Agencja PR

Witryna przedstawia ofertę firmy zapewniającej różnego rodzaju rozwiązania spełniające oczekiwania Klientów z zakresu Public Relations. Firma posiada wieloletnie doświadczenie zdobywając przy tym stałą pozycje na polskim rynku, ale również duże grono zadowolonych Klientów. Komunikacja kryzysowa i wewnętrzna, jak również relacje z mediami to zaledwie cześć oferty proponowanej przez firmę Exacto. Profesjonalizm, jakim wyróżnia się firma daje możliwości na nieustanny rozwój oraz ciągłe powiększanie oferty.

Szczegóły strony www.exacto.pl:

Podlinkuj stronę www.exacto.pl:

Agencja PR

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  E-prawnik to serwis oferujący usługi informacji prawniczej. Pomagamy rozwiązywać problemy życia codziennego klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom. Głównym celem serwisu jest przybliżanie wiedzy prawniczej możliwie szerokiemu gronu odbiorców. Prawniczy serwis informacyjny, umożliwia uzyskanie odpowiedzi na pytania prawne z różnych dziedzin prawa. Porad udzielają doświadczeni prawnicy z długoletnim stażem. Serwis zawiera ponadto wzory pism i umów, księgarnię oraz słownik pojęć. Publikacje opracowywane przez profesjonalistów z różnych dziedzin prawa.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detektywi - detektyw Koszalin, wykrywacz kłamstw, wywiad gospodarczy »

  Firma Detektywi zajmuje się głównie problemami wynikającymi z naruszenia prawa cywilnego.Jednym z przedmiotów działania firmy jest zdrada męża,zdrada żony i wykorzystanie dowodów zdrady do rozwodu z orzekaniem o winie. Równolegle agencja detektywistyczna zajmuje się naruszeniami praw dziecka. Dla sądu sporządzane są autoryzowane stenogramy z legalnie utrwalonych cyfrowo intymnych i innych rozmów. Biuro detektywistyczne pomaga w wyborze adwokatów, odpowiadających osobowości i możliwościom klienta, zaspokajających niezbędne potrzeby procesowe. W ramach wsparcia dla biznesu, firma Detektywi zajmuje się doradztwem personalnym, w odniesieniu do kandydatów na stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach i instytucjach, oraz na stanowiska związane z materialną odpowiedzialnością. We wszystkich ww. czynnościach, firma wykorzystuje wariograf potocznie znany jako "wykrywacz kłamstw". Wykonujemy szeroko pojęty wywiad gospodarczy.Oferujemy ocenę wiarygodności przedsiębiorców ubiegających się o współpracę gospodarczą, przed zawarciem umowy, albo w toku już istniejącej współpracy.Prowadzimy czynności ujawniające fakty naruszenia tajemnicy handlowej i zawodowej, naruszenia przepisów ustawy o znakach towarowych oraz ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.Oferujemy ustalanie stanu majątkowego dłużników dla potrzeb procesowych (zabezpieczenie roszczeń) i komorniczych (wskazanie majątku do egzekucji).Działamy na terenie miast Koszalin,Słupsk,Szczecin.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Kielce - tylko z Biurem Rachunkowym Perspektywa »

  Jesteśmy nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji Nr 50054/2011. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi.Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych. Nasza oferta to prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (kpir kielce), przygotowanie dokumentów do naliczania kapitału początkowego, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, ewidencje VAT (VAT kielce), kadry i płace (kadry i płace kielce), wypełnianie deklaracje ZUS oraz sprawozdań do urzędu statystycznego, VZM - wnioski o zwrot podatku VAT za materiały budowlane, - więcej informacji na http://www.brpr.pl/nasza-oferta.html Nie czekaj dłużej - Zapraszamy do współpracy! Biuro Rachunkowe Kielce Perspektywa - tel: 041/ 343 39 77; kom: 500 002 548, website: www.brpr.pl; e-mail:biuro@brpr.pl.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje w złoto. Chroń się przed inflacją »

  Złoto, srebro i diamenty – jedne z najbardziej wartościowych darów natury i świetna lokata kapitału. Istnieje wiele miejsc, gdzie szlachetne kruszce można nabyć, jednak warto się zastanowić, ile i gdzie zainwestować. W tym celu warto spojrzeć, jak wygląda analiza rynku złota, przeprowadzona przez specjalistów z zakresu finansów i inwestycji. Dobrze jest śledzić notowania na bieżąco. Kiedy już jesteśmy pewni naszej decyzji, warto zrobić rozeznanie, gdzie najkorzystniej nabędziemy wybrany przez nas kruszec, gdzie opłaca się kupić złoto a gdzie srebro. Warszawa przykładowo daje kilka możliwości, jeśli chodzi o tego typu inwestycje. Warto sprawdzić, która odpowiada nam najbardziej. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami złotej biżuterii bądź sztabek, przydatna okaże się także informacja o tym, gdzie znajdziemy oddział skupu w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy innym mieście, do którego nam po drodze. Świetną alternatywą dla stacjonarnych miejsc sprzedaży złota są sklepy internetowe, w których możemy nabyć złoty kruszec nie wychodząc z domu, a później je sprzedać siedząc wygodnie w fotelu.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny ubezpieczenie OC »

  Zawodowe ubezpieczenie to oferta kierowana do grup zawodowych obarczonych zagrożeniem wynikającym z racji wykonywanych czynności; zatem ubezpieczenie zawodowe dotyczy m.in. rzeczoznawców majątkowych, lekarzy, pośredników nieruchomości, jak również architektów, inżynierów, adwokatów itd. Agencja iExpert Insurance ma okazję oferować produkty sześciu najważniejszych towarzystw ubezpieczeniowych (Generali, Concordia, HDI oraz PZU, AXA, Warta) - jednak mimo powiązania z towarzystwami zewnętrznymi, pozostajemy niezależni, a co za tym idzie obiektywni w doborze właściwych produktów. zawodowe ubezpieczenie OC (w tym na przykład ubezpieczenie pośrednika nieruchomości) - to z pewnością oferta warta Twojej uwagi.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online »

  Coraz więcej możemy zrobić za sprawą sieci Internet. Pospolite są przykładowo zakupy online, dzięki którym można zaoszczędzić nie tylko sporo czasu potrzebnego na wizytę na przykład salonu ze sprzętem rtv, ale również kosztów i możliwego zakupu sprzętu pochodzącego z wystawy. Z drugiej strony coraz bardziej popularne stają się wszelkiego typu usługi, jakie można przenieść bezproblemowo do trybu załatwiania spraw przez Internet. W taki sposób narodziły się na przykład porady prawne online, za sprawą których można szybko i bez wychodzenia z domu skonsultować się u wybranego prawnika.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inspira HR Consulting Center »

  Na opisywanej witrynie możemy przeczytać, jaką ofertę posiada dla nas firma Inspira. Decydując się na podjęcie z nią współpracy, możemy liczyć na kształcenie pracowników, co wpłynie na lepsze wyniki wśród osób zatrudnionych.

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie HACCP - sklep-haccp.pl »

  Przygotujemy wysokiej jakości dokumentację HACCP dla firm produkujących, przetwarzających kub konfekcjonujących żywność. Wdrażanie HACCP jest wymagane przez organy kontrolujące między innymi Inspekcję Sanitarną czy inspekcję Weterynaryjną. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jest możliwość również zakupienia dokumentów wzorcowych, między innymi HACCP dla pizzerii. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projekty hoteli - port hotel »

  Port Hotel działalność związana z przeprowadzaniem wszystkich działań związanych z postawieniem i wybudowaniem hotelu oraz zarządzaniem jego. Port hotel stwarza nowoczesne możliwości tworzenia innowcyjnych hoteli prężnie się rozwijających. Port hotel nie tylko zarządza i koordynuje, również ważnym czynnikiem jest projektowanie hoteli

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość w firmie z księgowym z TaxExpert.com.pl »

  Jeżeli pragniesz, by Twój biznes się rozwijał, powinieneś zadbać o to, by nie można nic zarzucić Twoim księgom rachunkowym. Finansowe straty, które wynikają z nieprofesjonalnego wykonywania usług rachunkowych mogą okazać się naprawdę spore. Nasze biuro księgowe funkcjonuje już na rynku od 5 l. i doskonale jest w stanie zrozumieć chęci swoich klientów. Z naszą pomocą będziecie mieli więcej czasu na prowadzenie biznesu. Team Tax Expert złożony jest z bardzo doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie dokształcają się, żeby jeszcze lepiej dbać o Waszą firmę. Wielu klientów współpracuje z nami na stałe.

  Na firmowej witrynie: taxexpert.com.pl znajdą Państwo ciekawe wiadomości dotyczące świadczonych przez nas usług, a ponadto opinie naszych klientów. Pod numerem tel.: (+48) 693 698 488 mogą Państwo uzyskać dodatkowe wiadomości. Jeżeli wolą Państwo pocztę mailową, to możecie się skontaktować z nami, używając adresu: anna.radwan@taxexpert.com.pl. Możecie nas Państwo odwiedzić pod adresem: Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław. Możemy Wam zaproponować w ramach usług księgowo-podatkowych np.: prowadzenie ksiąg rachunkowych. Natomiast w zakresie usług kadrowo-płacowych jesteśmy w stanie Państwu zaoferować na przykład: wystawianie zaświadczeń dla pracowników.

  W Tax Expert każdego dnia świadczymy usługi przedsiębiorstwom, jak i osobom prywatnym. Z naszą pomocą prowadzenie biznesu jest po prostu o wiele tańsze. Stajemy się coraz mocniej popularni. Tax Expert najlepszych specjalistów. Klienci naszego biura nigdy nie mają kłopotu z fiskusem.
  Zajmujemy się trudnymi problemami, jak i prostą pomocą księgową. Pomagamy firmom różnej wielkości. Wypada zobaczyć wpisy na naszej witrynie.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »