Biura doradcze Podkategoria: Biura doradcze

1 · 2 · następna strona »
 • Specbudowa | Sklep internetowy »

  Na naszym Portalu Budowlanym znajdą Państwo szeroki wybór materiałów budowlanych oraz materiałów do wykańczania wnętrz, jak również docieplenia budynków. Dzięki internetowej formie sprzedaży dokonacie Państwo zakupu szybko i pewnie - Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem! Działamy w centralnej Polsce. Głównymi obszarami są województwa: łódzkie, mazowieckie i wielkopolskie

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań - www.kancelariarb.com.pl »

  Kancelaria Podatkowa Ryszard Błaszczyk z Poznania, już od dwudziestu lat świadczy usługi podatkowe, usługi księgowe jak i zajmuje się szeroko pojętym doradztwem podatkowym. Odpowiednio dobrany oraz doświadczony zespół specjalistów z dziedzin takich jak rachunkowość, podatki czy też księgowość, stanowi o wartości, sile oraz wysokiej jakości usług tego biura podatkowego. Pomimo że swoją siedzibę biuro rachunkowe ma w Poznaniu, zakresem działań obejmuje również inne miejscowości województwa, jak Grunwald bądź Ławica czy też pozostałe regiony Polski. Klientami Kancelarii Podatkowej Ryszard Błaszczyk są także firmy bądź biura rachunkowe, które swoją działalność prowadzą na rynku międzynarodowym. Sektory gospodarki dla, których poznańskie biuro podatkowe świadczy usługi rachunkowe oraz księgowe to między innymi transport, produkcja czy też handel. Z każdym rokiem jednakże zakres branż, które współpracują z kancelarią z Poznania stale się powiększa -
  kadry i płace Poznań, rozliczenia ZUS Poznań czy KPIR Poznań

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia prawnicze i obsługa inwestycji - Iuridico »

  Tłumaczenia prawnicze oraz obsługa inwestycji dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw - to własnie firma Iuridico. Działamy w branży prawnej od bardzo wielu lat i posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Obsługa inwestycji to nasza domena! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paszport do eksportu »

  Pomagamy w trzymaniu przez firmy wsparcia finansowego wynoszącego 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)
  CC - Center oferuje kompleksową obsługę w zakresie funduszu Paszport do Eksportu, począwszy od opracowania Planu rozwoju eksportu, koncepcji wejścia na rynki zagraniczne, czy też strategii finansowania eksportu, aż do organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze i wystawy branżowe. Maksymalna kwota dofinansowania w programie Paszport do Eksportu to 210 000 PLN.
  nasze usługi:
  Przygotowanie wniosku do etapu I programu 6.1 Paszport do Eksportu
  Wykonanie usług doradczych w zakresie wykonania Planu Rozwoju Eksportu (PRE)
  Przygotowanie wniosku do etapu II programu 6.1 Paszport do Eksportu
  Nadzór nad wdrożeniem Planu Rozwoju Eksportu
  Usługi doradcze w ramach rozwoju eksportu:

  W zakresie wdrożenia Planu Rozwoju Eksportu (PRE)
  Badania rynków zagranicznych
  Opracowanie Strategii wejścia na rynki zagraniczne
  Opracowanie Strategii finansowania działalności eksportowej
  Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji wizerunku przedsiębiorcy na wybranych rynkach docelowych
  Wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych
  Organizacja wyjazdów na targi
  Organizacja i udział w misjach gospodarczych za granicą

  W ramacha naszej działalności doradczej pomogliśmy ponad 200 firmom w realizacji projektu 6.1. Paszport do Eksportu z następującyh województw:
  -Dolnośląskie
  -KujawskoPomorskie
  -Lubuskie
  -Lubelskie
  -Łódzkie
  -Małopolskie
  -Mazowieckie
  -Opolskie
  -Podkarpackie
  -Pomorskie
  -Śląskie
  -Świętorzyskie
  -WarmińskoMazurskie
  -Wielkopolskie
  -ZachodnioPomorskie

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznesowy blog »

  Martwią Cię wysokie koszty prowadzenia działalności? A może chciałbyś zredukować koszty? Na naszej stronie internetowej znajdziesz porady, które pomogą Ci w prowadzeniu działalności gospodarczej. Redukcja kosztów w przedsiębiorstwie, może znacznie poprawić sytuację przedsiębiorstwa. Optymalizacja kosztów oraz optymalizacja podatkowa pomogą w uzyskiwaniu większych dochodów. Zmniejszenie tych kosztów powoduje, że firma jest w stanie utrzymać się na rynku i poprawić swoją pozycję. Na stronie internetowej znajdują się porady biznesowe, które są bardzo pomocne dla przedsiębiorców.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trafny wybór nazwy i domeny dla firmy finansowej - www.chwytliwa.pl »

  Każda firma, zanim jeszcze powstanie, musi sobie odpowiedzieć na kilka bardzo istotnych pytań. Jednym z nich jest to, jaka nazwa dla niej będzie najbardziej odpowiednia. Jest to szczególnie istotne w branżach, które mają wzbudzać zaufanie, czyli m.in. medycznej i finansowej, zwłaszcza gdy firma działa w skali całego kraju. Jak sobie poradzić z tym zadaniem? Skąd czerpać pomysły? Odpowiedzi jest wiele. Po pierwsze, można spróbować samemu. Nawet jeśli wątpi się w swoją zdolność stworzenia oryginalnej i fajnej nazwy, to na rynku jest pełno książek, które pomagają uwolnić potencjał twórczy. Można poprosić o pomoc znajomych. Można też zwrócić się do Chwytliwa.pl. Agencja namingowa zbada nasze potrzeby przy pomocy ankiety, by wybrać dla nas taką nazwę-markę, dzięki której firma najbardziej zyska w oczach jej klientów. Oczywiście jest to mniej istotne w przypadku małych biznesów lokalnych, ale gdy w grę wchodzi sklep internetowy czy sieć doradztwa kredytowego, stawka jest większa, a do stracenia - dużo.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • S&P Audyt - doradztwo podatkowe »

  Doradca Podatkowy Online to serwis dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące pytania podatkowe. Znajdziecie tu Państwo istotne dla prowadzących działalność gospodarczą orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, NSA, ETS i interpretacje ogólne Ministra Finansów. Zapraszamy również do lektury artykułów i blogu. Przedsiębiorcy mają coraz więcej problemów z podatkiem VAT. Ustawa o podatku od towarów i usług jest napisana w sposób przede wszystkim mało czytelny i pomimo próby uregulowania każdej sfery działalności - w dalszym ciągu sprawia problemy interpretacyjne.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  Witryna przedstawia ofertę firmy zapewniającej różnego rodzaju rozwiązania spełniające oczekiwania Klientów z zakresu Public Relations. Firma posiada wieloletnie doświadczenie zdobywając przy tym stałą pozycje na polskim rynku, ale również duże grono zadowolonych Klientów. Komunikacja kryzysowa i wewnętrzna, jak również relacje z mediami to zaledwie cześć oferty proponowanej przez firmę Exacto. Profesjonalizm, jakim wyróżnia się firma daje możliwości na nieustanny rozwój oraz ciągłe powiększanie oferty.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Chcesz przeprowadzić w swojej firmie profesjonalną i efektywną kampanię rekrutacyjną? Skorzystaj z profesjonalnych usług doradztwa personalnego dla biznesu oferowanych przez Work Express People. Dzięki nam przekonasz się, że pozyskanie kandydatów dopasowanych do wymagań danego stanowiska w Twojej firmie nie musi być trudne. Postaw na nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pracy i oszczędzaj na przygotowaniu i publikacji ogłoszeń, selekcji dokumentów, weryfikacji kandydatów, rozmowach kwalifikacyjnych oraz sprawdzaniu referencji kandydatów. Ty wybierasz obszar doradztwa, a Work Express People resztę zrobi za Ciebie.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • KsiegowyExpert.pl - usługi księgowe w Poznaniu »

  Księgowy Expert w Poznaniu oferuje szeroką gamę usług księgowych. Oferta biura księgowego obejmuje prowadzenie spraw rachunkowych, ewidencję podatku VAT, rozliczanie i składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych, reprezentację klientów przez organami podatkowymi, konsultacje, a także informowanie o ewentualnych zmianach przepisów. Ponadto Księgowy Expert oferuje całościową obsługę kadrowo-płacową obejmującą naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie umów cywilnoprawnych, obsługę i sporządzanie umów o pracę, sporządzanie list płac, raportów RMUA, deklaracji PFRON, PIT-ów, dokumentacji kadrowe oraz obsługę zagadnień związanych z ZUS. Księgowy Expert świadczy także obsługę prawną, a ponadto zajmuje się zagadnienia BHP i ppoż. Zapraszamy do odwiedzenia witryny ksiegowyexpert.pl i zapoznania się ze szczegółami oferty oraz cennikiem usług księgowych.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria - Kancelaria Doradcy Podatkowego - Karina Kroll-Anisimowicz »

  Kroll-Anisimowicz Karina. Doradca Podatkowy. Biuro Rachunkowe. Rokietnica, ul. Obornicka 29a.
  Poszukujesz firmy, która zadba o Twoją firmę i finanse? Dobrze trafiłeś - zadzwoń i umów się z naszym doradcą podatkowym lub poproś o wizytę w Twojej siedzibie. Z pewnością nie będziesz żałować ani złotówki. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • analizy przestrzenne | geomarketing | GIS | mapy - wbdata.pl »

  Szkolimy w doskonaleniu obsługi oprogramowania QGIS i SAGA GIS.
  Wykonujemy analizy przestrzenne, analizy geomarketingowe, wykorzystujemy GIS, sporządzamy zaawansowane mapy. Zapraszamy również na blog z wynikami analiz GIS w postaci map.

  Wykonujemy:
  analizy przestrzenne do takich opracowań jak: studia wykonalności, studia komunikacyjne, plany zagospodarowania przestrzennego, studia uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego;
  analizy konkurencji/atrakcyjności na podstawie lokalizacji, dostępności przestrzennej i innych parametrów;
  obszar oddziaływania (catchment area), obszar oddziaływania np. lotniska, sklepu, placówki bankowej, hotelu, miejscowości;
  wyszukiwanie lokalizacji o określonych parametrach lub lepszych niż obecne w innych punktach klienta
  analizy geomarketingowe, czyli np. potrzebujesz informacji czy lokalizacja potencjalnego punktu sprzedaży jest prawidłowa albo potrzebujesz wyszukać właściwej lokalizacji;
  strategiczne oceny oddziaływania na środowisko, dokumenty niezbędne przy strategiach i innych dokumentach strategicznych;

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa - www.gamatax.pl »

  Jeżeli Twoja firma ma kłopoty kadrowo - księgowe? To jest to znakomita oferta dla Państwa - wiele usługi w jednym miejscu, po atrakcyjnej cenie? Czas coś zmienić - biuro księgowe, to doradztwo i optymalizacja kosztów klienta – bez tego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy. Jakie podstawowe kryterium powinno spełniać biuro rachunkowe. Przede wszystkim powinno być nacechowane gotowością do pomocy a także doradztwa. Umiejętne wykorzystanie informacji z zakresu rachunkowości, może zwiększyć profit firmy oraz zaoszczędzić wielu niekorzystnych sytuacji jak też utraty zdolności finansowej związanych np. z sankcjami Urzędu Fiskalnego. Biuro księgowe w Warszawie Gamatax, swoim zasięgiem obejmujące całą Warszawę. Znajduje się w części zachodniej Warszawy, w dzielnicy Bemowo, idealne pod względem dojazdu oraz gwarantuje wiele miejsc parkingowych. Biuro rachunkowe Gamatax dba o czas własnych Klientów – odbiera dokumenty wprost z Twojej firmy, jeśli tylko sobie togo życzysz. Oferta obejmuje cały zakres usług związany z obsługą ksiąg rachunkowych, rozrachunki kontrahentów pod względem kadrowo – płacowym, konsulting podatkowy w zakresie rozporządzenia podatkowego. Biuro księgowe z wieloletnim doświadczeniem także rozległą gamą usług zaprasza do podjęcia współpracy.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kindergeld - zasiłek rodzinny w Niemczech »

  W Europejskim Centrum Podatkowym zyskujesz kompleksową usługę, dzięki której o nic nie musisz się już martwić. Firma za Ciebie zgromadzi konieczne pisma urzędowe, wytłumaczy Ci, jak je wypisać i będzie Twoim przedstawicielem w zagranicznych placówkach urzędowych. Na bieżąco będziesz powiadamiany o postępach w Twojej sprawie, a status postępowania w sprawie zwrotu podatku z Holandii, czy innego państwa, możesz śledzić w specjalnym internetowym panelu klienta. Usługa jest w pełni bezpieczna, płacisz za nią dopiero wtedy, gdy dostaniesz decyzję podatkową. ECP ma stosowne ubezpieczenie OC, co również uwypukla uczciwość firmy.


  Wsparcie w sprawach związanych ze zwrotem zagranicznego podatku to nie jedyne dziedzina działalności ECP. Przy pomocy kancelarii możesz też dowiedzieć się, jakie różne zasiłki i ulgi przysługują Ci, jeżeli podejmujesz legalne zatrudnienie w danym państwie. Niewiele osób wie na przykład jakie są warunki otrzymania zasiłku rodzinnego w Niemczech, a opłacalne jest z takiego zasiłku korzystać, bowiem jest to dodatek w wysokości nawet do 215 eu na dziecko w skali miesiąca, a wysokość zasiłku jest zależna od liczby dzieci będących na utrzymaniu w danej rodzinie. W portalu euro-punkt.pl odnajdziesz konkretne informacje w sprawie różnych zasiłków w Niemczech, Irlandii, Belgii i innych krajach.


  ECP posiada swoje filie na terenie całej Polski, co sprawia, że szybko i wygodnie przejdziesz przez proces zwrotu podatku z zagranicy, czy uzyskania zasiłku rodzinnego w Austrii lub w innym państwie, w którym jesteś legalnie zatrudniony. Centrala ECP jest we Wrocławiu, przy ulicy Świeradowskiej 75, jednak odpowiadamy na Państwa pytania również pod numerem telefonicznym: 801 00 53 03. W naszej witrynie internetowej mogą Państwo zobaczyć, gdzie najbliżej Państwa domu znajduje się nasz oddział.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Łódź »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zasięgiem pomocy którą świadczy nasz radca prawny Łódź. Nasza kancelaria prawna dogadza wstawiennictwem również dla interesantów pojedynczych oraz dodatkowo firm. Prowadzimy pomoc ustawową w obrębie zorganizowania odszkodowania Łódź, kodeksu rodzinnego, spadkowego, pracy. Oferujemy dodatkowo takie posługi jak na przykład windykacja Łódź ale i prowadzimy wypadki z obszaru zamówień publicznych. Ogromna wiedza naukowa plus praktyka zezwalają w biegły sposób podejść do problemów naszych interesantów. Zależy nam na ich zupełnej satysfakcji oraz dodatkowo zadowoleniu. Nasz prawnik Łódź do wszelkiej kwestii podchodzi w sposób indywidualny przystosowując rozwiązanie do pragnień i wyczekiwań. Czekamy na kontakt, ochoczo odpowiemy na wątpliwości oraz niepewności.

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe zajmuje się rozliczaniem finansów spółek i kieruje idealne kontakty z Urzędem Skarbowym. Eventus to biuro działające na obszarze Elbląga i rozliczające organizacje z różnych specjalności. Dla każdej instytucji wielce istotna jest oferta biuro rachunkowe w Elblągu. Biuro rachunkowe Eventus dostarcza wytrawną posługę o nazwie biuro rachunkowe Elbląg. Biuro finansowe umożliwi prowadzić w jednostce sprawy związane z kadrami takie jak kierowanie zatrudnionych i dbanie o porządek w fabryce. Eventus istnieje od bardzo wielu miesięcy, ma od groma zaspokojonych i wiernych kontrahentów. Aby poznać elementy i nowości dotyczące odmian w tematyce podatków wskazane jest wpaść na stronę http://Eventus.elblag.pl. Eventus.elblag.pl pozwoli Ci bez zarzutu prowadzić księgi przychodów i rozchodów. Elbląg to miasto w północnej części kraju, które ujmuje się cudownym położeniem. Zakład pracy powinien korzystać z pomocy takich organów jak biuro rachunkowe Elbląg. Gdy jednostka nie ma działu kadr warto wykorzystała z propozycji biuro finansowe Elbląg.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Krakowie »

  Usługi Księgowe Kraków L-Beneficio jako profesjonalne biuro rachunkowe świadczy usługi kompeksowej księgowości oraz usługi doradztwa rachunkowo-finansowego i gospodarczego. Biuro jest bardzo elastyczne i podchodzi do każdego klienta indywidualnie i odpowiedzialnie pełniąc rzetelnie swoje zadanie. W przekonaniu, że dobry księgowy własnie takimi cechami powinien się charakteryzować, biuro działa od wielu lat. Zgodnie z wymogami Resortu Finansów biuro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, dlatego niezależnie od wielkości i profilu firmy poszukujmy najlepszych rozwiązań i możliwości, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notowania paliw - www.allseasons-ibs.pl »

  Od pewnego czasu ceny paliw w naszym kraju, to zna strapienie dla kierowców. Każdy spośród nas chciałby płacić jak za hurtowe ceny paliw. Nie jest to jednak łatwa rzecz, gdyż rzadko kto spośród nas posiada dostęp do takich źródeł. Jest tymczasem niezła możliwość na odłożenie pieniędzy.
  Za pośrednictwem portalu www, na jakim mieszczą się notowania paliw jesteśmy w stanie każdorazowo online zweryfikować jak teraz wyglądają taryfy owego wartościowego tworzywa. Za pośrednictwem tego bez podróżowania po cpnach możemy posprawdzać aktualne ceny paliw. Jest to tym bardziej znakomita sprawa, że czasami pojawiają się niespotykane oferty na stacjach paliw z rozmaitych powodów, możemy na nich zatankować w niezmiernie atrakcyjnej cenie jak również bez skrępowania rzec - hurtowe ceny oleju napędowego to nie kłamstwo.

  Data dodania: 28 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Audyt podatkowy, finansowy, biuro rachunkowe - TAXPROFIT »

  Biuro rachunkowe Taxprofit świadczy usługi księgowe. Oferujemy profesjonalne audyty finansowe dla firm.
  Podpowiadamy, doradzamy jak prowadzić firmę i nie popaść w długi.
  Taxprofit.
  Katarzyna Kierzek-Koperska
  ul. Kosińskiego 24/7 Poznań

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z zagranicy Euro-Tax »

  Urzędy Skarbowe nie są przyjemnym miejscem, ale muszą być odwiedzane. Nawet za granicą nie można ich pominąć. Podatki w Anglii także obowiązują emigrantów. Jeśli się pracuje, po prostu trzeba płacić podatki. Nikt od tego nie ucieknie, ale zwrot podatku z Anglii dotyczy i jego, a to już jest przyjemna sprawa. Złożenie dokumentów nie jest kłopotliwe. Każdy może rozliczyć się w terminie i otrzymać należyty zwrot podatku UK. Formalności łatwi się szybko i prosto urzędowe rozliczenia nie muszą spędzać snu z powiek. Zarobione pieniądze mogą być odzyskane, a przelew na konto odbiera się z uśmiechem na twarzy. W końcu jeśli pracowało się we Wielkiej Brytanii, to trzeba postępować zgodnie z prawem tamtejszym, ale i z przyjemnością można odebrać zwrot zarobionych pieniędzy.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura doradcze

Biura doradcze - nowa strona:

Adres: