Biznes i Ekonomia Kategoria: Biznes i Ekonomia

Biznes i Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Jpk księgi rachunkowe - iform.pl »

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, zapraszamy Cię do firmy Signform. Od blisko dwudziestu lat ułatwiamy prowadzenie firm polskim przedsiębiorcom. W naszym zbiorze znajdziecie Państwo blisko 7000 aktywnych formularzy, które są niezbędne w prowadzeniu firmy. Każdy z nich jest aktualny i zgodny z przepisami polskiego prawa. Zapraszamy Was do skorzystania z oferty naszych usług w zakresie formularzy i certyfikatów.

  Data dodania: 18 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w Krośnie - www.sedkrosno.pl »

  Nasza firma istnieje na rynku od 2000 roku i zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i i higieny pracy. Oferujemy kursy pierwszej pomocy, szkolenia z zakresu BHP czy też szkolenia kierowników wycieczek. Od 2002 roku współpracujemy Centralnym Instytutem Ochrony pracy i dlatego też nasi pracownicy mogą pochwalić się posiadaniem wielu różnych certyfikatów. Krosno to główna miejscowość naszej działalności, ale usługi wykonujemy także na o wiele szerszym obszarze.

  Data dodania: 17 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Ożarów Mazowiecki - etica-br.pl »

  Jako biuro rachunkowe ETICA do współpracy chcielibyśmy zaprosić podmioty biznesowe, które nie radzą sobie czy nie mają czasu na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Jeśli z Wami nie jest inaczej, gwarantujemy najniższe ceny na rynku i najwyższej jakości usługi. W ich świadczeniu mamy ogromne doświadczenie i poradzimy sobie z księgowością każdej firmy bez względu na jej wielkość i zasięg działania.

  Data dodania: 15 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia faktor - faktor.krakow.pl »

  Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem tanich kosmetyków pochodzących od najlepszych firm. W ofercie mamy między innymi produkty od takich firm jak Lemax Cosmetics, Ruby Rose czy też inne. Ciągle staramy się poszerzać nasze możliwości. Obecnie w ofercie mamy: dezodoranty, tusze do rzęs, różę do policzków czy też perfumy. Wszystkie produkty, które mamy w ofercie są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 15 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia VBA we Wrocławiu - hintmine.com »

  Jeśli chcecie zadbać o rozwój swoich pracowników warto zdecydować się na kursy prowadzone przez HintMine. Specjalizujemy się w doradztwie IT, dlatego również prowadzone przez nas szkolenia dotyczą najbardziej popularnych programów, które umożliwiają pracę biurową z użyciem komputerów. Wszystkie nasze szkolenia przygotowywane są w oparciu o najnowsze oprogramowanie, dlatego mają charakter praktyczny.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • apteka - iapteka.pl »

  Oferta przez nas przygotowana to zróżnicowane leki i kosmetyki dla naszych klientów. Dbamy o to, by baza sprzedawanych produktów była jak najlepiej rozwinięta, cały czas nad nią pracujemy i staramy się wprowadzać do sprzedaży nowe produkty. IApteka to miejsce, gdzie będziecie mogli sięgnąć po leki, suplementy i kosmetyki, wszystko w dobrej cenie, oczywiście przy zachowaniu wymagań związanych z receptami.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobra firma leasingowa - poleasingowy.net »

  Wszystkie osoby, które zainteresowane są tematyką leasingu, zachęcamy do przeglądania portalu poleasingowe.net, na którym znaleźć można wiele ciekawych artykułów. Strona poświęcona jest tematyce leasingu ogólnie, choć można zauważyć, że wiele uwagi poświecono sprzętowi poleasingowemu. Zachęcamy do przeglądania systematycznie aktualizowanej strony, która zawiera ciekawe informacje.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dostawca wody i kawy do firmy - Eden Springs »

  Grupa Eden Springs już od 1997 roku wyposaża krajowe firmy w krystaliczną wodę źródlaną, dystrybutory filtrujące jak również ekspresy do kawy. Od początku swojej działalności na terenie naszego kraju rozpoczęło pracę 36 centrów dystrybucyjnych a ilość dystrybuowanej wody wynosi 800 milionów litrów co powoduje, że Grupa Eden Springs należy do czołowych dystrybutorów w Polsce. Nieskazitelną jakość dystrybuowanej wody źródlanej gwarantują rzetelnie wyselekcjonowane źródła takie jak Kotuń, Krzeszowice oraz Grodzisk Wielkopolski. Woda źródlana w Twojej firmie to doskonałe rozwiązanie nie tylko na duszne dni. Sprawdź propozycję Grupy Eden Springs już teraz.

  Data dodania: 07 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość w Rybniku - www.miroslawa-klosok.pl »

  Biuro Rachunkowe Mirosławy Kłosok proponuje kompleksową pomoc wszystkim prowadzącym działalność, a także tym, którzy chcą założyć firmę. Profesjonalna obsługa księgowa i kadrowo-płacowa to nasza specjalność od wielu lat. Działamy na podstawie certyfikatu księgowego, nasza działalność jest ubezpieczona. Nasz klient może czuć się w pełni bezpiecznie, korzystając z naszej wiedzy, kompetencji i doświadczenia. Biuro rachunkowe ma siedzibę w Rybniku, wykonując usługi księgowe na najwyższym poziomie, a także świadcząc usługi z zakresu doradztwa.

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia internetowa - actio.pl »

  Telefonia internetowa Actio to oszczędność dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojej firmy. Wirtualna centrala i system IVR sprawią, że Twoja firma będzie funkcjonowała sprawniej a rachunki za połączenia będą znacznie niższe. Skorzystaj już dziś z tej wspaniałej alternatywy dla telekomunikacji i zainstaluj VoIP w swoim domu. Sprawdź naszą ofertę i zobacz ile możesz zaoszczędzić. Do Actio możesz bez problemu przenieść swoje stare numery. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i Ekonomia

Biznes i Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: