Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe PRO TAX Kraków »

  Skorzystaj z usług osób, dla których księgowość jest pasją. Biuro Rachunkowe PRO TAX w Krakowie zostało stworzone właśnie przez takie osoby. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom outsourcing księgowy na najwyższym poziomie w niskich cenach. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług w tym między innymi: książkę przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz kadry i płace. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Nasza Kancelaria posiada wpis do rejestru firm uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego, zatem jeżeli Twoja działalność zorientowana jest w regionie Śląskim skorzystaj z naszej flagowej usługi, jaką jest podatki Katowice. Doradcy podatkowi wchodzący w skład naszej Kancelarii Finansowo Księgowej są odpowiedzialni za wykonywanie doradztwa podatkowego zgodnie z przepisami prawa i zasadami etyki zawodowej. Na biura rachunkowe katowice składa się wiele kancelarii, jednakże spektrum naszych działań pozwala nam przewodzić w tej części Polski jako najlepsza Kancelaria Finansowo-Księgowa.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość i Kredyty »

  Jesteśmy firmą doradztwa finansowego, już od 2004 roku pomagającą klientom indywidualnym efektywnie zarządzać własnymi finansami. W czym możemy Ci pomóc? Zaplanujemy Twoje finanse, a jeżeli szukasz kredytu, pomożemy Ci na każdym etapie wyboru oferty, przy składaniu wniosku, a także przy negocjacjach z bankami. Doradzimy Ci także wtedy, jeśli już zaciągnąłeś kredyt, a teraz chcesz go szybciej spłacić lub refinansować. A może szukasz inwestycji? Pomożemy Ci również w doborze odpowiedniej lokaty lub inwestycji. Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania dla Twoich finansów, i oczywiście dającego gwarancję kapitału. Będziesz miał stały kontakt z naszym doradcą, który będzie Cię na bieżąco informował o nowych produktach na rynku, zaskakiwał Cię ciągle nowymi ofertami specjalnymi, a także weryfikował skład portfela inwestycyjnego.
  Dysponujemy ofertą kredytów hipotecznych 26 banków w Polsce, negocjujemy warunki z bankami i znamy rzeczywistą dostępność kredytów w poszczególnych bankach. Posiadamy przygotowaną wspólnie z bankami ofertę specjalną, która jest dostępna tylko i wyłącznie dla klientów Open Finance. Jeśli jesteś naszym klientem, możesz liczyć także na zniżki w opłatach za usługi notariusza i rzeczoznawcy majątkowego!

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Gdynia »

  Rakso dla małych, średnich i dużych firm, obsługujemy również osoby fizyczne. Ryczałt, składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, dokumentacja dla GUS, środki trwałe, wartości niematerialne i prawne, rejestr sprzedaży i zakupów, księgi przychodów i rozchodów. Doradztwo podatkowe, usługi księgowe, rachunkowość i księgowość dla firm oraz osób prywatnych. Księgowa obsługa firm z miast: Gdynia, Reda, Rumia, Wejherowo. Obsługujemy firmy i osoby prywatne - dojazd do klienta. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawne - sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczenia roczne, prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów. Pełne księgi handlowe, dokumentacja kadrowo-płacowa, rozliczenia roczne, PIT, CIT i VAT. Reprezentujemy klientów przed ZUS i US. Oferujemy rabat - dojazd do klienta w celu odbioru dokumentów. Zapewniamy miłą, fachową, rzetelną obsługę. Biuro rachunkowe - raporty o kondycji finansowej. Biura rachunkowe Gdynia, Gdańsk - płace, zus, pity, rozliczanie pit, obsługa księgowa firm.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań - www.kancelariarb.com.pl »

  Kancelaria Podatkowa Ryszard Błaszczyk z Poznania, już od dwudziestu lat świadczy usługi podatkowe, usługi księgowe jak i zajmuje się szeroko pojętym doradztwem podatkowym. Odpowiednio dobrany oraz doświadczony zespół specjalistów z dziedzin takich jak rachunkowość, podatki czy też księgowość, stanowi o wartości, sile oraz wysokiej jakości usług tego biura podatkowego. Pomimo że swoją siedzibę biuro rachunkowe ma w Poznaniu, zakresem działań obejmuje również inne miejscowości województwa, jak Grunwald bądź Ławica czy też pozostałe regiony Polski. Klientami Kancelarii Podatkowej Ryszard Błaszczyk są także firmy bądź biura rachunkowe, które swoją działalność prowadzą na rynku międzynarodowym. Sektory gospodarki dla, których poznańskie biuro podatkowe świadczy usługi rachunkowe oraz księgowe to między innymi transport, produkcja czy też handel. Z każdym rokiem jednakże zakres branż, które współpracują z kancelarią z Poznania stale się powiększa -
  kadry i płace Poznań, rozliczenia ZUS Poznań czy KPIR Poznań

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Kielce - tylko z Biurem Rachunkowym Perspektywa »

  Jesteśmy nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji Nr 50054/2011. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi.Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych. Nasza oferta to prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (kpir kielce), przygotowanie dokumentów do naliczania kapitału początkowego, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, ewidencje VAT (VAT kielce), kadry i płace (kadry i płace kielce), wypełnianie deklaracje ZUS oraz sprawozdań do urzędu statystycznego, VZM - wnioski o zwrot podatku VAT za materiały budowlane, - więcej informacji na http://www.brpr.pl/nasza-oferta.html Nie czekaj dłużej - Zapraszamy do współpracy! Biuro Rachunkowe Kielce Perspektywa - tel: 041/ 343 39 77; kom: 500 002 548, website: www.brpr.pl; e-mail:biuro@brpr.pl.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Tax Books Wrocław - profesjonalne usługi księgowe »

  Biuro rachunkowe, księgowe Tax Books we Wrocławiu świadczy szeroko rozumiane usługi outsourcingu z zakresu prowadzenia księgowości dla firm o różnym profilu działalności. Świadczymy usługi wysokiej jakości, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Nasza kancelaria podatkowa nie ogranicza się do działalności tylko we Wrocławiu, działamy na terenie całego kraju.

  Dzięki współpracy z naszym Biurem uzyskacie Państwo:
  - redukcję kosztów,
  - oszczędność czasu,
  - pewność terminowej realizacji zleceń,
  - optymalizację podatkową,
  - fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjny outsourcing księgowości. Biuro rachunkowe online »

  Prezentacja oferty outsourcingu księgowości połączonego z szeregiem usług dodatkowych, takich jak: wdrożenia systemów księgowych, optymalizacja procesów księgowych, obiegu dokumentacji. Firma dostarcza innowacyjne i autorskie oprogramowanie do obiegu dokumentacji między klientem a biurem rachunkowym. System oparty na zasadzie "recepcji księgowej", czyli procesowaniu dokumentów w jednym miejscu, następnie wprowadzaniu do obiegu w formie cyfrowej. Tu przeczytasz o misji firmy.. Dodatkowo ciągle aktualizowana baza przydatnych wzorców dokumentów oraz umów.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatek w Danii »

  Każdy, kto pracował w Norwegii, powinien rozliczyć się z tamtejszym urzędem podatkowym SKAT. Dzięki temu istnieje duże prawdopodobieństwo, że otrzyma się zwrot podatku z zagranicy. Samodzielne przeprowadzenie takiej procedury może być skomplikowane, pomoże w tym nasze biuro. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu uzyskamy maksymalny podatek w Danii w najkrótszym możliwym czasie. Realizujemy zwrot podatku z UK, Irlandii PD, Niemiec, Austrii, Holandii, Danii, Norwegii, oraz USA. Pomożemy także uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec (Kindergeld).

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Każde przedsiębiorstwo wymaga prowadzenia księgowości, można ją prowadzić samemu lub zatrudnić do tego profesjonalne biuro rachunkowe, które wyręczy Cię od wypełniania dokumentów z rozliczeniami. Biuro rachunkowe TAX jest biurem, które swoją działalność prowadzi w Poznaniu jednak usługi jakie oferujemy skierowane są do przedsiębiorców z całego kraju. Chcąc przybliżyć naszą ofertę poniżej zamieszczamy usługi rachunkowo-księgowe, które jesteśmy w stanie Państu zaoferować są to między innymi: usługi księgowe w formie karty podatkowej, podatkowej książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, ksiąg rachunkowych. Zapraszamy na rozmowę do naszego biura rachunkowego gdzie zaprezentujemy szerszą ofertę.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Gdańsk »

  Masz problem z obliczeniem podatków Twojej firmy? Biuro Rachunkowe Gdańsk Ci pomoże. Biuro Rachunkowe Akcept oferuje Ci wysoką jakość za niską cenę. Nasze Biuro Rachunkowe w Gdańsku udzieli Ci korzystnych rabatów. Przyjdź i porozmawiaj, a wierzę, że właśnie Biuro Rachunkowe Akcept będzie dla Ciebie i Twojej firmy.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie biuro w Częstochowie »

  Proponujemy osobom, które prowadza działalność gospodarcza tanie biuro w Częstochowie. W ramach tego biura prowadzimy dla Państwa sekretariat w którym odbieramy korespondencje, maile, telefony. W opcji posiadamy bardzo doświadczone księgowe zajmujące się państwa sprawami podatkowymi. W przypadku rozmowy biznesowej udostępniamy salę konferencyjną na godziny. Z takiej formy taniego biura korzystają również osoby mieszkające poza granicami kraju. Forma taniego biura pozwala na duże oszczędności w prowadzeniu biznesu oraz odpada wiele spraw biurowych i księgowych. Zawierając umowę z nami zyskujesz bardzo doświadczonego partnera w swoim biznesie.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Łodzi »

  Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe w Łodzi? Możemy np. zasięgnąć wszelkich opinii u znajomych korzystających z tego typu specjalistycznych usług. Innym sposobem jest szukanie firm przy pomocy globalnej sieci. Zdaje się, iż to bardzo efektywny i bardzo bezpieczny sposób.
  Jeżeli poszukujemy sprawdzonej jak i profesjonalnej firmy prowadzącej usługi rachunkowe w Łodzi musimy zapoznać się z ofertą usługową, którą znajdziemy w sieci Internet, pod adresem audyt2b.com.pl. Indywidualne podejście do klienta a także przystępne ceny, to domena firmy.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków, Księgowość Krakow, Abix Consultant-cennik - biurorachunkowe-krakow.pl »

  Biuro Rachunkowe Kraków Stare Miasto. Kompleksowa księgowość oraz obsługa kadrowo-płacowa dla firm. Biuro księgowe Abix Consultant w Krakowie z wieloletnim doświadczeniem w usługach rachunkowych i rzetelnym prowadzeniu księgowości specjalizujące się w podatkach, doradztwie finansowym pozyskiwaniu dotacji Unijnych. Nasi doradcy podatkowi umożliwia optymalizację podatkową aby niższe podatki i koszty pozwoliły osiągnąć lepszy wynik finansowy. Głównie prowadzimy księgowość firm transportowych i budowlanych. Specjalizujemy się w corocznych bilansach oraz rozliczeniach pit. Biuro rachunkowe to świadczone usługi na najwyższym poziomie, które wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko pod względem atrakcyjnych cen. To przede wszystkim szeroka oferta, która została stworzona z myślą o wzrastających potrzebach wszystkich klientów. Przedsiębiorców zarządzających małymi, średnimi jak i dużymi firmami. Oferta, która stanowi ogromną pomoc dla wszystkich tych, którzy w nawale obowiązków, nie do końca są w stanie poradzić sobie z poprawnym wypełnianiem niezbędnych dokumentów, pilnowaniem terminów jak bezbłędnymi obliczeniami. Pełen profesjonalizm i kompleksowość realizowanych usług, przekłada się na satysfakcję każdego klienta.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Bemowo - www.ekspertspj.pl »

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku oferowania usług rachunkowych na którym działamy już od 1997 roku. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom oferowanie na ternie Warszawy zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług, które wykonywane są przez zespół doświadczonych specjalistów. Wszystkie usługi w naszej firmie jesteśmy w stanie realizować w sposób bezpieczny a jednocześnie posiadamy ubezpieczenie OC. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Nasze usługi kierujemy do firm oraz osób prywatnych.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Kas Fiskalnych Warszawa Ursynów »

  Kasy fiskalne i drukarki fiskalne najlepszych producentów w najlepszej cenie. Firma Buchcom prowadzi zarówno sprzedaż kas fiskalnych w Warszawie, jak i serwis fiskalny ze wszelkimi uprawnieniami. W ofercie znaleźć można urządzenia rejestrujące dostosowane do każdej działalności, jednak specjalnością firmy Buchcom są kasy dla lekarzy i prawników. Co więcej, w ofercie znajdują się także usługi księgowe dla Warszawy - Ursynów, świadczone przez wykwalifikowanych księgowych z wieloletnim doświadczeniem. W sprzedaży wagi sklepowe, ekrany dotykowe, czytniki kodów kreskowych oraz oprogramowanie dla firm.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Argus usługi księgowe łódź »

  Poszukujesz takiego biura księgowego, które prowadzi działalność w mieście Łódź? Cóż, zatem idealnym wyborem jest nasze biuro rachunkowe łódź! Przecież prawda jest taka, że świadczone przez nas usługi księgowe łódź w każdym przypadku cechują się kapitalną jakością. Należy najzwyczajniej w świecie wejść na witrynę naszego biura księgowego, przejrzeć referencje jakie zostały nam wystawione, aby zrozumieć, że księgowość łódź w akurat naszym wykonaniu to strzał w dziesiątkę. Warto mieć na uwadze, że biuro księgowe łódź w każdym przypadku profesjonalnie traktuje swoich klientów - to oznacza, iż możesz mieć 100% pewność, że będziesz niesamowicie zadowolony z jakości naszej księgowości. Również ceny są niesamowicie atrakcyjne - można powiedzieć, iż należą do najniższych w okolicy. Zatem wejdź na ową stronę internetową, a dowiesz się dosłownie wszystkiego o naszym biurze. Dowiesz się chociażby tego ile kosztuje doradztwo podatkowe łódź czy rozliczenie PIT.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa nowy sącz »

  Prowadzisz przedsiębiorstwo i zastanawiasz się nad wyborem stosownego biura rachunkowego w Nowym Sączu. Nic łatwiejszego zapoznaj się z naszą ofertą, która jest dopasowywana do każdego kontrahenta osobno. Między innymi oferujemy kompletną księgowość, rozliczanie podatków, kreujemy rozmaite bilanse oraz spisy. Pragniesz zająć się prowadzeniem tylko wyłącznie firmy to obsługę rachunkową powierz nam. Zaufało nam już wiele nowosądeckich klientów – dołącz do nich w tym momencie.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • REVISION-RZESZÓW JÓZEF KRÓL biegły rewident »

  Oceny i przeobrażenia oraz fuzje przedsiębiorstw a dodatkowo badanie sprawozdań finansowych to niektóre z domen obsługiwanych przez rzeszowską firmę ReVision. Podejmujemy się nie jedynie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych przychodów i rozchodów, ale też wykonujemy rozliczenia roczne oraz rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W firmie pracują biegli rewidenci, ekonomiści oraz aplikanci, natomiast czterech wśród zatrudnianych przez nas biegłych rewidentów posiada licencje z zakresu MSR/MSSF (ACCA). Z całkowitym obrębem usług w Biurze ReVision można zapoznać się poprzez stronę internetową firmy usytuowanej w Rzeszowie.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Accountant to biuro rachunkowe, którego siedziba jest zlokalizowana w Warszawie. Kancelaria specjalizuje się w księgowości, w tym w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów oraz obliczeń dla kadr i płac. Dodatkowo, Accountant może występować jako przedstawiciel podatkowy klienta. Oferowane jest także administrowanie nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi przez licencjonowanych zarządców.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: