Biznes i Ekonomia Kategoria: Biznes i Ekonomia

Biznes i Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kantory - kozera-travel.pl »

  Już długi czas prężnie działamy na rynku jako kantor wymiany walut Kozera Travel i dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg usług, na których na pewno się oni nie zawiodą. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze proponować absolutnie najkorzystniejsze stawki za wymianę, aby każdy z klientów był w pełni usatysfakcjonowany.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2017 ng - www.pity-2017ng.pl »

  Potrzebujesz profesjonalnego programu związanego z rozliczeniami pitów? Jeżeli tak to nasze oprogramowanie z całą pewnością spełni oczekiwania przed nim stawiane. Umożliwia ono szerokie możliwości różnych form rozliczeń i wyboru najlepszych. Umożliwia on rozliczanie rozliczanie samodzielne, z małżonkiem i wiele innych form rozliczanie. Zastosowanie naszego oprogramowania z całą pewnością jest doskonałym pomysłem.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik - KTT Adwokat Gliwice »

  Kancelaria prawna działa na terenie Gliwic gdzie zapewnia zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi prawne. Oferta dotyczy realizowania zarówno porad prawnych, konsultacji prawnych, a także reprezentowania klientów w sprawach sądowych na każdym etapie sprawy oraz przed urzędami. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka kredytów konsolidacyjnych - polaczkredyty.com.pl »

  Nie możesz poradzić sobie ze spłatą wielu kredytów? W takim razie jak najszybciej zapoznaj się z propozycjami od Polaczkredyty.com.pl, bowiem znajdziesz tam najbardziej wartościowy ranking kredytów konsolidacyjnych. Dzięki temu będziesz mógł zamienić swoje obecne kredyty na jeden ze znacznie korzystniejszą ratą.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Http://itlecture.pl/ »

  Działamy na rynku realizowania szkoleń z zakresu programowania, informatyki. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić skutecznie prowadzone oraz odpowiednio dopasowane do oczekiwań naszych klientów szkolenia. Oferujemy między innymi szkolenia z analizy oraz architektury systemów informatycznych, czy inżynierii oprogramowania. Jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować kursy i szkolenia do oczekiwań klientów.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Druk ulotek - printexpress.com.pl »

  Tanie ulotki to najlepsza forma reklamy dla Twojej firmy dzięki której możesz przekazać informację o swoich produktach lu o firmie dużej liczbie klientów. Ulotki A5 drukować najlepiej w większych ilościach, są tanie i proste w produkcji masowej. Najlepsza drukarnia która radzi sobie z drukiem takich ulotek to drukarnia PrintExPress, w której otrzymasz profesjonalne porady oraz wysoką jakość druku. Wejdź na stronę i sprawdź która opcja druku jest dla Ciebie najbardziej korzystna i zamawiaj.

  Data dodania: 05 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo karne Katowice - www.prawo-karne-adwokat.pl »

  Kancelaria Adwokacka Jacek Sosnowski zapewnia swoim klientom szeroko pojętą pomoc w sprawach karnych dotyczących przestępstw narkotykowych. Reprezentujemy klienta przez policją oraz prokuratorem, jak również zajmujemy się potrzebną dokumentacją. Działamy na ternie całego kraju, a szczegóły na temat działalności podane są na stronie kancelarii.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysowanie - nadzory-piotrowski.pl »

  Nadzory-piotrowski to firma zajmująca się prowadzeniem inwestycji budowlanych, oferująca usługi specjalistyczne dotyczące realizacji inwestycji. Obejmuje swoim działaniem teren miasta Poznania oraz województwa wielkopolskiego. Najczęściej realizowaną usługą na tym terenie jest występowanie jako inspektor nadzoru Poznań czy kierownik budowy Poznań. Kosztorysy inwestorskie, kosztorysy budowlane jak też kosztorysy ofertowe wykonuje firma zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów. Kosztorysowanie stanowi jedną z podstawowych usług świadczonych przez firmę. Świadczy usługi doradcze na wstępnym etapie projektowania inwestycji. Dla dużych realizacji kieruje swoją ofertę na terenie całego kraju. Generalne wykonawstwo jest filarem działalności firmy nadzory-piotrowski. Dla przedsiębiorstw uczestniczących w postępowaniu przetargowym na zamówienia publiczne oferta kosztorysy-piotrowski dotyczy wykonania w oparciu o przedmiary z SIWZ kosztorysów ofertowych, dla Klientów występujących o kredyty bankowe kosztorysy budowlane. Działa zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa podchodząc jednocześnie do każdego zadania indywidualnie i w sposób profesjonalny.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grodzisk Mazowiecki »

  Nieznajomość prawa szkodzi, z całą pewnością to zdanie nie jest obce praktycznie nikomu. Często jednak musimy udać się po pomoc do prawnika. Ważne, by ten z należytą rzetelnością podchodził do powierzonych mu obowiązków. Jedną z takich kancelarii adwokackich jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Rukszto, która każdą sprawę traktuje odpowiednio oraz indywidualnie.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Wielkiej Brytanii - www.gap-personnel.pl »

  Korzystając z usług naszej agencji rekrutacyjnej Gap Personnel Holdings Limited znajdą Państwo zatrudnienie w Wielkiej Brytanii. Proponujemy atrakcyjne oferty pracy, u pracodawców godnych zaufania. Legalne zatrudnienie w Wielkiej Brytanii, wysokiej wynagrodzenie, korzystne pakiety socjalne. Zapraszamy na stronę Gap Personnel Holdings Limited, gdzie można przejrzeć aktualne oferty pracy.

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i Ekonomia

Biznes i Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: