Doradztwo finansowe

Potrzebujesz fachowej pomocy, instruktażu, który wdroży Cię w rynek handlu opcjami, nauczy Cię określać możliwość wystąpienia ryzyka oraz wprowadzi Cię w obrót akcjami i obligacjami? Skontaktuj się z nami. Doradztwo finansowe to nie tylko kredyty, pożyczki i wszelkiego typu ubezpieczenia, ale także grupa specjalistów, która pomoże Ci powiększyć własny kapitał, pokaże jak i co inwestować, kiedy Twoje pieniądze i w jakiej walucie pozostają bezpieczne a kiedy powinieneś wyłączyć je z obiegu. Doradztwo finansowe jest właśnie dla Ciebie. Nasi eksperci pozostaną z Tobą w stałym kontakcie. Nie trać czasu na bezczynne wyczekiwanie emerytury – już teraz pomnażaj swoje pieniądze.

Szczegóły strony www.doradztwo-finansowe.org:

Podlinkuj stronę www.doradztwo-finansowe.org:

Doradztwo finansowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny googlebot 95

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ATEA Agencja Ubezpieczeń »

  ATEA Agencja Ubezpieczeń. Ubepieczenia dla osób fizycznych i firm. 40-703 Katowice ul. Kłodnicka 7 tel. 32 204 82 54

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych czyli klienta indywidualnego jak i do podmiotów gospodarczych czyli tzw. klienta korporacyjnego. Reprezentowane przez nas Towarzystwa Ubezpieczeniowe zajmują silną i ugruntowaną pozycję na rynku ubezpieczeń zarówno w kraju jak i zagranicą, popartą wieloletnią tradycją i praktyką w sektorze ubezpieczeń.

  Ilość produktów ubezpieczeniowych jakie jesteśmy dzięki temu Państwu zaoferować jest bardzo duża, co pozwala nam w pełni zaspokoić Państwa potrzeby. Towarzystwa których produkty sprzedajemy, posiadają łącznie zezwolenia oraz czynnie sprzedają ubezpieczenia z wszystkich grup ubezpieczeń - zarówno ubezpieczeń na życie jak i ubezpieczeń majątkowych.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Szczecin - adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka w Szczecinie - adwokat Dorota Lasota świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :
  - reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania
  - opracowywania i opiniowania umów,
  - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych
  - udzielania porad prawnych
  - udziału w negocjacjach
  - obsługi przedsiębiorców.

  Serdecznie zapraszam.

  Kancelaria adwokacka czynna jest:
  W poniedziałki i wtorki w godzinach od 11:00 do 17:00 (w tym dyżur od 15:30 do 17 :00)
  W środy, czwartki i piątki w godzinach od 9:00 do 15:00
  W pozostałych terminach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe kremacja »

  Zakład pogrzebowy Memorial lublin ul.Staszica 14.
  Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów we wszystkich odmianach religijnych. Jesteśmy liderem w transport zwłok na terenie naszego wojewudztwa icałego kraju.
  Zajmujemy się organizacją kremacji, styp, itp.
  Jesteśmy firmą rodzinną z doświadczeniem w branży pogrzebowej od 1996 roku.
  Zapraszamy na naszą sytronę.
  CAŁODOBOWY tel. 81 532 88 87.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT - darmowy program i porady ekspertów »

  PIT.Gofin.pl to profesjonalny wortal zawierający darmowe porady ekspertów z zakresu rocznego rozliczenia podatku dochodowego. Poszczególne działy serwisu to: przychody i koszty, wspólne opodatkowanie, odliczenia od dochodu, odliczenia od podatku, dochody zagraniczne oraz pozostałe zagadnienia. Szczególnie opisuje zagadnienia takie jak: preferencyjny sposób opodatkowania, wspólne rozliczenie podatkowe, samotny rodzic z zagranicznymi dochodami, prawo do ulgi odsetkowej w rozliczeniu podatkowym, utrata prawa do korzystania z ulgi odsetkowej, rozliczenie ulgi prorodzinnej, zagraniczne zarobki a odliczenia od dochodu i podatku i inne. Serwis zawiera również darmowy program PIT do rozliczenia podatku dochodowego dla podatników podatku PIT, ważne informacje niezbędne przy sporządzaniu rozliczenia podatkowego, rachunki bankowe urzędów skarbowych oraz wzory druków i umów.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ROMAN GRUSKOŚ Notariusz kraków »

  Jeśli szukacie Państwo rzetelnej jak i solidnej Kancelarii Notarialnej, prezentujemy Państwu Kancelarię Notariusza Romany Gruskoś. Siedzibą Kancelarii jest Kraków. Kancelaria wykonuje pełen zakres usług związanych z czynnościami notarialnymi. Zapewnia nie tylko wykonywanie czynności notarialnych, ale także służy poradą oraz rzetelną informacją. Do dyspozycji klienta pozostaje notariusz, asesor notarialny, aplikanci notarialni oraz pracownik kancelaryjny. Prezentowana Kancelaria Notarialna prowadzona jest przez doświadczonego jak i rzetelnego notariusza, jaki stoi na straży przepisów prawa a także dba o interesy prawne każdej osoby biorącej udział w czynności prawnej. Więcej informacji odnajdziecie Państwo na stronie:

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  Witryna przedstawia ofertę firmy zapewniającej różnego rodzaju rozwiązania spełniające oczekiwania Klientów z zakresu Public Relations. Firma posiada wieloletnie doświadczenie zdobywając przy tym stałą pozycje na polskim rynku, ale również duże grono zadowolonych Klientów. Komunikacja kryzysowa i wewnętrzna, jak również relacje z mediami to zaledwie cześć oferty proponowanej przez firmę Exacto. Profesjonalizm, jakim wyróżnia się firma daje możliwości na nieustanny rozwój oraz ciągłe powiększanie oferty.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SpecChem karty charakterystyki mieszanin chemicznych »

  W konsultingu chemicznym specjalizujemy się od 2004 roku. Nasza znajomość odpowiednich aktów prawnych przyspiesza uzyskanie pozwolenia na obrót produktami biobójczymi, zgłoszenie wyrobów medycznych czy zarejestrowanie kosmetyków w CPNP. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo i ochronę zdrowia ludziom i środowisku, niezbędne jest właściwe wykonanie kart charakterystyki poszczególnych substancji i mieszanin chemicznych. Tylko prawidłowo sporządzone informacje o mieszaniach chemicznych uchronią przed nieprzewidzianymi sytuacjami. Nasz konsulting obejmuje zarówno doradztwo techniczne w zakresie przepisów prawnych dotyczących chemikaliów, jak i doradztwo chemiczne w zakresie ich realizacji i interpretacji. SpecChem to grupa ekspertów z ponad 10-cioletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księga HACCP »

  Serwis konsultanta, który napisze dla każdego zakładu księgę HACCP. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to odwiedź stronę i zapoznaj się z ofertą HACCP. Konsultant podzieli się chętnie swoją wiedzą i w razie potrzeby przeprowadzi szkolenie dla pracowników. Można również dostać darmowy poradnik HACCP, pod warunkiem zapisania się do bezpłatnego biuletynu systemu haccp.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Banki24 Kredyty i opinie o pożyczkach - www.banki24.com.pl »

  Serwis skupiający się głównie na tematyce finansowej i obejmuje zarówno produkty oferowane w bankach jak również w instytucjach pozabankowych. Na jego stronach przeczytamy zarówno opinie na temat konkretnych produktów, przegląd aktualnych ofert finansowych czy ranking pożyczek czy kredytów. Dzięki poradom zawartym na blogu Banki24 dowiecie się jak unikać nieuczciwych firm pozabankowych, w których firmach uzyskacie pożyczkę w sytuacji kiedy bank odmówił Wam udzielenia kredytu oraz po które chwilówki warto sięgnąć w ramach dostępnych promocji pożyczki za 0 zł. Ponadto wiele z ofert zostało przypisane konkretnym kategoriom związanym z różnymi sekcjami jak choćby pożyczki dostępne dla 18 latków, kredyty dla osób zadłużonych czy kredyty dostępne dla nowych firm i osób które dopiero otworzyły własną działalność gospodarczą. Wśród porad znalazły się również przydatne informacje na temat możliwości uzyskania debetu czy limitu w koncie, produktach oszczędnościowych dostępnych w bankach jak również informacje o specjalnych promocjach w ramach której uzyskamy dodatkową premię finansową w zamian za otwarcie konkretnego konta osobistego czy lokaty terminowej.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adrian Accordi Krawiec »

  Finanse. Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości. Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Globalne projekty inwestycyjne. Handel międzynarodowy. Strategia konkurencji. Projekty developerskie.

  Data dodania: 08 12 2016 · szczegóły wpisu »