezpieczenia w ofercie.
  Dostępne w Link4 ubezpieczenia obejmują zarówno ubezpieczenia samochodowe (komunikacyjne), jak i majątkowe czy podróżne.
  Oferta ubezpieczeń Link4 jest stale dostosowywana do potrzeb klientów. Konkurencyjne ceny ubezpieczeń, doskonałe warunki polis, przejrzystość zasad i elastyczność firmy sprawiają, że jej oferta, pod wieloma względami, przewyższa oferty innych firm ubezpieczeniowych.
  Jeśli zależy Państwu na solidnym ubezpieczeniu - wybierzcie Link4.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kindergeld - zasiłek rodzinny w Niemczech »

  W Europejskim Centrum Podatkowym zyskujesz kompleksową usługę, dzięki której o nic nie musisz się już martwić. Firma za Ciebie zgromadzi konieczne pisma urzędowe, wytłumaczy Ci, jak je wypisać i będzie Twoim przedstawicielem w zagranicznych placówkach urzędowych. Na bieżąco będziesz powiadamiany o postępach w Twojej sprawie, a status postępowania w sprawie zwrotu podatku z Holandii, czy innego państwa, możesz śledzić w specjalnym internetowym panelu klienta. Usługa jest w pełni bezpieczna, płacisz za nią dopiero wtedy, gdy dostaniesz decyzję podatkową. ECP ma stosowne ubezpieczenie OC, co również uwypukla uczciwość firmy.


  Wsparcie w sprawach związanych ze zwrotem zagranicznego podatku to nie jedyne dziedzina działalności ECP. Przy pomocy kancelarii możesz też dowiedzieć się, jakie różne zasiłki i ulgi przysługują Ci, jeżeli podejmujesz legalne zatrudnienie w danym państwie. Niewiele osób wie na przykład jakie są warunki otrzymania zasiłku rodzinnego w Niemczech, a opłacalne jest z takiego zasiłku korzystać, bowiem jest to dodatek w wysokości nawet do 215 eu na dziecko w skali miesiąca, a wysokość zasiłku jest zależna od liczby dzieci będących na utrzymaniu w danej rodzinie. W portalu euro-punkt.pl odnajdziesz konkretne informacje w sprawie różnych zasiłków w Niemczech, Irlandii, Belgii i innych krajach.


  ECP posiada swoje filie na terenie całej Polski, co sprawia, że szybko i wygodnie przejdziesz przez proces zwrotu podatku z zagranicy, czy uzyskania zasiłku rodzinnego w Austrii lub w innym państwie, w którym jesteś legalnie zatrudniony. Centrala ECP jest we Wrocławiu, przy ulicy Świeradowskiej 75, jednak odpowiadamy na Państwa pytania również pod numerem telefonicznym: 801 00 53 03. W naszej witrynie internetowej mogą Państwo zobaczyć, gdzie najbliżej Państwa domu znajduje się nasz oddział.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie? »

  Wybór dobrego, dodatkowego ubezpieczenia nigdy nie jest prosty. Dotyczy to oczywiście również (a może przede wszystkim) ubezpieczeń na życie. A to dlatego, że rodzajów tychże ubezpieczeń jest całe mnóstwo, o czym ludzie generalnie nie mają większego pojęcia.
  Dlatego też doszliśmy do jedynego słusznego wniosku i założyliśmy serwis cotojestubezpieczenienazycie.pl, który ma ambicję wytłumaczyć bodaj wszystkie niuanse, jakimi polisy te się rządzą. U nas nie tylko dowiesz się, jakie jest najlepsze ubezpieczenie na życie dopasowane do potrzeb, ale także - sam porównasz ubezpieczenia na życie przez internet. Tym samym znakomicie upraszczamy wybór najlepszego ubezpieczenia.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trener Biznesu - osman.pl »

  Jeśli szukasz skutecznego profesjonalisty oferującego doradztwo biznesowe to już nie powinieneś więcej szukać. Marcin Osman to doradca biznesowy oferujący usługi doradcze, a oprócz tego szkoleniowe. Swoją edukację i szkolenia opiera głównie na praktyce i własnym doświadczeniu. Marcin Osman to coach spółki, który swą edukację i kwalifikacje czerpał od najlepszych specjalistów w biznesie. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, na przykład Global Startup Challenge 2012, Laury Magellana. Jest zaangażowany w wiele inicjatyw firmowych, które po części także współtworzy. Jego hasłami przewodnimi, którym pozostaje wierny są przede wszystkim ludzie, błyskawiczne działanie, wszechstronność, pogoda ducha, lekki plecak, trening kreatywności, stwarzanie okazji, a ponadto kwestionowanie. Jeśli chcesz wiedzieć co kryje się głębiej, zaufaj Osmanowi.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »