Analizy Podkategoria: Analizy

 • Finanse - najlepsze lokaty w banku »

  Oszczędzanie z wykorzystaniem banku to bardzo dobry sposób na to, aby wolne środki pieniężne generowały dodatkowy zysk. Jednak nie wystarczy trzymać pieniędzy na standardowym koncie osobistym, ponieważ najczęściej jego oprocentowanie jest wyjątkowo niskie lub wręcz zerowe. W celu pomnażania oszczędności warto wykorzystać lokaty bankowe o najwyższym oprocentowaniu. Jeśli nie możesz poradzić sobie z wyborem korzystnego depozytu, to sprawdź informacje o lokatach i ich oprocentowaniu w naszym serwisie.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Analiza i prognoza finansowa »

  Strona przeznaczona dla osób chcących samodzielnie przeprowadzić gruntowną analizę finansową przedsiębiorstwa. Autor strony przedstawia zestaw niezbędnych narzędzi do przeprowadzenia analizy finansowej. W skład narzędzi analitycznych wchodzi grupa wskaźników do badania płynności finansowej, sprawności działania, rentowności, zadłużenia, analiza dyskryminacyjna, analiza piramidalna, analiza wzorcowych układów nierówności wskaźników. Autor strony zamieszcza również przykładowe opracowania analiz i prognoz finansowych. W trudnych sytuacjach możliwe jest zlecenie przeprowadzenia analizy i prognozy finansowej. Do realizowanych zleceń autor gwarantuje autorskie, niezależne komentarze oraz w razie niejasności darmowe konsultacje telefoniczne. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą strony Analizy i prognozy finansowe.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stacje paliw Malbork »

  Po przez odwiedziny mojej strony możesz znaleźć ciekawe informacje na temat rynku paliw płynnych w Malborku. Znajdziesz również ceny poszczególnych rodzajów paliw jakie są dostępne w Malborku. Dodatkowo możesz zdobyć informacje na temat wszystkich stacji paliw w Malborku.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje planowane »

  Przyznane dotacje, inwestycje, przetargi to zbiór zagadnień, które w odpowiedniej oprawie stanowią wysoce pożądany produkt, niezależnie od branży. Firma TAI z pomocą serwisu PressInfo.pl ma sposobność przybliżyć wyjątkowo interesującą propozycję. Niezbędne informacje (inwestycje planowane, wyniki przetargów), albo monitoring przetargów, analiza sfery publicznych zamówień) - dostarczamy naszym klientom pod postacią czytelnych wiadomości elektronicznych. Biorąc pod uwagę sprawny akces klientów do właściwych informacji, zapewniamy możliwość ich filtrowania, przez dodawanie filtrów i formułowanie szczegółowych pytań.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analiizy biznesowe i KPI - Wirtualny Analityk »

  Serdecznie zapraszamy do zastosowania programu Wirtualny Analityk. To jest internetowa platforma przedstawiająca usługi analityczne. Dzięki niemu robiona jest szybka oraz dokładna analiza porównawcza KPI, a również analizy biznesowe. Dane o rozwoju realizacji zadań są dostępne online. Wirtualny Analityk przesuwa tradycyjną usługę konsultacyjną do świata internetowego. Jak widzisz wyżej, wskazane jest sięgnąć po ofertę Wirtualny Analityk. Wirtualny Analityk jest stworzony i kierowany za pośrednictwem firmy Wisdom Consulting, która mieści się w Krakowie, na ul. Jana Kasprowicza 8a/4. Jesteśmy doświadczoną firmą, i świadczymy usługi w Polsce, jak i na świecie.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Handel z Rosją »

  Sprzedaż, marketing (telemarketing, audyty konkurencji, marketing bezpośredni, zabiegi promocyjne), zarządzanie zasobami ludzkimi (HRM), Public Relations, a także baza logistyczna, prawna, księgowa - to strefa działalności firmy SGEE. Nakierowanie na rynek rosyjski i ogólnie rynki wschodnioeuropejskie pozwala naszej agencji świadczyć pełną oraz w najwyższym stopniu fachową pomoc we wschodnioeuropejskiej aktywności handlowej. Nasze zabiegi przyczyniają się do skutecznego podejmowania wyzwań, jakimi są na przykład handel z Rosją bądź eksport na rynek wschodni. Trwałe relacje handlowe na linii Polska - Rosja to nasz główny cel.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notowania paliw - www.allseasons-ibs.pl »

  Od pewnego czasu ceny paliw w naszym kraju, to zna strapienie dla kierowców. Każdy spośród nas chciałby płacić jak za hurtowe ceny paliw. Nie jest to jednak łatwa rzecz, gdyż rzadko kto spośród nas posiada dostęp do takich źródeł. Jest tymczasem niezła możliwość na odłożenie pieniędzy.
  Za pośrednictwem portalu www, na jakim mieszczą się notowania paliw jesteśmy w stanie każdorazowo online zweryfikować jak teraz wyglądają taryfy owego wartościowego tworzywa. Za pośrednictwem tego bez podróżowania po cpnach możemy posprawdzać aktualne ceny paliw. Jest to tym bardziej znakomita sprawa, że czasami pojawiają się niespotykane oferty na stacjach paliw z rozmaitych powodów, możemy na nich zatankować w niezmiernie atrakcyjnej cenie jak również bez skrępowania rzec - hurtowe ceny oleju napędowego to nie kłamstwo.

  Data dodania: 28 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • GNW obligacje »

  Giełda Nieruchomości Wartościowych opiera swoje działania na przetestowanych zasadach bankowości finansowej oraz funkcjonowanie pieniężnego, jaki zorientowany jest głównie do osób fizycznych. Nasza Giełda Nieruchomości Wartościowych w połączeniu z biegłym doradztwem, wiedzą ekspercką i ekskluzywną ofertą przystępną przy użyciu wyselekcjonowanych przewodów komunikacji może pozostać liderem w charakterze wychowywania w zakresie inwestowania w nieruchomości wartościowe i ich dystrybucji w grupie najbardziej wymagających kontrahentów. Dzięki temu zdołamy w sposób sprawdzony oraz przewidywalny obracać funduszem naszych klientów i pomnażać go. Więcej na witrynie WWW.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analiza swot firmy »

  Użytkownicy odwiedzając opisywaną witrynę internetową zapoznają się z przydatnymi informacjami o SWOT. Na witrynie dostępny jest katalog analiz SWOT dla takich specjalności, jak na przykład wymiana handlowa, kapitał i bankowość, czy zagadnienia motoryzacyjne. Autorzy witryny zadbali też o bazę wiedzy o SWOT – zamieszczono w tym miejscu informacje o historii, najważniejszych definicjach, czy też użyciach. W razie potrzeby klienci mogą przetestować, jak wygląda analiza SWOT zrealizowana krok po kroku na przykładzie aktywności kręgielni a także salonu fryzjerskiego. Na witrynie mieszczą się też głosy klientów o prezentowanej witrynie.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Raport Płacowy »

  Jesteśmy pierwszym w Polsce profesjonalnym serwisem obrazującym faktyczną wysokość płac na polskim rynku pracy. Wszystkie dane pochodzą z raportów płacowych przygotowywanych przez znaną firmą konsultingową na zamówienie krajowych przedsiębiorstw. Dzięki temu informacje, które znajdą Państwo na naszej stronie są zweryfikowane i w pełni rzetelne. Narzędzie zaprojektowaliśmy z myślą o menadżerach i działach personalnych poszukujących aktualnych danych na temat płac w polskich firmach. Z powodzeniem mogą z nich skorzystać również wszyscy pracownicy, którzy chcą zorientować się, w jaki sposób wyglądają wynagrodzenia w poszczególnych branżach czy na konkretnych stanowiskach.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urząd skarbowy forum - www.polski-euro.biz »

  Jeśli pasjonujecie się sferą biznesu lub też zamierzacie sami zacząć prowadzić firmę to świetnie natrafiliście. Dzięki naszej organizacji dowiecie się w jakim stylu wolno prowadzić biznes w UE i poznacie każde najistotniejsze newsy ze świata biznesu. Pokażemy Wam co stało się w ostatnim czasie na globie oraz to co jest ważne. Spośród pozostałych najistotniejszych informacji dowiecie się w jaki sposób działa urząd skarbowy opinie oraz co zrobić ażeby zapłacić niższe podatki. Wiedza ta jest nadzwyczaj cenna i dlatego też o ile chodzi o urząd skarbowy forum to podajemy Wam wszystko. Zapraszamy do poznania się z naszym e-portlalem, każdy hobbysta biznesu odnajdzie tu nieco dla siebie. Przekazujemy jedynie i wyłącznie kosztowną wiedzę.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania statystyczne - statsupport.pl »

  Wszystkich zainteresowanych profesjonalnie wykonywanymi analizami i obliczeniami statystycznymi chcielibyśmy zaprosić na stronę internetową bardzo dynamicznie rozwijającej się firmy o nazwie STATsupport. Jeżeli zatem chodzi o między innymi konsultacje, analizy statystyczne oraz wprowadzenie ankiet, to oferta umieszczona na stronie internetowej www.STATsupport.pl jest jak najbardziej godna dużego zainteresowania z Państwa strony.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • FinancialCraft »

  Wartość firmy może wynikać z wielu czynników. W niektórych przypadkach będzie to majątek trwały przedsiębiorstwa, w innych wiedza pracowników, podpisane kontrakty lub marka firmy. W każdym przypadku zasoby wycenianej firmy wymagają indywidualnego podejścia i szczegółowej analizy. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jaka jest wartość twojej firmy, planujesz sprzedaż przedsiębiorstwa albo połączenie lub przekształcenie formy prawnej, skontaktuj się z nami. Sporządzimy profesjonalną wycenę firmy jej aktywów, wierzytelności lub znaku towarowego.

  Data dodania: 04 12 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Analizy

Analizy - nowa strona:

Adres: