Biuro Tłumaczeń Podkategoria: Biuro Tłumaczeń

 • Tłumacz niemiecki »

  Od zawsze kładziemy nacisk na na jakość tłumaczeń oraz ich terminowość. Dlatego jedynie rzetelny tłumacz niemieckiego ma szansę na podjęcie współpracy z naszym biurem tłumaczeń. Zgodne z polityką naszego przedsiębiorstwa jest to, żeby oferowane przez profesjonalny zespół tłumaczy tanie usługi tłumaczeniowe pozostawały - jako się już rzekło - na najwyższym poziomie i językowym, i merytorycznym. Temu dojrzałemu podejściu zawdzięczamy, iż klienci, poszukujący niedrogich, jednakże wysokojakościowych tłumaczeń, regularnie do nas powracają. Poza tłumaczem niemieckiego współpracują z nami także tłumacze koreańskiego, włoskiego, japońskiego, węgierskiego, gruzińskiego, angielskiego (i to zarówno ang. amerykańskiego, jak i ang. brytyjskiego), tureckiego, arabskiego, albańskiego, bośniackiego itd. Usługi tłumaczeniowe świadczymy dla wszystkich większych i mniejszych miast w Polsce (oraz za granicą): na przykład dla Kielc, Kleszczeli, Rzeszowa, Fromborka, Krakowa, Tarnowa, Annopola, Rumi, Głogówka, Ząbkowic Śląskich, Sopotu etc. Zapraszamy do przyjrzenia się zarówno naszym cenom, jak i oferowanym przez TRANS-LING usługom tłumaczeniowym. Wygodnie i bez wychodzenia z domu każdy może zamówić tłumaczenie przez internet.

  Bo nieobce są nam języki obce!

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ling365 tłumaczenia tekstów »

  Ling 365 to firma tłumaczeniowa. Zajmuje się świadczeniem usług w zakresie tłumaczeń. Istnieje na rynku od 2010 roku i od samego początku zatrudnia kompetentną kadrę pracowniczą. Tym sposobem może oferować klientom tłumaczenia tekstów fachowych. Proponuje więc tłumaczenia ustne i pisemne, czyli informatyczne, medyczne, prawne, farmaceutyczne, finansowe, towarzyszące, przysięgłe, szeptane oraz inne.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czasowniki nieregularne »

  Angielskie i niemieckie czasowniki nieregularne. Serwis w całości poświęcony jest czasownikom. Znajdziesz w nim z wymową - w wersji podstawowej i zaawansowanej. Znajdziesz gotowe do wydruku tabelki czasowników w formacie PDF. Znajdziesz też klipy wideo, które sprawią, że nauka czasowników stanie się przyjemnością. Powodzenia!

  Na skróty:
  Czasowniki angielskie: http://www.czasownikinieregularne.pl/angielski/
  Czasowniki niemieckie: http://www.czasownikinieregularne.pl/niemiecki/

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Przysięgłe Poznań »

  Meritum - Biuro Tłumaczy Przysięgłych, Szkolenia Językowe dla firm. Zapraszamy na kurs języka angielskiego, niemieckiego, kursy e-learningowe, szkolenia językowe, elearning, tłumacz przysięgły Szczecin, tłumaczenia Poznań, tłumacz angielski w Szczecinie, kursy dla firm, projekty unijne, EFS, niemiecki, szwedzki, duński, rosyjski, norweski, wszystkie języki obce

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia prawnicze i obsługa inwestycji - Iuridico »

  Tłumaczenia prawnicze oraz obsługa inwestycji dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw - to własnie firma Iuridico. Działamy w branży prawnej od bardzo wielu lat i posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Obsługa inwestycji to nasza domena! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielskiego - teksty specjalistyczne i zwykłe »

  Biuro tłumaczeń języka angielskiego Twoje Słowa przyjmuje zlecenia przekładów od przedsiębiorstw, pracowników naukowych, studentów i uczniów oraz innych osób.

  Serwis prezentuje ofertę biura tłumaczeń wraz z cennikiem. Zamieszczony w nim formularz kontaktowy daje możliwość wysłania pliku z tekstem w celu wyceny przekładu. Wycena tłumaczenia jest gotowa w ciągu 24 godzin.

  Biuro zajmuje się m. in. tłumaczeniami dla biznesu (instrukcje obsługi, korespondencja, opisy produktów, karty gwarancyjne), naukowymi (artykuły specjalistyczne, teksty techniczne, streszczenia prac dyplomowych), przekładami dokumentów aplikacyjnych, czy też treści stron internetowych.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Biuro MIW dokonuje przekładów z ponad 38 języków. Oprócz przekładów 'na papierze', praktykują też przekłady ustne, dzielące się w dwojaki sposób. Konsekutywne tłumaczenia przysięgłe, opierające się na tym, że osoba przekładająca rozpoczyna tłumaczenie zaraz po końcówce mowy. Takie tłumaczenie przysięgłe jest niezbędne podczas ślubu w urzędzie czy sprzedaży udziałów firmy u notariusza. Prócz tłumaczeń konsekutywnych biuro tłumaczeń MIW oferuje przysięgłe tłumaczenia symultaniczne. Podczas tych tłumaczeń MIW zaopatruje w sprzęt niezbędny do realizacji owych przekładów, to znaczy m.in.: odbiorniki na podczerwień ze słuchawkami dla uczestników konferencji. MIW funkcjonuje na terenie całego kraju, ponieważ specjaliści MIW-u (tj. tłumacz przysięgły francuskiego, tłumacz przysięgły niemieckiego, tłumacz przysięgły duńskiego) są w każdym województwie.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń MIW ma siedzibę w Warszawie, wykonuje tłumaczenia dla wydawnictw oraz dla firm i osób fizycznych. Wśród oferty biura tłumaczeń MIW można znaleźć tłumaczenia ustne, pisemne oraz przysięgłe, np.: wykonane przez tłumacza przysięgłego języka arabskiego. MIW specjalizuje się z tłumaczeniach z dziedziny prawa, medycyny jak również wykonuje tłumaczenia związane z branżą inżynieryjną.

  Data dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • BIURO TŁUMACZEŃ ZBIGNIEW KLAIN tłumaczenia dokumentów bydgoszcz »

  Bydgoskie Biuro Tłumaczeń zaprasza Państwa do korzystania ze swoich profesjonalnych usług. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe dla interesantów osobistych oraz firm. Absorbujemy się tłumaczeniami z języka niemieckiego i angielskiego, ustnymi oraz pisanymi. Tłumaczymy dokumenty administracyjne, sądowe, umowy spółek, instrukcje techniczne, rozmaitego rodzaju świadectwa. Jednostkom międzynarodowym gwarantujemy również tłumaczenia konsekutywne w trakcie konferencji czy też zjazdów. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, jakie wykonywane są za pośrednictwem wykwalifikowanych specjalistów posiadających zasobne doświadczenie w tej specjalizacji. Przekładamy teksty dokładnie i sumiennie, a w ciągu pracy zachowujemy pełną poufność. Działamy terminowo oraz proponujemy niezwykle atrakcyjne ceny. Nie pobieramy marży za sporządzenie tłumaczenia. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Warszawa - www.zt.com.pl »

  Zespół Tłumaczy Kwaśniewscy to profesjonalna firma oferująca tłumaczenia pisemne, sądowe oraz ustne. Jej siedziba mieści się w Warszawie. Zamówienia można składać na stronie internetowej, całkowicie online, na której udostępniono także informacje o posiadanych przez firmę certyfikatach. Proponowane są tłumaczenia między innymi z języka włoskiego, hiszpańskiego oraz angielskiego. Wszystkie działania spełniają normę ISO 9001:2008.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły online Sworny »

  Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia dokumentów? Szukasz tłumacza przysięgłego i chcesz jednocześnie zaoszczędzić czas i pieniądze? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe dokumentów, wykonywane zdalnie i w atrakcyjnych cenach. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze, zyskując dokładne tłumaczenia przysięgłe wraz z dotrzymaniem terminów. Zapewniamy zadowolenie, atrakcyjną ofertę, indywidualne podejście do klienta oraz wykwalifikowany zespół pracowników. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia językowe Werbatis »

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi biura tłumaczeń. Firma Werbatis cieszy się dużą popularnością ze względu na wysoki poziom obsługi i jakość wykonywanych tłumaczeń. Krótkie terminy realizacji zleceń, skrupulatność i dokładność w działaniu, niskie ceny. Formalności składania zamówień ograniczyliśmy do minimum. Preferujemy jasne i korzystne warunki współpracy. Zajmujemy się tłumaczeniami języków europejskich i azjatyckich.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Linglord agencja tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeniowe Linglord w Warszawy oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych. Wykonuje m.in. tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, przysięgłe, tłumaczenia szeptane, symultaniczne. Dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami prowadzi przekłady na popularne i mniej znane języki świata.

  Data dodania: 03 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • mct-tlumaczenia.pl tłumacz angielskiego »

  Jesteśmy biurem zajmującym się tłumaczeniami pisemnymi przysięgłymi i nieprzysięgłymi oraz ustnymi tekstów i dokumentów obejmujących zasięgiem całą Europę. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu, bowiem zatrudniamy ekspertów z Polski i zagranicy, pomagających nam zrozumieć dziedzinę, z jaką mamy do czynienia tak, by zachować sens tłumaczonego dokumentu. Poprawiamy także dokumenty już przetłumaczone. Współpracujemy z firmami i z klientem indywidualnym. Zapewniamy im pełną poufność oraz krótki czas wykonania zlecenia. Wszystkie szczegóły dotyczące naszej działalności znajdziesz na stronie internetowej Mazowieckiego Centrum Tłumaczeń z Płocka:

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biuro Tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń - nowa strona:

Adres: