Biznes i Ekonomia Kategoria: Biznes i Ekonomia

Biznes i Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Księgowość - lodzbiurorachunkowe.pl »

  Biuro rachunkowo- konsultacyjne Abak S.C. z Łodzi posiada długoletnie doświadczenie w branży. Od 1992 roku doradcy podatkowi świadczą usługi kompleksowo, terminowo i rzetelnie także w języku angielskim i niemieckim. Specjalnością biura jest prowadzenie ksiąg rachunkowych dla osób fizycznych i spółek handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych, wykonywanie sprawozdań finansowych, rozliczenia kadrowo- płacowe oraz z ZUS a także doradztwo i nadzór podatkowy.

  Data dodania: 17 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia systemów B2C - siriuspro.pl »

  Nasza firma działa w branży e-marketingu od dłuższego czasu. Specjalizujemy się w kilku dziedzinach – jest to pozycjonowanie, tworzenie i wdrażanie stron internetowych, profesjonalne szkolenia SEO. Nasze usługi są zoptymalizowane pod kątem wymagań klienta, aktualnych trendów i oczekiwań internautów. Najciekawsze szkolenia SEO dla każdego – poznaj skuteczne techniki pozycjonowania. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Części deutz - czescideutz.com.pl »

  W naszym katalogu odnajdziecie Państwo jakościowe części zamienne do silników Deutz. Dostarczamy tłoki z pierścieniami, pompy wtryskowe i części dodatkowe do maszyn rolniczych, budowlanych, drogowych, podstawowy osprzęt elektryczny. Dodatkowo bierzemy na siebie odpowiedzialność za kompleksowe naprawy silników. Mamy w tej materii ponad dziesięcioletnie doświadczenie.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa okien, rolet i drzwi-Poznań, woj.wielkopolskie. »

  Nasza firma, która istnieje na rynku od lat, z powodzeniem zajmuje się serwisowaniem oraz pogwarancyjną naprawą rolet, okien i drzwi. W dziedzinie napraw rolet usuwamy awarie powstałe podczas włamania, wymieniamy paski i taśmy, podnosimy opuszczone rolety przy braku zasilania lub przy uszkodzeniu, montujemy silniki zmieniając napęd z manualnego na elektryczny, wymieniamy części i podzespoły rolet, konserwujemy je i regulujemy. Naprawiając okna i drzwi regulujemy okucia, wymieniamy uszkodzone lub na antywłamaniowe, wymieniamy uszczelki doszczelniając okna i drzwi, wymieniamy klamki-również na bezpieczne klamki z kluczykiem, zawiasy i zamki, regulujemy samozamykacze, montujemy dodatkowe funkcje okien i drzwi balkonowych.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ranking adwokatów - adwokaciranking.pl »

  Życie pisze różne scenariusze, dlatego też z myślą o takich klientach powstała strona internetowa adwokaciranking.pl. To bardzo funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu możesz szybko i wygodnie wybrać najlepszą ofertę kancelarii adwokackiej. To miejsce, które chwali sobie wielu naszych użytkowników i to dzięki nim stale urozmaicamy nasza ofertę, w tym na przykład o udostępnianie artykułów, które pomogą wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Management of companies in Poland »

  Kancelaria adwokacka SosnowskiLegal z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w krótko i długoterminowej obsłudze prawnej klientów biznesowych. Kancelaria współpracuje z przedsiębiorcami krajowymi oraz zagranicznymi. Kancelaria rejestruje filie zagraniczne firm w Polsce, uczestniczy w rejestracji spółek, a także w procesie upadłościowym.

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Doniczki plastikowe - doniczki-plastikowe.pl »

  Sklep naszogrodniczy.pl prowadzi stałą współpracę z liderami polskiego rynku ogrodniczego, takimi jak: Kronen, Prosperplast, Fiskars, Florovit, Substral, Centnas oraz Bros, Biopon i Agrecol, stara się też wciąż podnosić kwalifikacje pracowników, tak, by Klienci cieszyli się dostępem do produktów jak najwyższej jakości. Można je nabyć zarówno w sklepie internetowym www.naszogrodniczy.pl, jak też skorzystać z pełnej oferty w sklepie stacjonarnym w Kłodzku przy ulicy Towarowej 2 (magazyn PSK).

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe grodzisk mazowiecki »

  Powstaliśmy znaczny czas temu. W Grodzisku Mazowieckim prowadzimy profesjonalne biuro rachunkowe, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem szerokiej grupy klientów. Czym się zajmujemy? Wszystkim co dotyczy spraw księgowych, rachunkowych, kadrowo-płacowych. Wspieramy przedsiębiorców w załatwieniu formalności, udzielamy fachowych porad, jesteśmy do waszej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu - kancelaria-borowski.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie kancelaria-borowski.pl. Jest to witryna poświęcona ofercie kancelarii prawnej znajdującej się we Wrocławiu. Specjalizujemy się w prawie administracyjnym, gospodarczym i podatkowym. Prowadzimy także spraw z zakresu prawa autorskiego. W naszym kręgu zainteresowań leży także pomoc w procesach windykacyjnych.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa | Robert Ofiara »

  Kancelaria Adwokacka Warszawa Roberta Ofiara oferuje usługi prawne w zakresie spraw karnych i rodzinnych, roszczeń kredytowych oraz odszkodowań.Adwokat Robert Ofiara wyspecjalizował się w 4 dziedzinach. Roszczenia kredytowe to jedna z nowszych obszarów działalności Kancelarii. Zespół Prawników specjalizujący się w roszczeniach przeciwko bankom wspiera Klientów na etapach: analiza umowy kredytowej, spotkanie konsultacyjne, porada prawna w zakresie możliwych do uzyskania roszczeń. Sprawy prowadzone przez Kancelarię dotyczą w znacznej mierze umów kredytowych w obcej walucie. Odszkodowania powypadkowe, w których ta Kancelaria Adwokacka udziela porad prawnych to: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za wypadek w rolnictwie, odszkodowanie za błąd lekarski. Odszkodowania to sprawy, które są coraz popularniejsze w Polsce, dzięki m. in. programom w mediach dedykowanym tym roszczeniom. Zespół Kancelarii Adwokata Roberta Ofiara również bierze czynny udział w szerzeniu informacji z zakresu pomocy osobom poszkodowanym na skutek różnych wypadków. Oprócz wskazanych wcześniej rodzajów postępowań, Kancelaria udziela porad prawnych z zakresu spraw rodzinnych (rozwód, podział majątku, kontakty, spadek). Ponadto Kancelaria ma również Zespół Prawników wyspecjalizowanych w zakresie spraw karnych.

  Data dodania: 26 09 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i Ekonomia

Biznes i Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: